Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Stylistki" Ślotała i Sablewska mają... własne stylistki?

173
Podziel się

Wyśmiała je Dorota Wróblewska. "Nie wiem jak je nazwać: vice stylistki czy "pod stylistki"." Ślotała się wścieka: "To starcza demencja!" Zabolało?

"Stylistki" Ślotała i Sablewska mają... własne stylistki?
bCIrawFx

Od kilku lat w show biznesie modne jest "bycie stylistką" i "blogerką modową". W ten sposób karierę zrobiło już wiele dziewczyn, które wypromowały się dzięki "doradzaniu innym".

Stylistką została też Maja Sablewska, dotychczas opiekunka dzieci gwiazd, a potem ich menedżerka. Teraz Maja pracuje w TVN Style, gdzie przeprowadza "metamorfozy" kobiet oglądających jej program. Najczęściej są to opłacone statystki udające tylko dla pieniędzy fanki Mai.

Karierę Sablewskiej i Zosi Ślotały krytykuje Dorota Wróblewska, która profesjonalnie zajmuje się modą. Wróblewska wyśmiała je, ujawniając, że telewizyjne stylistki... same korzystają z porad stylistek:

bCIrawFz

Ciekawostka. Dzisiaj dowiedziałam się, że stylistki Zosia Ślotała i Maja Sablewska mają swoje stylistki. Nie wiem jak je nazwać: vice stylistki czy "pod stylistki". Swoją drogą ciekawe jak stylistki, stylizują stylistki- napisała.

Post Wróblewskiej wzbudził irytację Mai i Zosi, które zarzuciły jej chęć promocji, "desperacką próbę zwrócenia na siebie uwagi" oraz... "starczą demencję":

Pani Doroto "Uczucia zależą od informacji, czyli mogą nie mieć nic wspólnego z prawdą, jeżeli informacja jest fałszywa". Następnym razem proszę zapytać mnie bezpośrednio, a uniknie Pani podawania nierzetelnych dygresji. W woli wyjaśnienia... Jestem doradcą wizerunkowym, nie stylistką. Dużo dobrego dla Pani - napisała Sablewska.

Bardziej urażona poczuła się Zosia Ślotała, która napisała, że nie ma zamiaru dyskutować ze starą Wróblewską na ten temat:

bCIrawFF

Nie wiem czy to już starcza demencja czy kolejna desperacka próba zwrócenia na siebie uwagi przez Panią Dorotę Wróblewską. Proponuję wrzucać więcej modowych postów na "bloga" zamiast pustych historyjek, które spryciulka Dorotka wie, że będą się dobrze klikały na portalach plotkarskich. P.s. - Doroto, nie próbuj nawet się tłumaczyć ze swojego wpisu o domniemanych stylistach stylistek ponieważ nie zamierzam wchodzić z Tobą w dyskusje, której jedynym celem będzie promocja Twojej osoby. Miłego Dnia! - napisała była dziewczyna Borysa Szyca i syna Maryli Rodowicz.

Co doradzilibyście stylistkom Mai i Zosi? Może jakąś "metamorfozę"?

bCIrawFG
bCIrawFH
bCIrawGa
KOMENTARZE
(173)
gość
5 lata temu
to Pudel wypromował te beztalencia znane z dawania d**y starcom czy jakimś aktorom, Siwiec, itp
Gość
5 lata temu
Kto to w ogóle jest ? Po co o nich piszecie ?? Na prawdę nie ma prawdziwych gwiazd o których warto napisać ??
Gość
5 lata temu
W tym calym szolbiznesie nawet stylistki staja sie gwiazdami I maja stylistow.... Czy im serio zalezy tylko na slawie I hajsie?
bCIrawGb
gość
5 lata temu
Zosia, przechodzona wiejska dziołcha a godność nadstyliski!
Gość
5 lata temu
Chyba nie wie, co znaczy pojecie demencji starczej. Wcale sie nie dziwie:)
Najnowsze komentarze (173)
gość
5 lata temu
Alee ta Slotala jest p******a. :D Nic jej nie pomoże, choćby na rzęsach stanęła. :P
gość
5 lata temu
zocha wynocha!!! Dna, szamby i muł...to twój dział
gość
5 lata temu
to się nazywa SZMATEX a mylnie używają słowa stylizacja
ivory
5 lata temu
maja! sciagnij te swoje durnowate kapelusiki!
gość
5 lata temu
Wróblewska i sablewska to nikim są ,ZOSIA ŚLOTAŁA JEST Z WYKSZTAŁCENIA STYLISTKĄ ,przeczytaj sobie debilko,nikt chyba nie ma takiego wykształcenia jak ZOSIA.
Gość
5 lata temu
Ciekawe, czy Ty do każdego zdjęcia zmieniasz minę.. Ona nie jest modelką, lecz stylistką, a to duża różnica.
O.
5 lata temu
Maja akurat prezentuje się dobrze :)
gość
5 lata temu
Po co aż Wicestylistki? Wystarczy Papugi lub Marionetki
bCIrawFT
gość
5 lata temu
p. sablewska na jednym ze zdjęć wygląda jakby jej się rozpiął pampers. Cyrk arena i co mamy Ją naśladować?
gość
5 lata temu
Proponuję dietę zmieniającą rysy twarzy
bebe
5 lata temu
"W woli wyjaśnienia"? Czy może raczej "gwoli wyjaśnienia"? Jak czytam i słyszę wypowiedzi Mai Sablewskiej to po prostu włos mi się na głowie jeży. Ta Pani powinna popracować nad podstawami języka polskiego, zamiast nad stylyzacjami.
gość
5 lata temu
HAHAHA - juz nawet stylistka stylistce nie pomoże - i tak ciągle łażą "ubrane" jak jakieś menele, obdartusy. ŻENADA.
gość
5 lata temu
ale one sa tępe.....
gość
5 lata temu
te psełdo stylistku,to jak by na nie popatrzeć dokładnie-poprzebierane strachy na wróbla,wedlenich im smieszniej tym modniej.
...
Następna strona
bCIrawGv