Ogórek rzuciła Węglarczyka! Wróciła do męża
magdalena ogórek
13.01.2016 00:10

Ogórek rzuciła Węglarczyka! Wróciła do męża

"Magda i Bartosz rozstali się trzy tygodnie temu. Zablokowali się nawet na Facebooku".

Podziel się
Dodaj komentarz

Tuż przed świętami na facebookowym profilu Bartosza Węglarczyka pojawiło się zdjęcie pierścionka od Tiffany'ego z podpisem "Mój plan na przyszły rok. Skoro piszę o nim w Wigilię, to znaczy, że się powiedzie. Trzymajcie kciuki". Pod wpisem pojawiły się gratulacje od znajomych dziennikarza, jednak krótko potem zdjęcie zniknęło z jego profilu.

Pojawiły się podejrzenia, że Bartosz poniewczasie przypomniał sobie, że jego wybranka, Magdalena Ogórek nadal jest oficjalnie żoną Piotra Mochnaczewskiego. Jak się z czasem okazało, nie tylko o to chodziło.

Jak ujawniają w Super Expressie znajomi pary, Ogórek przestraszyła się tempa, który ich związkowi narzucił Węglarczyk.

Magda i Bartosz rozstali się trzy tygodnie temu - ujawnia informator tabloidu. Zablokowali się nawet na Facebooku. Bartosz chciał, aby Magda zamieszkała razem z nim. Ona nie chciała się jednak zgodzić przez wzgląd na córkę. Musiała długo się nad tym zastanawiać, bo w końcu wróciła do męża.

Nowy rok Magda spędziła z mężem i córką w Hiszpanii. Po powrocie samotnie wybrała się do kina. Zobacz: Magdalena Ogórek poszła do kina... Sama (ZDJĘCIA)

Węglarczyk najwyraźniej nie pogodził się z rozstaniem. Na swoim profilu na Facebooku nadal przechowuje zdjęcie z hasłem I still love you z dedykacją "dla Magdy".

Szkoda. Tworzyli taką dobraną parę.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
14-01-2016

TannoTo starzy ludzie też sie na fejsbuku blokują jak zrywaja? LOL!!!

14-01-2016

Gośćjednego nie rozumiem... maz pani ogorek to co niby robil czekal az sie zona wyszaleje. rogi na kilometr i zadowolony? dziwne

14-01-2016

GośćPan ogorek nie zostanie jednak panem ogòrkiem :(

01-07-2018

Gośćogórek to taki farbowany lis, każdemu da kto poprowadzi ją do władzy, teraz przykleiła sie do dobrej zmiany, najważniejsza dla nie micha, kobieta bez … Czytaj całość

08-02-2017

GośćTeraz Węglarz może się potrzymać jedynie za swoje cycki :)

02-02-2016

Kuminia16novoslim ile da schudnąć w miesiąc?

22-01-2016

HaryZa chuda i za smutna

17-01-2016

STUDENTmagda ogórek wybrała garnki od męża i sprzęt kuchenny ,kocha to co kradzione a nie to za co musi płacić czyli torebki biżuteria ubrania od … Czytaj całość

17-01-2016

gośćNa miejscu tego meza,w zope bym kopnela az by sie w locie osr**a.

17-01-2016

OlaCo jest grane? Widziałam ich dzisiaj premierze opery. :)))