Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda o Szulim: "SŁOWEM MOŻNA ZABIĆ! Rozłożyła mamę totalnie na łopatki!"

672
Podziel się

"Tych programów było chyba pięć, jeden w samo Boże Narodzenie. Starszą osobę to może wpędzić do grobu!"

Doda o Szulim: "SŁOWEM MOŻNA ZABIĆ! Rozłożyła mamę totalnie na łopatki!"
bCGKrTNN

Doda i jej mama, Wanda Rabczewska, udzieliły właśnie Vivie wspólnego wywiadu, w którym opowiadają o walce z chorobą nowotworową i Agnieszką Szulim. Po raz kolejny oskarżają celebrytkę o cyniczne gnębnienie ich rodziny, nawet w Boże Narodzenie. Wanda Rabczewska jest całkowicie pewna, że to prowadzony przez Szulim w TVN-ie program Na językach spowodował u niej raka.

Przyczyną choroby na pewno był stres - wyjaśnia z wywiadzie. Długo zastanawiałam się, dlaczego ja padłam jej ofiarą. Zaczęłam czytać na ten temat opracowania, artykuły. Porozmawiałam też z osobami ze środowiska medycznego i wszyscy powtarzali, że niestety długotrwały stres i traumatyczne przeżycia, jakich doświadczałam w ciągu półtora roku przed chorobą, mogły być jej przyczyną. Nie mogłam od tego uciec, to się nawarstwiało. Już była cisza, a potem znów ktoś telefonuje: "Pani Wando, znów będą o was mówić". I tak co chwilę. Nie jestem osobą publiczną. Ja nawet nie wiem, czemu to miało służyć, dlaczego ktoś na oczach całej Polski roztrząsa moje małżeństwo, moje intymne sprawy i jeszcze angażuje do programu małoletnie dziecko. Czasem czyn boli mniej niż słowo. To przyznaje sam papież. Moi przodkowie nie byli obciążeni nowotworem. A na portalu Polki.pl przeczytałam tekst o doktorze Simentonie, światowej sławy psychoonkologu, który twierdzi, że istnieje ścisły związek pomiędzy długotrwałym stresem i chorobą nowotworową. Męża też to zupełnie rozbiło.

Przypomnijmy, że chodziło o sprawę nieślubnej siostry Doroty, na którą Paweł Rabczewski nie chciał płacić alimentów. Doda, gdy o tym usłyszała, poniżyła publicznie ją i jej matkę. Powiedziała, że "ma czego chciała", bo "rozłożyła nogi" przed jej ojcem. Tego, że ojciec coś między tymi nogami robił, już nie komentowała.

bCGKrTNP

Teraz wskazuje winnych choroby matki - Agnieszkę Szulim i stację TVN:

Mamę totalnie rozłożył na łopatki program "Na językach" - ogłasza w wywiadzie. Żyła w wielkim napięciu, odkąd zaczęły pojawiać się reportaże o jej małżeństwie. Miały zaszkodzić mnie, a dotknęły niewinnych ludzi. Słowem można zabić. A moja mama oddawała tej dziewczynce moje ubrania i pomagała tej kobiecie cały czas, mimo że moi rodzice nie są majętni. Takie właśnie ma złote serce. Tych programów było chyba pięć, jeden w samo Boże Narodzenie. I dużo zwiastunów. Starszą osobę może to wpędzić do grobu.

bCGKrTNV

Po każdym z tych programów byłam kompletnie rozdygotana - wyznaje matka Dody. Bałam się wychodzić na ulicę. Budziłam się w nocy i płakałam.

bCGKrTNW
bCGKrTNX
bCGKrTOq
KOMENTARZE
(672)
gość
5 lata temu
A to Szulim kazała ojcu Dody mieć kochanki i nieślubne dziecko? LoL... jaka taDoda głupiutka :) Matka od lat wiedziała że ją mąż zdradzał i że ma nieślubną córkę i jakoś na raka nie zachorowała, dziwnym trafem zachorowała na raka, jak Szulim o tym w programie powiedziała. Co za kretynizm :) Ciekawe, czy jak Doda dostanie pryszcza na tyłku też napisze,żeto wina Szulim. Swją droga, Doda pisząc o kochance swojego ojca że niby rozkładała nogi sama zeszła na dno. Bo zdaje się zapomniała dodać,że te nogi w istocie rozchylał jej ojciec.
gość
5 lata temu
kto kazał oglądać? a zdradzający mąż to sama radośc w pani życiu zapewne?
GOSC
5 lata temu
rozumie !ale czy zachowanie panny dody mame nie zabija ?
bCGKrTOr
gość
5 lata temu
Na miejscu Szulim chociaż za nią nie przepadam pozwałabym ich za oszczerstwa.
Gość
5 lata temu
Pani Dorota niech się zastanowi co mówi bo takie oskarżenia może każdy mieć bo niestety ale każdy w tym kraju żyje w stresie i nie sądzi się z polskim rządem
Najnowsze komentarze (672)
gość
5 lata temu
Cała ta rodzina Rabczewskich czy robaczewskich - bo chyba bardziej to pasuje jest jakaś niezdolna psychicznie. to córeczka wpędziła matkę w raka bo jakby d**y nie pokazywała to i skandali by nie było. Ona raka ze wstydu za córkę dostała!!!! Ma czego chciała... chciała psa na baby to ma, to i ma raka i chore umysłowe dziecko w gratisie. Jakby Dorotka nie ubliżała swojej siostrze nieślubnej i jej matce to myślę że inaczej by się to skończyło, a tak.... KARMA
gość
5 lata temu
Co ta i*****a jeszcze wymyśli. Tylko w takiej pustej glowie mogl powstać taki pomysl.
DG
5 lata temu
Teorie przyczynowo-skutkowe niejakiej Dody z Ciechanowa. Zal d..pe sciska!
mm
5 lata temu
Rabczewskie to intrygantki ,idiotki....ot co?
gość
5 lata temu
Myślałam, że Tylko Doda durna a tu cała rodzinka siebie warta. Co oni tworzą? Skandale by być wciąż na językach? Wszyscy na terapię. Nogi leczyć, bo na głowy już za późno.
gość
5 lata temu
Oczywiście życzę zdrowia mamie p. Dody, ale może zmieni swój stosunek i mowę do innych ludzi, to wszystko dobrze sie skończy
gość
5 lata temu
nie musiała oglądać tvn-u!!!!!!!!!!!
gość
5 lata temu
Myślę, że mamusię totalnie rozłożyła wieść o lewym dziecku które tatuś zakombinował i to właśnie ją dobiło. Szukacie przyczyny a macie ją we własnym domu. Doda na tak poważne spotkanie jak odbiór "medalu" mogłaś ubrać się jak przyzwoity człowiek a nie jak zwykle.
bCGKrTOj
gość
5 lata temu
Przykre i bardzo głupie .... Doda chce się promować na głupocie cały czas idzietą drogą , a że brudy rodzinne zostały wyciągnięte z szafy trudno kto ich nie ma ...Szulim powiedziała co powiedziała taki program na jezykach a Doda ciagnie z matka to dalej ... od tych słów na raka nie padła on w niej siedzial od dawna i teraz dał znak o sobie ....płytkie i głupie to wszystko same bzdury choć ma ta rodzinka narozrabiane razem z Dodą ... matka najmniej w tym wszystkim winna :
Gość
5 lata temu
Straszne prymitywne
Gość
5 lata temu
Jakby tatuś nie poru.hał na boku to by nawet 5 Szulim nie zaszkodziło
czytam czytam
5 lata temu
3 durne, t********y warte siebie.
gość
5 lata temu
doda co Ty pie***** gdyby słowa mogly zabijac dawno by Ciebie nie było.....g****a g****a kobietko histeryczko ... kontrowersyjna wulgarna i manipulantka..ale my się nie damy nabrać...trzego siostrze nie pomożesz? to dlatego twoja mama cierpi a nie szukaj w innej kobiecie bo ja g**** ty obchodzisz..nie dorównasz milionerce teraz...aaaaaaa może zazdrość ciebie zzera,ze ma milionera a ty araba z milionami długu????? bo nikt normalny na ciebie nie poleci.....
Gość
5 lata temu
Co za debilka!!! Niech ona się leczy! G***i pudel non stop o niej pisze. Żenada!
...
Następna strona
bCGKrTOL