Trwa ładowanie...

Tak wyglądał FINAŁ "Tańca z Gwiazdami" (ZDJĘCIA)

233
Podziel się:
233
Podziel się:

Po kryształową kulę sięgnęła Ewelina Lisowska. Zobaczcie, jak wyglądała jej droga do zwycięstwa...

1
 / 19
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
0
0

Za nami finał siedemnastej edycji Tańca z Gwiazdami. W ostatnim odcinku zmierzyli się Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, którzy w zeszłym tygodniu wrócili do programu po kontuzji Anny Cieślak, oraz Łukasz Kadziewicz w parze z Agnieszką Kaczorowską.

Rywalizacja była zacięta. Każda z par zaprezentowała po trzy tańce i, choć punktacja jurorów była dość wyrównana, to w głosowaniu widzów zwyciężyli Ewelina i Tomasz, który nie potrafił ukryć swojego wzruszenia.

W odcinku finałowym pojawili się również wszyscy pozostali uczestnicy tej edycji show. Nie zabrakło też występu "gościa specjalnego", którym tym razem okazał się być... Zbigniew Wodecki.

Myślicie, że będzie osiemnasta edycja? Mamy jakieś "gwiazdy", które jeszcze nie tańczyły?

2
 / 19
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
3
 / 19
Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska
4
 / 19
Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska
5
 / 19
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
6
 / 19
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
7
 / 19
Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska
8
 / 19
Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska
9
 / 19
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
10
 / 19
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
11
 / 19
Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska
12
 / 19
Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska
13
 / 19
Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska oraz Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
14
 / 19
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
15
 / 19
Krzysztof Ibisz, Anna Głogowska, Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
16
 / 19
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
17
 / 19
Jurorzy: Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Beata Tyszkiewicz i Michał Malitowski
18
 / 19
Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz
19
 / 19
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
KOMENTARZE
(233)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gość
5 lata temu
Cześć po paru latach, pozdrowienia dla fanów Eweliny. Słuchajcie jej singla „Nie mogę zapomnieć” i „Kwarantanny” w duecie z KaeNem!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (233)
Gość
5 lata temu
Cześć po paru latach, pozdrowienia dla fanów Eweliny. Słuchajcie jej singla „Nie mogę zapomnieć” i „Kwarantanny” w duecie z KaeNem!
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Iga Krefft TOPLESS prezentuje OPALONĄ PUPĘ. "Wiem, że najbardziej was interesuje" (ZDJĘCIA)

Iga Krefft relacjonuje wakacje na Majorce. Opalanie, prywatny basen... Taka to pożyje?
9.

Miłość kwitnie: Kim Kardashian i Lewis Hamilton wybrali się na romantyczną randkę w Malibu (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian i Lewis Hamilton wybrali się ostatnio na randkę. Po wizycie w jednej z modnych restauracji w Malibu zapakowali się do złotego mercedesa i ruszyli przed siebie. Całą eskapadę udokumentowali paparazzi.
8.

Pascal Brodnicki bryluje na salonach z URODZIWĄ BLONDYNKĄ u boku. Znalazł nową miłość? (ZDJĘCIA)

W niedzielę znani zgromadzili się na Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2026. Na wydarzeniu stawił się także Pascal Brodnicki, któremu towarzyszyła tajemnicza piękność.
7.

Elity stawiły się na "polskim Ascot": Katarzyna Zillmann, Paweł Deląg, "książę" Lubomirski z żoną hrabianką. Powiało wielkim światem? (ZDJĘCIA)

W niedzielne popołudnie hucznie uczczono otwarcie nowego sezonu na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu. Pierwszą gonitwę obejrzało znamienite grono polskich artystów, polityków, a nawet tych, którzy dążą do reprezentowania arystokracji. Kogo uchwycili fotoreporterzy na zdjęciach?
6.

Allan Krupa wymienia czułe spojrzenia z NOWĄ PARTNERKĄ przed studiem "TzG". Słodziaki? (ZDJĘCIA)

Allan Krupa od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochany. Po niedawnym ściankowym debiucie u boku nowej partnerki, para ponownie znalazła się w blasku fleszy - tym razem goszcząc w studiu "Tańca z Gwiazdami". Po nagraniach syn Edyty Górniak i jego wybranka znaleźli się "pod ostrzałem" paparazzi.
5.

Edward Miszczak imprezuje pod osłoną nocy z młodszą o ĆWIERĆ WIEKU żoną i księdzem (ZDJĘCIA)

Edward Miszczak został ostatnio sfotografowany podczas nocnej biesiady w modnej restauracji w stolicy. Towarzyszyła mu żona Anna Cieślak oraz bliski przyjaciel - ksiądz Kazimierz Sowa. Impreza udana?
4.

Odmieniona Katarzyna Bonda raczy się dymkiem przed studiem Polsatu (ZDJĘCIA)

Katarzyna Bonda zawitała do śniadaniówki Polsatu. Dla wielu widzów odświeżona fryzura autorki książek kryminalnych była nie lada zaskoczeniem. Po zakończeniu nagrań zrzuciła z siebie emocje, oddając się długiej rozmowie przeplatanej puszczaniem dymka.
3.

Kulisy "Tańca z Gwiazdami": Pavlović z mężem, czułe pożegnanie Fabijańskiego i Suryś, Jasper za rękę z byłym chłopakiem (ZDJĘCIA)

Za nami kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Standardowo w pobliżu studia Telewizji Polsat czaili się paparazzi, którzy udokumentowali, co działo się za kulisami show.
2.

Jessica Alba MIGDALI SIĘ na ulicy z młodszym o 11 lat ukochanym! Był z nimi syn aktorki (ZDJĘCIA)

Jessica Alba po rozwodzie z Cashem Warrenem związała się z młodszym o 11 lat aktorem Dannym Ramirezem. Ich uczucia rozkwitają. Ostatnio para została przyłapana przez paparazzi na romantycznym wyjściu do restauracji w Beverly Hills. Aktorce towarzyszył synek.
1.

Gala Osobowości i Sukcesy Roku: Opozda w wieczorowej sukni, ciężarna Pamela z Fitlovers, Wendzikowska w piórach... (ZDJĘCIA)

Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2026 przyciągnęła do Warszawy śmietankę show-biznesu, świata kultury i biznesu. Na czerwonym dywanie nie zabrakło znanych nazwisk, głośnych powrotów i odważnych stylizacji. Pojawili się m.in. Fit Lovers, Joanna Opozda, Doda czy Anna Wendzikowska.