Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fronczewski potwierdza, że miał romans z Pacułą: "Stało się. Wydarzyło się zło"

448
Podziel się

"Żona była zdruzgotana. Kompletnie sparaliżowana, zdemolowana psychicznie. Płakała".

Fronczewski potwierdza, że miał romans z Pacułą: "Stało się. Wydarzyło się zło"
bCFWLCzp

Wiele lat temu w polskim show biznesie krążyły plotki na temat romansu Piotra Fronczewskiego i Joanny Pacuły, przed jej wyjazdem do USA. Fronczewski długo temu zaprzeczał, jednak w wydanej ostatnio biograficznej książce _**Ja, Fronczewski**_, przyznaje, że wszyscy, którzy podejrzewali go o sypianie z Pacułą, mieli rację.

Aktorzy poznali się na przełomie lat 70-tych i 80-tych na planie najgłośniejszego wówczas polskiego serialu 07 zgłoś się.

Stało się. Wydarzyło się zło. Tyle. A jak do tego doszło? Czy to ważne? Bardzo dużo wtedy pracowałem. Tyrałem właściwie. Od świtu do późnej nocy. Kołowrót. Kierat. Do tego dom z dwójką małych dzieci, więc brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec. Wyrwać się. Dokądkolwiek. I tak się jakoś stało... - wyznaje po latach aktor. Gdy w grę wchodzą emocje, pożądanie i to wszystko, co wiąże się ze sferą ludzkiej biologii, to mam wrażenie, że mało komu udaje się uniknąć takiej pokusy.

bCFWLCzr

Fronczewski wspomina, że był gotowy rzucić dla Ewy żonę i dwójkę małych dzieci. Chciał wziąć ze sobą jedną córkę, a drugą zostawić żonie:

W pewnym momencie postanowiłem wszystko żonie powiedzieć, rozstać się, dogadać kwestię opieki nad córkami, usankcjonować tę całą sytuację. Ja biorę jedną dziewczynkę, ty drugą - wspomina aktor. No dziękujemy sobie po prostu... Pojechaliśmy z żoną gdzieś pod miasto. Powiedziałem Ewie o wszystkim. Szczątki uczciwości nie pozwalały mi dłużej tkwić w tym gigantycznym oszustwie. Trwanie w kłamstwie było ponad moje siły. Musiałem to powiedzieć, również po to, by całkowicie egoistycznie sobie ulżyć. Zrzucić ten ciężar z barków. Była zdruzgotana. Kompletnie sparaliżowana tą wiadomością. Zdemolowana psychicznie. Nie odezwała się chyba nawet słowem. Płakała. To był dla niej wstrząs.

Ostatecznie Fronczewski zdecydował się zostać z rodziną. Rozczarowana Pacuła wyjechała zaś do Paryża, a stamtąd do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka do dziś.

bCFWLCzx
bCFWLCzy
bCFWLCzS
KOMENTARZE
(448)
Gość
5 lata temu
Ja wezmę jedna dziewczynkę ty druga... Brak slow
gość
5 lata temu
On pracował, a myslał, że żona z dziećmi w domu odpoczywała?
Zula
5 lata temu
No i całe szczęście dla niego, ze wyjechała. Dziećmi się chciał podzielić!!!! Romans rozum zabiera.
bCFWLCzT
gość
5 lata temu
No pokusa była ładna!!!!!!
gość
5 lata temu
Po co on o tym pisze? Ludzie niedługo będziecie pokazywać swoje obsrane gacie?
Najnowsze komentarze (448)
zs
4 lata temu
ona jest piękna
gość
5 lata temu
Cały szołbiznes to jeden, wielki k***idoł. Zero szacunku dla takich ludzi.
gość
5 lata temu
Ale WUJ ! gdyby mieli jedno dziecko to co.. siekierką???
gość
5 lata temu
Strzelił kleksa...
gość
5 lata temu
sama bym chciała mieć z nią romans.
gość
5 lata temu
z empikow powinni zrobic sklep celebrytow ksiazki pisarzy znikaja w tlumie opowiastek celebrytow
gość
5 lata temu
a to g****a, łysa p**a - a cóż to był za amant że pacuła z rozpaczy uciekła za ocean - to jakaś paranoja
Benigna.blog....
5 lata temu
Biedaczek był tylko szczeblem do kariery Joaśki.
bCFWLCzL
OBIEKTYWNA
5 lata temu
po co po latach kazac bliskim przezywac to samo.....panie Fronczewski ...po co komu prawda
gość
5 lata temu
ładna...
Gość
5 lata temu
"Był gotowy rzucić dla Ewy żonę i dwójkę dzieci" Ewa to żona,kochanka to Joanna- wiec Pudel nie potrafi napisać artykułu!kto tam pracuje?!
Marta
5 lata temu
nigdy nie zrozumiem po co ludzie piszą takie rzeczy? po co informować media i cały świat o swoim życiu prywatnym??? Myslałam ze Pan Piotr jest dojrzałym mężczyzną, a tu widzę pomyłka...
gość
5 lata temu
"Ja biorę jedną dziewczynkę, ty drugą - wspomina aktor. No dziękujemy sobie po prostu..." No dziękujemy sobie po prostu??? Panie Kleksie, zmilcz waść...
gość
5 lata temu
wraz z dziecmi przyszly nowe obowiazki i klopoty, a on, zamiast wziac byka za rogi, schowal sie przed nimi w lozku Paculy. mieczak i egoista godny pozalowania
...
Następna strona
bCFWLCAn