Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były chłopak Eweliny Lisowskiej żąda usunięcia wpisów Rafalali o ich "rzekomym romansie"

376
Podziel się

"Podjął kroki prawne w związku z rozpowszechnianiem przez nią informacji" - pisze jego prawnik. Nie komentuje w ogóle, czy to prawda.

Były chłopak Eweliny Lisowskiej żąda usunięcia wpisów Rafalali o ich "rzekomym romansie"
bCIBPhvp

Dziś rano Fakt potwierdził plotki na temat rozstania Eweliny Lisowskiej z Bartoszem Śniadeckim, klawiszowcem zespołu Afromental. Tabloid twierdzi, że powodem była jego niewierność, na poparcie tej wersji cytując znajomą piosenkarki.

Plotki o tym, że Bartek ją zdradza, krążyły od jakiegoś czasu - powiedziała w tabloidzie. Dotarły w końcu do Eweliny, łącznie z dowodami, które nie pozostawiały złudzeń. Jest zdruzgotana, ale nie mogła postąpić inaczej. Ewelina była mocno zaangażowana w ten związek i planowała z Bartkiem przyszłość.

Publikacja zbiegła się w czasie z dziwnymi wpisami na Facebooku znanego transwestyty, występującej czasami w Dzień Dobry TVN Rafalali.

bCIBPhvr

Nina Kukawska, zwana Rafalalą, pokazała prywatne zdjęcie i film ze Śniadeckim i poinformowała, że mieli romans. Pokazała też pismo od jego prawnika z żądaniem usunięcia z jej profilu wszystkich wpisów na jego temat. Skomentowała to słowami: "Bartku myślałam, że na pożegnanie dasz mi kwiaty...

Pokazaliśmy te wpisy. Usunięcia ich Śniadecki żąda teraz również od nas. Jego prawnik domaga się usunięcia wszystkich informacji o tym, co pisze na temat ich "rzekomego romansu" Nina Kukawska. W piśmie ani we wcześniejszym oświadczeniu Bartosz Śniadecki nie dementuje jednak, ani nie odnosi się do informacji o tym "rzekomym romansie".

Informuję, że mój Mocodawca podjął kroki prawne w związku z rozpowszechnianiem przez Ninę Kukawską informacji na jego temat - czytamy w piśmie. Wszelkie rozpowszechnianie przez media kolejnych informacji w sprawie będzie wiązało się z koniecznością prowadzenia działań mających na celu ochronę jego interesów.

Bartek, wystarczyło odpowiedzieć na nasze pytanie i powiedzieć po prostu, że to kłamstwo. Wszyscy by ci chyba uwierzyli.

bCIBPhvx

Ewelina Lisowska nie komentuje tej sprawy. Jest teraz na wakacjach w Miami. Trzeba przyznać, że wybrała dobry moment na wyjazd.

bCIBPhvy
bCIBPhvz
bCIBPhvA
bCIBPhvS
KOMENTARZE
(376)
gość
5 lata temu
Chybabym sie po czymś takim nie pozbierała na miejscu Lisowskiej.. :(
gość
5 lata temu
Żal mi Lisowskiej, ale ta sytuacja jest tak komiczna, ze nie moge przestac sie śmiać. ginger taki wiesz bread
gość
5 lata temu
połowa stycznia a my już mamy lidera na żenadę roku
bCIBPhvT
gość
5 lata temu
zwymiotowałam
Gość
5 lata temu
Jakie sadlo
Najnowsze komentarze (376)
Transka
3 miesiące temu
Fajny przystojny ciągałbym :)
MUMIN
6 miesięcy temu
to musi być jakiś eskimos
Gość
4 lata temu
Moj mąż powiedział że Grodzka jest ładniejsza od tej Fafaleli
mariolaa;d
4 lata temu
Szkoda mi rafalali, lisowska jest obrzydliwa
ala
4 lata temu
Lisowska lepiej teraz zrób test na HIV
gość
4 lata temu
Nie pomyślałabym, że taki dziad (wygląd i zachowanie prawdziwego mężczyzny) puka w kakauko takie coś???? wtf
Gość
4 lata temu
Posuwal typa z fiutem??? Ja śnie????
gość
4 lata temu
Bartek lubi w d..pe....
bCIBPhvL
Krender
4 lata temu
Nie podoba mi się Lisowska, ale to coś zwane Rafalalą to już kompletnie kur*a... jeżeli on naprawdę miał z tym czymś romans to powinien chyba na jakieś porządne leczenie się udać, najlepiej lobotomią.
ania
4 lata temu
Ewelinka,daruj sobie faceta co nie tylko nie ma gustu ,że zainteresował się taką "prostą babą"straszną ,że stach się bać
gość
4 lata temu
Rafalaka chyba w ciąży jest, nieźle ją urządził ten koleś - zuch !
zdziwiony
4 lata temu
cóz ta Lisowska obniżała ceny i zorbiło się za tanio to chłopina poszukał droższych i mocniejszych wrażeń, ja co prawda nie kumam jak moze facet z facetem , ale widocznie moze skoro im cos tam poszło....
annabelll
4 lata temu
Alexander ti brzydkie wstrętne fu p******y tranzol
gość
4 lata temu
ku..a puszcze pawia co za w*****a i b****s z tego rafalllala
...
Następna strona
bCIBPhwn