Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paulla: "Zielińska jest kobietą antyseksowną"

350
Podziel się

Ignasiak atakuje Horodyńską. "Jak ktoś jest jej psiapsiółką to będzie miał dobre recenzje".

Paulla: "Zielińska jest kobietą antyseksowną"
bDIxDWol

_

_

bDIxDWon

Paulina Ignasiak próbowała wypromować się w show biznesie, jako kolejna Edyta Górniak. Znana jest jednak głównie z twarzy po szeregu operacji plastycznych i afery z pseudonimem. Wokalistka chciała występować jako Paula, ale wobec sprzeciwu innej wokalistki o taki scenicznym imieniu, musiała pozostać Paullą przez dwa l.

Niedawno piosenkarka przyznała, że stosuje osiągnięcia medycyny estetycznej, a także skrytykowała swój dawny styl. Otwarcie stwierdziła, że "wyglądała troszeczkę bazarowo", ale obecnie jej kreacje są kobiece oraz wysmakowane. Zapewne niemal sama krytyka ze strony Joanny Horodyńskiej mocno ją zabolała. W programie Aleja sław Paulla odgryzła się stylistce i oskarżyła ją, że ta chwali na łamach magazynów styl swoich koleżanek.

Jak czytam czasem te rubryki w których się wypowiada np. Joanna Horodyńska to bawi mnie, bo to jest na zasadzie rączka rączkę myje, tak po układzie. Jak ktoś ma układ dobry i trzyma z Horodyńską albo jest jej dobrą psiapsiółką albo dobrym znajomym to zawsze będzie miał dobre recenzje – powiedziała Ignasiak.

Jako przykład "psiapsiólki", która Horodyńska chwali za ubrania ze ścianek oraz pokazów Ignasiak podaje – Kasię Zielińską. Zdaniem zoperowanej wokalistki aktorka nie ma w sobie zbyt dużo seksapilu.

bDIxDWot

Abstrahując od układzików, klepania się po plecach to często, gęsto jest po prostu tak, że wszystkie osoby które są typowane, mówię tutaj przede wszystkim o kobietach, jako najlepiej ubrane przez nią, to są osoby które faceci w Polsce uważają za totalnie antyseksowne – dodała

Na przykład Kasia Zielińska. Pytałam ostatnio znajomych i facetów, którzy są osobami dosyć znanymi, mają pozycję, pieniądze. Kasia Zielińska jest dla nich kobietą antyseksowną. Zaś według Joasi Horodyńskiej jest piękna i idealnie ubrana. To ja się z tym nie zgadzam, dla mnie też nie jest fajna. Gdybym była facetem wolałabym wybrać Natalię Siwiec, która często była krytykowana przez Joasię.

_**

bDIxDWou
bDIxDWov

_

__**

bDIxDWow

_

__

_

bDIxDWoO
KOMENTARZE
(350)
gość
2 lata temu
Uważam, że Horodyńska ubiera się beznadziejnie, ale bez obrazy już wolę jej styl niż Paullę z bazaru przy dwupasmówce.
gość
2 lata temu
Paulla jest ciągle tak obciachowa i bazarowa, że oczy bolą. Nie trzeba być znawcą mody żeby to widzieć. Zielińska może nie jest super sexy, ale przynajmniej jest naturalna i będzie ładnie wyglądać za kolejne 10 lat, co ciężko będzie powiedzieć o Pani Paulli czy Siwiec. Są tak przerobione, że za 10 lat będą tylko bardziej przerobione i przestaną przypominać ludzi.
gość
5 lata temu
Fakt, Zielińska bardziej przypomina wychudzonego chłopca, ale Horodyńska nie ocenia seksapilu tylko niby to czy ktoś jest ubrany dobrze czy źle, choć moim zdaniem kompletnie się na tym nie zna.
bDIxDWoP
gość
5 lata temu
Kaśka Zielińska wyglądała super jak była trochę bardziej przy kości. Obecnie jest za chuda przez co mało seksowna, bo wiadomo, że chłop nie pies na kości nie poleci!
gość
5 lata temu
a ta Paulla to widzi na oczy..
gość
5 lata temu
i kto się wypowiada ... bez komentarza...
gość
5 lata temu
to ja jestem chyba z innego świata,bo mnie taka Zielińska właśnie się podoba, a nie Paula ,która wygląda jak stary Rybak zniszczony słońcem i wiatrem,rozumie że mogłaby sie wypowiadac jakby była piękna,ale niestety tez nie jest, więc po co sie wypowiada
gość
5 lata temu
Pani Pałlo ,to co mówi Horodyńska niech ma pani to daleko w poważaniu a co do pani spiewu jest fantastyczny Górniaczka nie sięga pani do pięt ona tylko wyje a nie śpiewa po prostu się wypaliła .Bardzo ubolewamy że tak mało panią słychać życzymy powodzenia i dużo pięknych piosenek
gość
5 lata temu
a paula to co?sexi?
gość
5 lata temu
obydwie sa antyseksowne,a siwiec pusta i sztuczna
gość
5 lata temu
Może faktycznie Zielińska nie jest sexy i o tych układach też ma rację, ale prawdą jest też to, że PauLLa niestety wciąż WYGLĄDA BAZAROWO!!!
gość
5 lata temu
jedna z moich ulubionych wokalistek
gość
5 lata temu
Paulla jest cudowna.
bDIxDWoH
gość
5 lata temu
Paulla powinna być autorytetem dla polskich kobiet.
...
Następna strona
bDIxDWpj