Trwa ładowanie...
Przejdź na

Włodarczyk nie przyszedł na chrzciny własnego dziecka!

452
Podziel się:

Mimo że była kochanka boksera zawiadomiła go o terminie, nie pojawił się w kościele. Przyszli za to jego rodzice.

Włodarczyk nie przyszedł na chrzciny własnego dziecka!

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk od roku jest ojcem nieślubnej córki, którą urodziła mu kochanka, Magdalena Radomska. Jak twierdzi kobieta, bokser długo namawiał ją na wspólne dziecko, obiecywał, że rzuci żonę i staną się prawdziwą rodziną, a teraz nie interesuje się córką i nie płaci alimentów. Jak ujawniła w tabloidzie Radomska, po przegranej walce Włodarczyk uznał, że to wina jej i córki, bo przez nie nie może się skoncentrować, Wtedy właśnie stracił serce do ojcostwa i odciął się od córki. Zuzia miała wtedy zaledwie dwa miesiące.

Włodarczyk jeszcze na odchodnym okradł kochankę z pieniędzy, uzyskanych ze sprzedaży samochodu, który dostała od rodziców. Od tamtej pory bokser miga się od płacenia zasądzonych alimentów. Kochanka grozi komornikiem, jednak ciągle nie traci nadziei, że Włodarczyk się opamięta. Zaprosiła go nawet na chrzciny córeczki.

Dzień przed uroczystością zapytał, czy nie zakłóci ceremonii swoją obecnością - wyznaje Radomska w rozmowie z tygodnikiem Na żywo. Odpowiedziałam, że nie. Uważam, że powinien być z nią w tym dniu, bez względu na wszystko. Kapłan polecił, by Krzysztof nie podchodził co ołtarza, ale stanął obok. Uprzedził też, że nie pozwoli mu przyjąć komunii.

Krzysztof jednak rozmyślił się w ostatniej chwili. Prawdopodobnie nie chciał dodatkowo drażnić żony, która wybaczyła mu romans, ale nie życzy sobie, by kontaktował się z córką.

Na chrzest przyjechali za to rodzice boksera i jego babcia.

Z rodzicami Krzysztofa mam bardzo dobry kontakt - ujawnia Radomska. Nie chcę ich mieszać w to, co dzieje się między nami. Od kwietnia Krzysztof powinien płacić Zuzi co miesiąc 2,5 tys. zł. Dziś jego dług wynosi 12,5 tys. Sprawa wkrótce trafi do komornika.

Na szczęście Krzysztof nie ma problemów z planowaniem ojcostwa ze swoją żoną: Włodarczyk: "Chciałbym mieć z żoną trójkę dzieci. Uważam, że to kwintesencja związku"

KOMENTARZE
(452)
gość
6 lat temu
Dobrze że dziadkowie mieli na tyle klasy aby być z wnukiem w takim dniu.
gość
6 lat temu
co mu dziecko winne d**ek
gość
6 lat temu
Wstretny typ;/!
Gość
6 lat temu
A ja zrzucilam 10 kg :))) jeszcze 3 :))) miłego dnia !!!
gość
6 lat temu
Głupie te jego baby
Najnowsze komentarze (452)
Gość
5 lata temu
Słoma z butów zawsze wyjdzie. Niewqzne jak mu się "udało",bo umie machać lapkami to coś tam zarobi. Ale pewnie gdyby nie bił to w Biedzie na kasie by siedział(nie ujmując kasjerom). Widać to po twarzy,ze zero. Ale skoro laskom imponują pieniądze to niech się później męczą. Pieniądze są i ch nie ma.
gość
6 lat temu
a jej pozwoli kaplan przyjac komunie??/? k... nie robcie z niej swietej
gość
6 lat temu
Przecież on tak zdardza/zdradzał żonę że to się w pale nie mieści.nie po raz pierwszy i nie ostatni.A ona na wszystko pozwala.Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki
Gość
6 lat temu
Będzie żałował jak córeczka dorośnie
gość
6 lat temu
ważne żeby wypłatę przyniósł
gość
6 lat temu
wiele żon które nie pracują są uzależnione od męża,,,co ma zrobić, trochę się podąsa i przebaczy wszystko
gość
6 lat temu
ten wywiad z Sołtysikiem to jego przekleństwo !!! Po co on gadał publicznie takie bzdury poniżając żonę na dodatek ...nie kapuję .
gość
6 lat temu
niunia wez się do roboty a nie będziesz teraz wypisywać na różnych portalach rewelacje na temat Diablo..nie udało się zaistnieć u boku celebryty , nawet dziecko nie pomogło, to teraz będziesz jątrzyć w brukowcach i na portalach plotkarskich .?
gość
6 lat temu
on ma chyba już nauczkę za wszystkie czasy i na wszystkie czasy ..Małolatki powinny mu już wylecieć z głowy ..
gość
6 lat temu
facet ,który zadaje się z kimś takim sam sobie wystawia świadectwo i nie jest wart żadnego zainteresowania. Nie świadczy to raczej też o jego inteligencji . Żona z synem duszą się w małym mieszkaniu a on k***wce wynajął apartament w Wilanowie ????To się w pale nie mieści .Krzysio jesteś wart dla mnie mniej niż zero i żałuję ,że kiedyś miałam okazję cię poznać.
gość
6 lat temu
już sobie wyobrażam,co musiała z nim wyprawiać ,skoro nawet zamieszkał z nią ......niezła musi być z niej aparatka.
gość
6 lat temu
to nie jest kobieta dla niego na dłuższą metę .Krzysiek to inteligentny facet,zorientował się ,z kim ma do czynienia i zwiał....a akcja tej dziewczyny w brukowcach ..to już nie mieści się w głowie.!!! Gdyby pani Magda była bardziej inteligentna zaupełnie inaczej by to rozegrała ,ale niestety zabrakło tego .Wyszło prostactwo ,żenada i bardzo niski poziom niestety ...a on do tehj pory złego słowa na nią nie powiedział ,chociaż za te zdjęcia mógłby ją pozwać..tyle w tym temacie..a czy placi czy nie to on tylko wie i ona .
gość
6 lat temu
Myślę ,że po tym ,co mu zrobiła ,te zdjęcia w brukowcach przekreśliła sobie definitywnie szansę na jego powrót . Niepotrzebnie to zrobiła ,może byłaby szansa a tak chyba wykluczone -zobaczył z kim ma do czynienia.
Gość
6 lat temu
Dziecka szkoda tylko. Żona Diablo budowała z nim dom od lat teraz nie chce stracić wszystkiego i oddać kochance wsxystkiego. Mimo to nie rozumiem zony jak moze z nim byc, nie podoba mi sie ze odciąga go od dziecka jesli wybaczyła to powinna zaakceptować dziecko
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie