Trwa ładowanie...

Ben Stiller skończył... 50 lat! (ZDJĘCIA)

72
Podziel się:
72
Podziel się:

W filmach występuje od prawie 30 lat! Pamiętacie jego stare role?

1
 / 26
50-tka Bena Stillera
50-tka Bena Stillera
0
0

Dziecko pary komików telewizyjnych (Diabli nadali) - Ben Stiller - *talent komediowy dostał w genach. Występował już w wieku 6 lat w talk show *The Mike Douglas Show. Jako 22-latek miał przez chwilę własny program w MTV, ale jego czarny humor nie spodobał się producentom.

Na dużym ekranie wystąpił po raz pierwszy u Stevena Spielberga w Imperium Słońca (1987). Dwa lata później zadebiutował jako reżyser kultowym dramatem Orbitowanie bez cukru. Potem stanął także za kamerą komedii pt. Telemaniak ze sławnym już wówczas Jimem Carreyem. Wielką gwiazdę zrobiła ze Stillera produkcja Sposób na blondynkę, w której zagrał u boku Cameron Diaz, a potem przebój kinowy Poznaj mojego tatę - film rozrósł się w serię. W toku swojej kariery aktorskiej Stiller zagrał główne role w niezliczonej liczbie filmów komediowych. Miewał jednak także role dramatyczne (WIeczna północ, Greenberg), którymi dowiódł, że ma wszechstronny warsztat. Mimo to pozostaje aktorem praktycznie bez nagród. Nigdy nie zdobył nawet nominacji do Oscara czy Złotego Globu.

Ostatnim dużym filmem Stillera reżysera i aktora było Sekretne życie Waltera Mitty. W Święta do kin wchodzi 2. część Nocy w Muzeum. Stiller pracuje też nad kontynuacją Zoolandera.

Prywatnie od 15 lat jest związany z Christine Taylor, z którą ma córkę Ellę Olivię i syna Quinlina Dempseya. Dziś kończy 50 lat. Przypomnijmy jego nalepsze role:

2
 / 26
50-tka Bena Stillera
3
 / 26
50-tka Bena Stillera
4
 / 26
50-tka Bena Stillera (1994: Ben Stiller Show)
5
 / 26
50-tka Bena Stillera
6
 / 26
50-tka Bena Stillera (1996: "Telemaniak")
7
 / 26
50-tka Bena Stillera (1998: "Sposób na blondynkę")
8
 / 26
50-tka Bena Stillera (1998: z rodzicami)
9
 / 26
50-tka Bena Stillera (2000: "Poznaj mojego tatę")
10
 / 26
50-tka Bena Stillera (2001: "Zoolander")
11
 / 26
50-tka Bena Stillera (2000: "Zakazany owoc")
12
 / 26
50-tka Bena Stillera (2001: "Zoolader")
13
 / 26
50-tka Bena Stillera (2001: "Genialny klan")
14
 / 26
50-tka Bena Stillera (2003: "Starsza pani musi zniknąć")
15
 / 26
50-tka Bena Stillera (2003)
16
 / 26
50-tka Bena Stillera (2004: "Zawiść")
17
 / 26
50-tka Bena Stillera (2004)
18
 / 26
50-tka Bena Stillera (2004: "Starsky i Hutch")
19
 / 26
50-tka Bena Stillera (2004: "Zabawy z piłką")
20
 / 26
50-tka Bena Stillera (2006: "Noc w muzeum")
21
 / 26
50-tka Bena Stillera (2008: "Jaja w tropikach")
22
 / 26
50-tka Bena Stillera (Oscary 2010)
23
 / 26
50-tka Bena Stillera (2010: "Greenberg")
24
 / 26
50-tka Bena Stillera (2011: z żoną)
25
 / 26
50-tka Bena Stillera (2014: "Sekretne życie Waltera Mitty")
KOMENTARZE
(72)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
strasznie go lubię :)
gość
10 lat temu
już 50? ale czas zasuwaaa
gość
10 lat temu
uwielbiam człowieka! mega pozytywny.
Gość
10 lat temu
Odnośnie postu o tych pustych lalach co ciągnęły murzynom. O nich wspominacie, a o chlopakach co zagrali z U2 na scenie już nie. To jest promowanie patologii Pudel
Gość
10 lat temu
Swietnie gra w komediach!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (72)
gość
10 lat temu
nigdy za nim nie przepadałam, ale szacun za 'sekretne życie....', świetny film.
gość
10 lat temu
D***l grajacy w filmach dla debili. Dziela na jedno kopyto, drewno aktorskie z klanu brzydkich z***w.
Gość
10 lat temu
Znam Bena. Jest pacjentem w mojej klinice na upper east side. Super pozytywny gosciu
gość
10 lat temu
mógłby grać w horrorach -nie cierpię go.Następny to Carrey
gość
10 lat temu
ale ten czas biegnie :c
gość
10 lat temu
Walter Mitty byl świetny! Taki pozytywny. Uwielbiam ten kawałek Of MOnsters and Man
gość
10 lat temu
Swietny komik i utalentowany rezyser.
gość
10 lat temu
Zarombisty aktor. 100 lat Panie Stiller
Goscinny
10 lat temu
E!!! Goście ,dlaczego wyzywacie go od ciuli, jesteście lepsi?? To dobry aktor , kochający rodzine ,nie puszcza się na prawo i lewo jak to w Hollywood . Nierozumiem tych obieg. Szczęścia i zdrowia dla Bena.
lola
10 lat temu
Jak wino!!'
gość
10 lat temu
Spoko gość 👍👊👍
Gość G
10 lat temu
Kolejny zyd w Hollywood. Inni aktorzy są zdolniejsi i przystojniejsi ale nie dano im szansy.
gość
10 lat temu
Kiedys byl przystojny. Teraz nie jest.
gość
10 lat temu
100 Lat
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
9.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
8.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
7.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
6.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
5.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
4.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
3.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
2.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
1.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?