Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adrian Zandberg i Barbara Nowacka BYLI PARĄ!

340
Podziel się:

Tajemnicę zdradził Przemysław Wipler... "Owszem, znamy się z Adrianem od lat..." - przyznaje Nowacka.

Adrian Zandberg i Barbara Nowacka BYLI PARĄ!

Od wtorkowej debaty nową gwiazdą sceny politycznej obwołano 36-letniego Adriana Zandberga z Partii Razem. Dotychczas nikomu nieznany polityk zwrócił na siebie uwagę dzięki merytorycznym argumentom i opanowaniu, jakie zaprezentował w trakcie debaty. W ciągu kilku godzin Internet zapełnił się dyskusjami i memami na temat Zandberga. Przypomnijmy: Adrian Zandberg - bohater dnia?

Adrian zaczynał swoją karierę w polityce wiele lat temu. Do tej pory mówił w wywiadach, że wczesne dzieciństwo spędził w Danii, potem, już w Polsce, związał się z Unią Pracy. Wystąpił jednak z partii, gdy ta zbliżyła się do SLD.

Teraz okazuje się, że Zandberg był... chłopakiem Barbary Nowackiej, liderki Zjednoczonej Lewicy, która trzy dni temu wystąpiła w tej samej debacie. Sprawę ujawnił na Twitterze Przemysław Wipler:

Byliśmy z Adrianem w jednej grupie dziekańskiej. Wtedy jego dziewczyną była biorąca udział w tej debacie dziewczyna... - napisał.

Potem Wipler potwierdził swoje słowa w programie Czarno na białym. Znajomość Nowackiej i Zandberga zaczęła się jeszcze na studiach. Teraz polityk nie chce o tym mówić:

Jeżeli pani pozwoli, to nie będę komentować swojego życia osobistego - powiedział dziś rano w audycji Gość Radia Zet u Moniki Olejnik.

Barbara Nowacka mówi jedynie, że "zna się z Adrianem od kilku lat":

Owszem, znamy się z Adrianem od lat, działaliśmy w jednej młodzieżówce. To wszystko, co mam do powiedzenia - skomentowała.

Pasują do siebie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(340)
gość
8 lat temu
mężczyzna, którego nie znam i kobieta (której też nie znam) byli parą?! To mnie zaskoczyliście
Gość
8 lat temu
Gdyby się ogolil to wyglądałby jak brat bliźniak syna tuska
gość
8 lat temu
No i co z tego? Życie... A Wipler jest zwykłą paplą!
gość
8 lat temu
Nie dajcie się nabrać na Michnikowską PR lewacką partyjkę z kukiełka Zandberg czytajcie. Pogram wyborczy PO na następne 4 lata, walka z opozycją, straszenie PISem Islamizacja Polski ( na dzień dobry 100.000 docelowo 1,5+ miliona) w tym 3x większe zasiłki od Polaka podniesienie podatków - za coś trzeba ich utrzymać tyle chłopa podatek katastralny planowany na 2016r, przekręty, zamiatanie pod dywan, straszenie pisem, przekręty i tak 4 lata Kiedy słucham wypowiedzi żebrzącej obłąkanej Kopacz mam wrażenie że jest na psychotropach czy ktoś jeszcze może wierzyć chociaż w jedno słowo tej prostej baby która została premierem przez pomyłkę Nikodema Dyzmy vel TUSK który sam był pomyłką co tym razem byśmy usłyszeli po sfałszowanych wyborach, teraz i nawet może być Kalifat i benzyna po 20 złotych? PO I PSL tak boi się przegranych wyborów że utworzyli NOWOCZESNĄ z Petru, (żeby mieli gdzie uciekać) i "Partia Razem, Zandberg" twór promowany między innymi przez Michnika starego Ubeka-WSI żeby odebrać głosy mniejszym partią te trzy partie są za wprowadzeniem jeszcze większej ilości muslimów do Polski! NIE głosujcie na PO/Nowoczesną/PSL/Partie Razem – ogarnijcie się! Z Ostatniej chwili Wyciekły NOWE TAŚMY PO Można obejrzeć na TV republika w roli głównej Kulczyk Tusk i połowa PO
gość
8 lat temu
Ona i on, Basia+Adrian = BAN wyborczy!
Najnowsze komentarze (340)
gość
6 lat temu
Zobacz nowy sklep lakiery do paznokcie
GośćtwBols
7 lat temu
Szumowiny rynsztok lewactwo komuhy dno śmierć
dobry socjali...
8 lat temu
Marksistowski śmieć udaje tylko młodzika. Okazuje się że to stary ideolog.
gość
8 lat temu
Myślę, że Miller i Nowacka wejdą. Jakoś ich przepchną. Już mają ponad 7.5%.
Mateusz
8 lat temu
kolejny syn izrael. chce nami rzadzic
gość
8 lat temu
kolejny syn izraela chce nami rzadzic
Emmanuel Can'...
8 lat temu
Jaki kraj, taki Robinhu ;-)
gość
8 lat temu
Bardzo ładna para, Może razem znów będą pracować.
gość
8 lat temu
Widać że to wredna żydowska morda. Kolejny gotowy do żłoba. Ten to by dopiero darł kasę ! Nawet swojego samochodu nie ma , taki nędzasz, A przy żłobie można się nachapać, i No i błogosławieństwo od Michnika dostał. Kolejni kolesie do zagrabiania Polski.
gość
8 lat temu
To p i e r ..... ony żydzisko
OPOZ
8 lat temu
No i c0 z tego ?
gość
8 lat temu
4 lata starsza od niego:)
gość
8 lat temu
Miller powinien Ogorek zatrudnic...
gość
8 lat temu
Wszystko w rodzinie, ha, ha, ha. Kameleony głoszą różne poglądy a i tak potem okazuje się, że to jedna i ta sama sitwa powiązana prywatnymi sprawami, która w du...pie ma dobro obywateli.
...
Następna strona