Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maffashion żali się, że... Jessica Mercedes ukradła jej pomysł na fryzurę!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
1048
Podziel się:

"Byłam zdenerwowana i bardzo przerażona! Jessica poczułaby się w identyczny sposób, gdybym to ja obcięła włosy pierwsza. Porozmawiałam z nią. Miałyśmy naprawdę długą rozmowę".

Maffashion żali się, że... Jessica Mercedes ukradła jej pomysł na fryzurę!

Odkąd szafiarki zaczęły używać Snapchata, pokazują fanom nie tylko stylizacje, ale chwalą się całym swoim życiem. Są tym tak przejęte, że robią szum wokół dowolnej rzeczy. Wczoraj Jessica Mercedes opublikowała całą relację z wizyty u fryzjera, który trochę skrócił jej włosy. Celebrytka zapewniła, że od razu czuje się "z deka bardziej cool".

Okazuje się, że szczęście jednej szafiarki jest nieszczęściem drugiej. Julia "Maffashion" Kuczyńska ma pretensje do Jessiki Mercedes, że ta ukradła jej pomysł na... skrócenie włosów i zrobiła to pierwsza. Wczoraj Julia pochwaliła się na Snapchacie zdjęciem, na którym pokazała przymiarkę do zmiany fryzury. Podobnie jak Jessica, chciała je nieznacznie skrócić. Zanim jednak zdążyła zebrać opinie fanów, Jessica poszła do fryzjera i sama zrealizowała pomysł koleżanki.

Maffashion głęboko to przeżyła i nie omieszkała wyżalić się na Snapchacie:

Jess się zdarza powiedzieć na Snapie: "Ja pierwsza to, ja pierwsza to, ja pierwsza tamto, a ja to jedyna blogerka w Polsce, na świecie" - powiedziała. I super, ja też mam długą listę rzeczy, które zrobiłam jako pierwsza, ale też tego za każdym razem nie podkreślam. Co nie znaczy na przykład, że tak nie jest.

Wczoraj bardzo byłam zdenerwowana i bardzo przerażona samym faktem, że coś, co planowałam od dłuższego czasu i co chciałam Wam pokazać na fajnym video - to nagle Jess skróciła włosy! - żaliła się na Snapchacie. I moim zmartwieniem jest, że jejku, będą nas porównywać, masakra, już tego nie robię. I tak nie powinno być. Porozmawiałam z Jessiką. Miałyśmy naprawdę długą rozmowę.

Tak, jak ja się wczoraj poczułam, to dokładnie wiem, że Jessica poczułaby się w identyczny sposób, gdybym to ja obcięła włosy pierwsza - wyjaśniła fanom.

To chyba koniec przyjaźni.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1048)
Gość
8 lat temu
One są autentycznie aż tak puste.
gość
8 lat temu
ale pustactwo
gość
8 lat temu
ja pier.... ale maja problemy!!!
gość
8 lat temu
problemy pierwszego świata
gość
8 lat temu
chciałabym mieć takie problemy :)
Najnowsze komentarze (1048)
Ola
4 lata temu
Maff z ciemnymi włosami to była ładna dziewczyna teraz jest taka jakby przeznaczona, żeby nie mówić po przejściach
Gość
6 lat temu
Boże, ale mają problemy.
gość
8 lat temu
Ale Maff jest g****a! Każdy ma prawo ściąć włosy a to się przyczepia że ona to pierwsza to zrobiła ! Jezu ogar d**e Maff
gość
8 lat temu
Czy wy ludzie serio wierzycie w to co tu piszą ... porażka z was ... to są wymyślone historie które kosmicznie odbiegają od rzeczywistości ...
gość
8 lat temu
co ja k***a czytam.....
Bea
8 lat temu
no łaaał, jakie problemy mają te dzieci
gość
8 lat temu
Ludzie! Ona tak nie powiedziala. Słowa zostały przekrecone i wyrwane z kontekstu. Serio wierzycie w to co na pudelku napiszą?!
gość
8 lat temu
pudel wycina zdania z ich wypowiedzi , skleja i wychodzi cos tak podłego
gość
8 lat temu
jakiee one sa glupie , jesli obie mialy taki plan czemu nie wybraly sie do fryzjera razem to by byla fajna sprawa
Gość1234
8 lat temu
Hahahaha xD jakim trzeba być pustym. Życzę im, żeby się dowiedziały, co to są prawdziwe problemy chociaż w jakimś stopniu. Ludzie chorują, umierają na raka i inne straszne choroby, nie mają nawet pieniędzy na jedzenie, a ich główny problem to fryzura. Po prostu inteligencja na poziomie ameby.
gość
8 lat temu
jak mozna byc takim pustakiem xd
gość
8 lat temu
naprawdę kogokolwiek to obchodzi i gdyby pudel nie napisał dla beki to ktoś by to śledził? ja p******ę w jakim ta gimbaza kierunku zmierza?!
gość
8 lat temu
Czysta prowokacja, żebyście murki temat na Pudlu. Dziwuchy są puste, ale sprytne.
gość
8 lat temu
Yyyyyyy czy one tak serio ?????????? Bo ja nie wierzę, że można być tak próżnym i pustym, jak afrykański bęben człowiekiem... Żal
...
Następna strona