Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hartman o księdzu geju: "Charamsa jest bardzo przystojny i pełny męskiej słodyczy. Kościół to ORGANIZACJA HOMOSEKSUALNA"

599
Podziel się:

Filozof, etyk i gwiazdor TVN-u jest zachwycony głośnym coming outem polskiego duchownego.

Hartman o księdzu geju: "Charamsa jest bardzo przystojny i pełny męskiej słodyczy. Kościół to ORGANIZACJA HOMOSEKSUALNA"

Krzysztof Charamsa w ciągu kilkudziesięciu godzin stał się najbardziej znanym polskim księdzem. Mieszkający od 17 lat w Watykanie i pracujący w Kongregacji Nauki i Wiary Duchowny wyznał w rozmowie z kilkunastoma różnymi redakcjami, że jest homoseksualistą, a dziś po południu, w jednej z rzymskich kawiarni, przedstawił dziennikarzom swojego partnera, Eduardo. Zobacz: Ksiądz-gej został odwołany ze stanowiska! Nie będzie mógł uczyć w Watykanie

Zachowanie Charamsa jest szeroko komentowane. Stolica Apostolska zdecydowała natychmiast o zwolnieniu go ze stanowiska i zakazie nauczania, zaś Tomasz Terlikowski określił go mianem "antykatolickiego homoheretyka" i wezwał Kościół Katolicki do wydalenia go ze stanu duchownego. Zobacz: Terlikowski o księdzu-geju: "To ANTYKATOLICKA HOMOHEREZJA!"

Jan Hartman z kolei, filozof, etyk i częsty gość TVN-u, nie może się Charamsa nachwalić. We wpisie na blogu komplementuje nawet jego wygląd.

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że ksiądz Krzysztof Charamsa jest bardzo przystojny i pełny męskiej słodyczy. Ma też bardzo przystojnego narzeczonego - pisze Hartman i dodaje, że Kościół Katolicki jest "organizacją gejowską"... Wielu księży jest przystojnych i ma przystojnych kochanków. W końcu według danych udostępnianych przez samych księży (w Polsce ks. Prusak) nie mniej niż co trzeci ksiądz jest gejem. Zważywszy że w populacji mężczyzn ogółem gejów jest tylko ok. 5 proc. - to wynik imponujący. W pewnym sensie Kościół katolicki jest więc organizacją gejowską. Tym bardziej zdumiewa jego wrogi stosunek do homoseksualności. (...) A więc wszystkiego dobrego, Krzysztofie, na nowej drodze życia! Witamy Cię serdecznie w naszym świecie wolnych i równych, gdzie wszyscy się szanują i są dla siebie życzliwi i tolerancyjni. Całuję, J.

Charamsa zapowiada już wydanie książki o swoim coming oucie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(599)
gość
7 lat temu
niech sobie jest gejem, ale to ze zyl z partnerem w tajemnicy, zamiast poprostu zrezygnowac z kaplanstwa
gość
7 lat temu
teraz niech sobie pracy poszuka w innej firmie bez takich przywilejów
gość
7 lat temu
Ksiądz nie powinien być w związku, a skupiać się na powołaniu - i już to jest problemem!
gość
7 lat temu
Jeszcze jakby był w kazirodczym związku z bratem to by profesorek Hartman spuścił w gacie z podniecenia.
Gość
7 lat temu
Hipokryta udajacy ksiedza dla posady A teraz coming out dla slawy Gejowski sposib na zycie !! Wstyd !!
Najnowsze komentarze (599)
franc
7 lat temu
Judasz tez zdradził ale za kasę
gość
7 lat temu
Madrego nie zgorszy a zgorszony juz jest zgorszony to go nie dziwi gorszyciel .
Emilka.27
7 lat temu
Bóg ustalił, co jest normalne i co jest zboczeniem. Osoby przy zdrowych zmysłach są zawsze heteroseksualne. Czy homoseksualiści zastanowili się jaki koniec czeka takie osoby?
Oliwka.21
7 lat temu
Dobre jest to, co Bóg uznaje za dobre. A Bóg o homoseksualizmie powiedział, że jest to obrzydliwość. W 3 Księdze Mojż. 18:22 (BW) czytamy: "Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością". Podobne słowa czytamy w 3 Księdze Mojż. 20:13 (BW): "Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich". Homoseksualistów należy nawracać do Boga, a nie uspokajać ich sumienia, że takimi się urodzili. Bo homoseksualizm jest obrzydliwością, zboczeniem i grzechem, w Piśmie Świętym wyraźnie o tym czytamy. Wszyscy ludzie, którzy uznają Biblię za natchnione Słowo Boże, muszą również uznawać to, co mówi w niej Bóg na temat współżycia dwóch mężczyzn między sobą. Dlatego homoseksualistów nie należy wspierać, ale nawracać do Boga, bo chodzi o ich życie i to życie wieczne.
Gość
7 lat temu
Rety!Szykuje się trójkącik gejowski.
gość
7 lat temu
P. Hartman jest chory psychicznie.
gość
7 lat temu
gej o geju nic innego nie stwierdzi...///
gość
7 lat temu
harcman a co powie na to twoj rabin jak sie o tym dowie ?
gość
7 lat temu
p****ało ich
brawo
7 lat temu
OOOO pochwalam takie reakcje księdza przynajmniej mowi prawde i takiego więcej cenie niż te fałszywe pedofilskie ukryte, chore zadze u innych .
esteta
7 lat temu
Hartman sam wygląda jakby lubił w pupę.
Wacek
7 lat temu
A hartman jeszcze przystojniejszy, byliby razem piękną parą i może doczekaliby się dzieci, poczętych choćby in vitro. Rzygać mi się chce, jak czytam taki chłam medialny.
gość
7 lat temu
ksiądz to też facet.....a krew nie woda...........
gość
7 lat temu
jestem praktykująca katoliczka i jestem za spowiedzią powszechna,ponieważ nie lubię księży grzebiących w odbycie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie