Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lisowska już nie stroi fochów w "Tańcu z gwiazdami"?

65
Podziel się:

Barański zapewnia, że jest z niej dumny. Z programem pożegnał się Sławek Uniatowski.

Lisowska już nie stroi fochów w "Tańcu z gwiazdami"?

Ewelina Lisowska początkowo nie podbiła serc ekipy _**Tańca z gwiazdami**_. Osoby zatrudnione przy produkcji show, żaliły się, że stroi fochy i zachowuje się jak wielka gwiazda. Chyba trochę jednak na wyrost, bo w show biznesie zadebiutowała zaledwie trzy lata temu i od tamtej pory więcej osiągnęła w reklamie niż muzyce. Zobacz: Lisowska stroi fochy w "Tańcu z gwiazdami". "Zachowuje się jak wielka diwa!"

Mimo to Tomasz Barański nie może się jej nachwalić w Fakcie. Albo próbuje robić dobrą minę do złej gry, albo może Ewelina rzeczywiście przemyślała swoje zachowanie.

_**Jestem w niej dumny, gdy widzę, jak świetnie sobie radzi**_ - wyznaje tancerz. Nic nie wiedziała o tańcu, a teraz rusza się jak zawodowa tancerka. Przyszła taka malutka, stópki do środka, lekko zgarbiona. Ewelina ma piękne ciało i wszystko jest tak, jak być powinno, ale garbiła się, żeby to ukryć. Niczego już nie oczekuję. Chcę mieć tylko satysfakcję, że nauczyłem moją gwiazdę tańczyć, że zrobiłem 100 procent tego, co mogłem. I żebyśmy byli oboje zadowoleni z występu.

Podobno Tomasz, gdy tylko poznał Ewelinę, miał poważne obawy, że swoim aroganckim zachowaniem zrazi widzów do głosowania. Na szczęście Lisowska zrozumiała chyba, że musi być milsza. Przed wczorajszym debiutem zapewniała oczywiście, że bardzo się boi:

Boję się wszystkiego - zapewnia w tabloidzie. Najbardziej, że stracę równowagę, bo mam tak wysokie obcasy, że zdarza mu się nie stanąć prawidłowo i wtedy się chwieję.

Wczoraj na parkiecie Lisowskiej i Barańskiemu poszło całkiem nieźle - jurorzy ocenili ich wysoko, bo na 33 punkty. Z programem pożegnał się już Sławek Uniatowski, który chęć wystąpienia w show zadeklarował już w trakcie trwania poprzedniej edycji, podczas wokalnego występu na żywo w jednym z odcinków...

KOMENTARZE
(65)
Gość
7 lat temu
jakos wczoraj na zywo nawet problem miala z usmiechem..
gość
7 lat temu
Idę do sąsiadki na numerek. Miłego dnia.
Gość
7 lat temu
Beznadziejna ona jest
Gość
7 lat temu
i tak wyglada na malo przyjemną ;/
Gość
7 lat temu
A kim ona jest?? Ani ladna ani i teligentna.
Najnowsze komentarze (65)
gość
7 lat temu
i też taka jest. doswiadczyłam jej bezczelnego zachowania na wlasnej skorze. nie wiem, co ludzie w niej widzą.
koro
7 lat temu
a na amen sie tam zarób pamponiu za 1,50zełka na godz. bo taka jest o tobie prawda n****u
lil
7 lat temu
ale się uśmiałam jak wyleciał , bo w filmiku mówił , że idzie na spotkanie z trenerką , która go będzie uczyła tańczyć przez 3 MIESIĄCE ....chachacha ;)))))
gość
7 lat temu
Nie cierpie tej paskudy jest pusta i g****a
Gość
7 lat temu
Media expert
gość
7 lat temu
dajcie spokój z tą Lisowską.....ani to ładne ani mądre
Gość
7 lat temu
widać, że gwiazdeczka na ryjcu nie bez powodu była... A ten zmienia zdanie, bo chce jak najwięcej zarobić.
gość
7 lat temu
Szkoda, ze odpadł taki miły facet. Ale jego partnerka to porażka. Ta kobieta jest wstrętne. Obciskuje wszystkich facetów, ciagle jest wkurzająca. Proszę albo jej zwróćcie uwagę albo jej nie zatrudniajcie. Nie da sie tej kobiety oglądać. Chyba nie na faceta. Jej zachowanie jest okropne. Ona na tańczyć a nie obsciskiwac swoich partnerów. Pamiętam Jaśka Mele.
gość
7 lat temu
To są wysokie obcasy? Sama popierdziela na wyższych słupkach!
ozi 4
7 lat temu
A kto to jest? ta p*****a dajcie jej jeść 🍴
gość
7 lat temu
Jest W NIEJ dumny... hmmm ciekawe stwierdzenie...
Gość
7 lat temu
Mówi ze wazy 43kg nie wierze
gość
7 lat temu
juz gwiazdorzy s******a jesna
Gość
7 lat temu
Odpadl Slawek njpiekniejszy glos.lisowska zarozumiala dziunia beztalencie .ustawka jak***** wszystko w tej zalosnej tv .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie