Trwa ładowanie...
Przejdź na

Włodarczyk nie przejmuje się wyrokiem sądu: "Będę płacił TYLE, ILE UZNAM ZA SENSOWNE!"

645
Podziel się

Bokser tłumaczył w sądzie, że nie stać go na alimenty. "Złożył oświadczenie, że zarabia marne grosze" - żali się matka dziecka.

Włodarczyk nie przejmuje się wyrokiem sądu: "Będę płacił TYLE, ILE UZNAM ZA SENSOWNE!"
bCyliPed

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk od kilku miesięcy bohatersko walczy o jak najniższe alimenty na swoje nieślubne dziecko. Rok temu został ojcem małej Zuzi, którą urodziła mu kochanka, Magdalena Radomska. Kobieta ujawniła w tabloidzie, że bokser długo namawiał ją na dziecko, ale kiedy Zuzia przyszła na świat, uznał, że "przeszkadza mu w karierze". O dawnych obietnicach, że rzuci żonę i stworzą z Radomską prawdziwą rodzinę już nie wspominał, za to coraz częściej zaczęło dochodzić między do awantur i przemocy.

Bokser nie poczuwa się też do finansowej odpowiedzialności za córkę, dlatego pozwała go do sądu o alimenty. Ich wysokość została ustalona na 2,5 tysiąca miesięcznie, jednak Włodarczyk nie zapłacił ani grosza. W sądzie tłumaczył, że go na to nie stać, bo co miesiąc płaci 1700 zł za korepetycje dla syna, utrzymuje bezrobotną żonę i oszczędza na remont.

bCyliPef

Złożył oświadczenie, że zarabia marne grosze - ujawnia rozżalona Radomska w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Komornik powiedział, że Krzysztof jest nieściągalny.

W rozmowie z tabloidem Włodarczyk zapewnia, że nie zamierza przejmować się wyrokiem sądu i sam zdecyduje, czy i ile płacić na dziecko.

Dziś zamierzam dokonać pierwszej wpłaty. Nie tyle, ile chciała moja była partnerka, lecz kwotę jaką uważam za sensowną - zapowiada. Nie powiem ile, bo to prywatna sprawa. A jeśli Magda zwróci się do mnie, że trzeba dziecku coś kupić, chętnie to zrobię. Wiem, że Zuzia zna słowo "tata", ale nie wie, co ono znaczy. Nie chciałbym, żeby kiedyś przestraszyła się własnego ojca.

Włodarczyk nadal ma żal do byłej kochanki o to, że rodząc dziecko, na które ją namówił, zrujnowała jego karierę i przysporzyła mu problemów.

bCyliPel

Psychika jest dla sportowca niezwykle ważna - tłumaczy w tabloidzie. Niestety, przez sytuacje, które miały miejsce w moim życiu, nie mogę wrócić na ring. Trenuję, daję z siebie wszystko, ale nie mam efektów, jakie bym chciał. Póki to wszystko się nie uspokoi, nie ma mowy, bym znów walczył na poważnie.

Przypomnijmy, że jego problemy z psychiką nie zaczęły się od Magdy:

bCyliPem
bCyliPen
bCyliPeG
KOMENTARZE
(645)
gość
5 lata temu
płac a nie gadaj
gość
5 lata temu
włodarczyk dno totalne, ale była kochanka nie dużo lepsza. chyba wiedziała, że się ładuje w rodzinę?
gość
5 lata temu
to straszne co on wyprawia
bCyliPeH
Gość
5 lata temu
P****t
gość
5 lata temu
No klasyk, dlaczego faceci niemal zawsze postępują tak samo
Najnowsze komentarze (645)
lex
3 lata temu
bożyszcze lewactwa tak jak i ten drugi m***l alimenciarz
gość
3 lata temu
Co taka laska w nim widziała? Szmal, szmal, a teraz płaci za to dziecko
Gość
3 lata temu
Wlodarczyk to p****t nie wiem co widzą w nim kobiety zona i ta dziewczyna.Nie moze skupic sie na karierze ,to po co latał jak problemy to nie ma kasy od razu na remont zbiera najwazniejsze dzieci są a potem remonty .Brzydal
gość
4 lata temu
Debilowate towarzystwo
Gość
4 lata temu
A o zrujnowaniu jej figury jakos nie wspomnial
gość
4 lata temu
figure to ona ma chyba lepszą niż żona Włodarczyka
gość
5 lata temu
szkoda,że taki super samiec kopulował z tak tępą dzidą !!!!
Gość
5 lata temu
Znam Krzysztofa ponad 5 lat i nigdy nie wydawał mi się niezrownowazony ...to inteligentny,ambitny facet ...A że babiarz to inna sprawa.
bCyliPez
Gość
5 lata temu
Kiedyś bo lubiłam ....
Gość
5 lata temu
Nieladnie
Gość
5 lata temu
Ale cyrk
Gość
5 lata temu
Ale facet się wpakowal
gość
5 lata temu
fajna dzida szkoda że kopulowala z takim z***m
gość
5 lata temu
wlodarczyk jestes p**a jakich mało obys płacil jak nawiecej p*******y łeb
...
Następna strona
bCyliPfb