Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polski Playboy nadal będzie pokazywał nagie zdjęcia!

50
Podziel się:

Warszawskie celebrytki mogą odetchnąć z ulgą...

Polski Playboy nadal będzie pokazywał nagie zdjęcia!
bEDelNpN

W październiku amerykański wydawca miesięcznika Playboy poinformował o dużej zmianie profilu pisma - począwszy od numeru marcowego w 2016 nie będą się tam już pojawiać rozbierane sesje zdjęciowe. Uznano, że czytelników da się skuteczniej przyciągnąć dobrą publicystyką i reportażami. Ogłoszono też ostatnie Playmates na styczeń i luty. Zobacz: To one rozbiorą się w ostatniej sesji dla "Playboya"! (ZDJĘCIA)

Jak jednak donoszą Wirtualne Media, polskie celebrytki, które liczyły na zarobek za rozebranie się na okładce, mogą odetchnąć z ulgą. Redaktorzy naszej edycji Playboya nie chcą podobno rezygnować z nagich sesji.

Redakcja polskiego "Playboya" zdecydowała pozostać przy nagich sesjach prezentujących wysmakowaną erotykę na najwyższym poziomie - czytamy w oświadczeniu. Z uwagą będziemy obserwować rozwój nowej amerykańskiej wizji magazynu. Z pewnością skorzystamy z tekstów, na które główny nacisk chcą teraz położyć Amerykanie. Mamy nadzieję, że w połączeniu z urodą polskich kobiet pozwolą one przygotować magazyn jeszcze lepszy, niż dotąd.

bEDelNpP

Wiadomo też, że rozbierane zdjęcia nie znikną z niemieckiej edycji Playboya.

bEDelNpV
bEDelNqq
KOMENTARZE
(50)
Maurycy
6 lat temu
Warszawskie celebrytki mogą odetchnąć z ulgą haha :D
Gość
6 lat temu
playboy jest chyba dla warszawskich celebrytek ciut za subtelny..
anna
6 lat temu
Jestem zachwycona 😉
bEDelNqr
Gość
6 lat temu
Swieta uratowane 😊
gość
6 lat temu
no bo w polsce nadal średnowiecze, więc dalej bedzie sie uprzedmiotawiać kobiety
Najnowsze komentarze (50)
Magnus
6 lat temu
Czy mi się zdaje, czy Krupie wyretuszowali sutki?
polipot
6 lat temu
Dawać mi tę kursy mucha do fiata Wierzbicki do litania mojego tyłka
gość
6 lat temu
A kiedy to ostatni raz jakaś polska celebrytka tam gościła? Dawno to bylo.....
tom
6 lat temu
krupa pnetna,mucha jakby na siłę chciała podniecic,obrzydła
gość
6 lat temu
Jestem facetem w średnim wieku ,od początku edycji polskiej mam numery i doszedłem do wniosku że dużo krzyku obecnie robią te wszystkie celebrytki .Tylko gdzie wśród nich te z lat 90 ,aktorki ,piosenkarki ,wszak to o****a podyktowana odejściem od tradycji .Każdy redaktor takiego pisma musi nawiązywać do korzeni ,Raczek to potrafił pomimo bardziej,, skromnych czasów ,, początku lat 90 ,a i kobiety były kobietami ,teraz w dobie ogólnej pornografii ,skromna sesja za taka kasę to .....wyłudzenie .Nie ukrywam że obecnie kupuję ten magazyn z sentymentu i dla artykułów .bo te pictoriale są raczej na poziomie niskiego lotu pisemka ,a gdzie tu nagość ,gdzie tu tradycja pokazania ciał kobiety ,niedługo kombinezon lub zakryta twarz będzie królować ,islamizacja czy pruderia ?
gość
6 lat temu
O czym wy piszecie ,od wielu miesięcy a nawet lat NASZE wydanie to reklama pustych kobiet i bielizny .Ogromny szum o nagość o odwagę i ......pozowanie w majtach i staniku .Dobrze że pokazaliście przynajmniej Muchę ,bo to jedna z niewielu sesji od wielu lat z nagością ,zapominacie że kobieta to nie tylko zarys sutka ,a o to jest ten krzyk .Pruderia może być ale nie w tym magazynie ,a chciwość tzw.celebrytek powala .
sdfg
6 lat temu
ja tam lubię takie foty
jan
6 lat temu
w Polsce tylko sie pokazuje nagosc ....najtansze chwyty dla maluczkich zeby otwierali , kupowali. rozdziabiali mordy na zdjecia....czytac nie musza. prymitywy polskie. musi zostal golizna. nic ambitnego nie wchodzi w gre.
bEDelNqj
Gość
6 lat temu
Szkoda ze playboy nie robi sesji z nagimi meszczyznani tylko poniżają kobiety a sami siebie niewypominanej nago , dlatego to zaniża wartość kobiet . To nie jest równouprawnienie. A te głupie kobiety tego nierozumieja !!!! Sa naprawdę piękne kobiety bez retuszu ale nigdy nie pozują nago dla całe masy ludzi i sie szanują i sa te co sie rozbierają na skinięciem palcem bo sie nie szanują.!!
Gość
6 lat temu
Bez nagich panienek pismo nie będzie się sprzedawać :))))
gosc
6 lat temu
a co ma pokazywac ubrania
gość
6 lat temu
Inaczej nikt by nie kupil tego g***a!
Gość
6 lat temu
Biedne celebrytki juź nóźkami przebierają źeby cycki pokazac....hahaha
gość
6 lat temu
Chore to jest. Powinno być to zakazane.
Oferty dla Ciebie
bEDelNrc
bEDelNrd
bEDelNre
bEDelNrf
bEDelNrg
bEDelNqL