Trwa ładowanie...
Przejdź na

Magda Gessler: "Poglądy mam PiS-owskie! Dziwi się pani?"

399
Podziel się

"Tak jak PiS jestem antyglobalistką, jestem prorodzinna, propolska, jestem sprawiedliwa" - wylicza w wywiadzie.

Magda Gessler: "Poglądy mam PiS-owskie! Dziwi się pani?"
bCIBXMMR

Niedawno na Instagramie Magda Gessler pokazała swoje zdjęcie na tle sejmowej mównicy. Napisała, że reprezentuje "partię całuśną", która "kocha wszystkich".

Okazuje się, że polityczny fotomontaż naprawdę świadczy o zainteresowaniu celebrytki polityką. Magda postanowiła zdradzić swoje poglądy.

bCIBXMMT

Gessler została zapytana o zdjęcie z Instagrama przez dziennikarkę Dziennika Gazety Prawnej.

Mogę powiedzieć, że w zasadzie poglądy mam PiS-owskie - powiedziała. Dziwi się pani? No, jak to, przecież tak, jak PiS jestem antyglobalistką, jestem prorodzinna, propolska, jestem za tym, żeby wszystkie firmy, w tym wielkie sklepy, które tu działają, płaciły podatki w Polsce. To chyba PiS-owska polityka?

Gessler zrozumiała chyba potem, że okazała poparcie partii, która mocno krytykuje linię polityczną jej pracodawcy, TVN-u, gdyż zaczęła się trochę wycofywać:

Mówiłam o niektórych poglądach, które mnie łączą z ich koncepcją, nic więcej. Nie, nie jestem PiS-owska, jestem sprawiedliwa - dodała.

bCIBXMMZ

Uważam, że to, co się działo przez ostatnie lata i dzieje się nadal, jest spowodowane arogancją ludzi, którzy mają pieniądze, którzy w centrum świata postawili bank, a nie człowieka. Konsekwencją tego jest kompletny brak empatii w stosunku do tych, którzy pieniędzy nie mają.

Przecież nie ma programów rządowych wspierających młodych, nie ma wspierających tych, którzy kończą swoje życie, ani tych, którzy są niepełnosprawni fizycznie i psychicznie, nikt poważnie nie myśli o dzieciach, przerzucając się ich dobrem jak politycznym towarem.

bCIBXMNa
bCIBXMNb
bCIBXMNu
KOMENTARZE
(399)
gość
5 lata temu
Chciałabym, żeby pani Magda zrobiła rewolucje w Sejmie:P
gość
5 lata temu
Cenie ludzi którzy mają swoje poglądy nie lubię ludzi którzy mówią to co media i w kółko to powtarzając nie sprawdzając czy jest to prawdziwe ,pewne wartości wynosi się z domu ,,,
gość
5 lata temu
tylko Lisek chytrusek świruje :)
bCIBXMNv
Gość
5 lata temu
Od teraz ją lubie ☺️
gość
5 lata temu
za duzo polityki pudel
Najnowsze komentarze (399)
Gość
2 lata temu
Nie jestem zaskoczona. Do pisu pasuje. Arogancka, wulgarna, nie szanuje ludzi.Jak mozna mowic ludziom na ty w sytuacji, gdy jej mowia per pani. Probuje kilka razy ta sama lyzka, rozczochrana.
Gośćgustaw
2 lata temu
Nigdy nie lubiłem Geslerowej ale teraz brawo trzeba uczciwie bez nadęcia mówić co w sercu a zwłaszcza jak się jest prawdziwym Polakiem. Niepotrzebne komentarze że naraża się TVN tam też są ludzie którzy mają cokolwiek rozumu i nie liczą się z mocodawcami którzy powinni deskę sedesowa podnieść do góry i tam sobie krzyknąć co ich boli amen
Ale jaja
2 lata temu
Ale jaja!!! tvn załamany
Gość
3 lata temu
Teraz pewnie zacznie sie nagonka zagranicznych brukowców na nią.
Tow. Kagan
4 lata temu
Pani Magda nie jest propisowska jest socjalistką! Pozdrawiam więc Towarzyszkę mimo że moje poglądy są lewicowo skrajnie radykalne!
ko
4 lata temu
ja tez jestem zaa pis i suppre !!
ilona
5 lata temu
Kochana pani Magda;*
gość
5 lata temu
Gada dobrze, ale nie wiem czy jakakolwiek partia się tym kieruje...
bCIBXMNn
gość
5 lata temu
brawo jedna z tego tvn- owskiego szamba mądra duży plus P.Madziu
gość
5 lata temu
madra kobieta tak jak jej brat ikonowicz
lola
5 lata temu
moje słowa
gość
5 lata temu
nie dziwi! jestem brzydka, chamska i wulgarna jak to pisuary
gość
5 lata temu
Pisiury wszystkich nienawidzą
Gość
5 lata temu
Brawo Pani Magdo!!! Doceniam ludzi ktorzy pomimo slawy i pieniedzy pozostaja soba. Zal mi tych ktorzy nosza zalobe po PO, albo slepi albo niezrownowazeni psychicznie!!!
...
Następna strona
bCIBXMNP