Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kochanka Włodarczyka: "NAMÓWIŁ MNIE NA DZIECKO, a teraz nie płaci!"

670
Podziel się:

"Krzysiek mamił mnie, że będziemy rodziną. Twierdził, że jego małżeństwo to fikcja".

Kochanka Włodarczyka: "NAMÓWIŁ MNIE NA DZIECKO, a teraz nie płaci!"
bEClEgid

Magdalena Radomska i Krzysztof "Diablo" Włodarczyk poznali się 6 lat temu. Po dwóch latach ich znajomość wkrótce przekształciła się z romans. Radomska ujawnia w dzisiejszym Fakcie, że gdyby nie obietnice Krzysztofa i jego zapewnienia, że z żoną nic już go nie łączy, nigdy nie rozbiłaby rodziny. Twierdzi, że bokser okłamał ją, bo chciał, żeby urodziła mu dziecko.

Poznaliśmy się sześć lat temu. Pierwsze dwa lata byliśmy tylko znajomymi. Kiedy po gali boksu w moim rodzinnym Rzeszowie postanowiliśmy być razem, miałam nadzieję, że to coś więcej niż tylko przelotna znajomość. Krzysiek mamił mnie, że będziemy rodziną. Nalegał, abyśmy mieli dziecko - wspomina Radomska. Twierdził, że jego małżeństwo to fikcja, że powodem, dla którego jeszcze się nie rozwiódł, jest fakt, że wszystko, czego dorobił się na boksie, jest zapisane na żonę. Teraz słyszę, że byłam dla niego nic nieznaczącym, przelotnym romansem**.**

Ich córka, Zuzia, przyszła na świat w lipcu zeszłego roku. Wtedy o zdradzie dowiedziała się żona boksera, Małgorzata. Włodarczyk tłumaczył się tak: Włodarczyk o zdradzie: "Faceta pobudza, jak jest w trakcie. Myślałem innymi częściami ciała!"

bEClEgif

Ostatecznie żona mu wybaczyła, a kochanka została na lodzie. Teraz żali się, że na odchodne jeszcze ją okradł.

Krzysztof uznał, że jesteśmy, ja i córka, przyczyną przegranej przez niego walki i dlatego, gdy stracił pas mistrza świata, nasze relacje zmieniły się o 180 stopni. Zuzia miała wtedy zaledwie dwa miesiące. Odciął się od nas, blokował mój numer, gdy czegoś potrzebowałam - oskarża go w tabloidzie. Później po kilkunastu dniach odzywał się jak gdyby nigdy nic i zarzucał mi w SMS-ach, że bronię mu kontaktu z córką. Tymczasem nie zdarzyło się, żebym zamknęła mu drzwi przed nosem. Wręcz przeciwnie. To ja prosiłam go, żeby spędzał jak najwięcej czasu z naszą córką. Ona powinna czuć, że ma ojca, bo przecież nie jest niczemu winna. A jedyne wsparcie, jakie Zuzia dostała od swojego taty przez rok, to dwa tysiące złotych, które Krzysztof przesłał ostatnio! Gdy nie miałam pieniędzy na życie, wysłałam mu SMS-a, że mała nie ma mleka. Przywiózł cztery puszki i zostawił u ochrony. Pod koniec ciąży nie miałam na wyprawkę dla dziecka. Przekonał mnie, żeby sprzedać samochód, który dostałam od rodziców. Sprzedał go i dzięki temu miałam na ubranka dla dziecka i wózek. Mimo to nie otrzymałam całości z tych pieniędzy, bo Krzysiek wziął sobie na jakiś wyjazd.

Warunki życia Radomskiej nie są obecnie zbyt luksusowe. Żali się, ze bokser nadal żałuje pieniędzy na córkę:

Bardzo mi trudno i gdyby nie pomoc moich rodziców, nie wyobrażam sobie, jak mogłabym wyżywić córeczkę. Zostałam z niczym. W wynajmowanym mieszkaniu, które kiedyś miało być nasze. Najbardziej żal mi Zuzi, ale, choć może zabrzmi to naiwnie, cały czas chcę wierzyć, że Krzysztof zrozumie, jak wielkim skarbem jest nasze dziecko. Mam nadzieję, że jeszcze będzie dobrym tatą. Miałam prawo wierzyć, że to partner na całe życie. Była to dla mnie bardzo trudna decyzja. Milczałam przez cały czas dla dobra Zuzi. Teraz słucham, że Zuzia jest wynikiem przelotnego romansu. Chcę więc powiedzieć, że była dzieckiem wyczekiwanym, dzieckiem z wielkiej miłości - jak mi się wtedy wydawało.

bEClEgil

Na szczęście przynajmniej Włodarczyk nie ma sobie nic do zarzucenia. Jego zdaniem cały problem jest po stronie jego byłej kochanki.

Jeśli trzeba będzie pójść do sądu, tak zrobię, ale jesteśmy dorośli i lepiej dogadać się po ludzku - komentuje w Fakcie. Nie jesteśmy dzikusami, choć na razie trwa zabawa w kotka i myszkę.

bEClEgim

Włodarczyk z żoną:

bEClEgiG
KOMENTARZE
(670)
Gość
6 lat temu
Tylko słabsze mają kochanki. Silni mężczyźni mają szczęśliwe rodziny
Gość
6 lat temu
Facet jest beznadziejny,niech zlozy sprawe o alimenty!
Gość
6 lat temu
wstydź się Diablo ! żeby córkę pozbawić środków do życia ? co z ciebie za człowiek .. żal !!!!
bEClEgiH
gość
6 lat temu
Współczuję tym kobietom. Zaufały i pokochały niedojrzałego, niestabilnego człowieka. A najbardziej cierpią dzieci.
Gość
6 lat temu
co za człowiek bez serca
Najnowsze komentarze (670)
gość
3 lata temu
nice to know 很高兴知道
Gość
5 lata temu
Badz meda I chamem a wtedy bedzesz dobrym tatusem
Do pustaków
5 lata temu
Widać tu wypowiedzi pustych bab! Chciała dziecko to ma. Przecież na siłe jej nie zrobił. Jak mogła dać sobie zrobić dziecko wiedząc ze on ma żonę.. Oj puste wy puste..
gość
5 lata temu
a kto temu skarastwu dał d**y chyba za kase
gość
6 lat temu
Gdybys nie poleciała na męza innej kobiety to byś teraz nie ząliła się gazetach, cwanym można być, ale i cwana czasem po głowie dostanie
Adam i Ewa
6 lat temu
Cała trójka jest dobra, uśmialiśmy się z żoną / :)
nicole.r
6 lat temu
Co za patola.
gość
6 lat temu
P****k i tyle. Wstrętny i obleśny. Ciesz się,ze wrócił do żony. Tylko alimenty na dziecko i na ciebie niech płaci. Kompletne ZERO!
bEClEgiz
gość
6 lat temu
Przecież Włodarczyk to prymityw i p*****k. Jak można spodziewać sie po nim kultury, honoru..
gość
6 lat temu
Co za nędzny f**t.
gość
6 lat temu
Chyba mu brak 5 klepki..
Gość
6 lat temu
Sprawdźcie sobie fejsa tej kochanki ...nie wygląda wcale na taką biedną...a chrzciny teraz ostatnio wyprawia takie ze prawie jak wesele...co nie zmienia faktu że Włodarczyk to idiotą bez mózgu a ta jego żona musi być zdrowo rąbnieta ze jeszcze z nim jest...bo on już ma nową kochanice..te baby to brak słow
gość
6 lat temu
tak sie konczy gdt wlazi sie do łóżka innej kobiety!!! Nikt Ci nie powiedział ze z H...jem nie ma żartów :) Polecialas na kase i tyle Powodzenia
gość
6 lat temu
żonaty facet namówił cię na dziecko ???Jeszcze na dodatek taki,który nieustannie w mediach mówi o miłości do żony i rodziny i że chciałby z żoną mieć jeszcze 2 dzieci ???? TY GĘSIO G****A
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEClEgjs
bEClEgjt
bEClEgju
bEClEgjv
bEClEgjw
bEClEgjb