Trwa ładowanie...

Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci? (ZDJĘCIA)

188
Podziel się:
188
Podziel się:

Ta "nowa moda" na szczęście nie jest jeszcze modą, tylko promocją nowej kolekcji Balmain. W Polsce promuje ją Michał Witkowski.

1
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
0
0

W mediach mówi się ostatnio coraz więcej o nowej "modzie", która ma przyjść po hipsterach i stylu "na drwala". Podobno nowy pożądany wygląd modnych mężczyzn ma kojarzyć się z księciem z bajki. Styl ten przypadł szybko do gustu pisarzowi Michałowi Witkowskiemu, który zapowiedział już reaktywację działalności - jako "bloger księcioseksualny".

Będę pierwszym blogerem księcioseksualnym... - napisał na Facebooku. Dlaczego Książę? Bo z żadnym trendem nigdy mi nie było bardziej po drodze. Bo przecież nie drwal. Bo kto jak nie ja. Bo od dawna noszę perły i brylanty.

Uspokajamy: to jeszcze nie żaden "trend" ani "moda", a tylko promocja (jak widać udana) jednej kolekcji Balmain dla mężczyzn, stworzonej przez ulubionego projektanta Kim Kardashian, Oliviera Rousteinga. Choć inne marki też wypuściły bardziej eleganckie serie, nie stawiają na taki styl.

Zobaczcie "księcioseksualnych" modeli. Wyobrażacie sobie Witkowskiego w takich ubraniach?

2
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
3
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
4
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
5
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
6
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
7
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
8
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
9
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
10
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
11
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
12
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
13
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
14
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
15
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
16
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
17
 / 17
Podobają Wam się "księcioseksualni" faceci?
KOMENTARZE
(188)
gość
8 lat temu
panowie gdzie wasze rumaki???? rozumiem, że kobiety mogą oficjalnie księżniczkować?
gość
8 lat temu
Fajne ;) Czasami wystarczy po prostu się uśmiechnąć, zamiast od razu krytykować :)
gość
8 lat temu
na modelach może być, ale nie chciałabym mieć tak ubranego faceta
gość
8 lat temu
Pierwszy i tak był M.Jackson!
gość
8 lat temu
Tylko ksiaze Lulejko sie liczy
Najnowsze komentarze (188)
gość
6 lat temu
Dla mnie super. Powrót do męskiej tradycji, dziedzictwa. Niestety kobietki w butach z cholewami ze skaju i ceraty to nieporozumienie. Takie buty to atrybut facetów. Nawet cholewa do wysokości krocza nie zrobi z kobiety ani oficera, rajtara czy muszkietera. Emancypacja to nie buty z cholewami. Panie rodzaju Rozenek niestety się nie szanują; ośmieszają kobiety. Ale gentelmeni w trampkach to też taki sam poziom czyli dno. Pozdrawiam
gość
8 lat temu
Lepszy taki niż kloszardopodobny drwal z ohydnym brodziskiem :)
xxxx
8 lat temu
fanom steampunk przypadnie to do gustu :-D
beciaq
8 lat temu
Modele ,ach jacy piekni chlopcy! Kurtka ksiecia nadaje poszczegolnym osoba czarodziejski wyglad. I tak z modeli zrobila fajnych ,ciekawych chlopcow. Z Bitelsow grzecznych brytyjczykow. Z Mercurego w polaczeniu ze sportowym dolem i rozpieta klata seksownego samca . Z Jaksona tancerza emanujacego temperamentem. Aaaa...mieli ja takze nasi Skaldowie
gość
8 lat temu
Stroje sa piekne ,fantastyczna gra kolorow ,wspaniale skrojone-to teatr dla oczu!
me malena
8 lat temu
to już nie jest ubranie, tylko przebranie
gość
8 lat temu
nie wierzę że mam się nie podobają eleganckie męskie fraki w takich ubraniach wygląda się dostojnie,surdut i skórzane rękawiczki wytworna szlachta się tak ubierała,myślę że miłośniczek romantycznych kostiumowych filmów nie brakuje.
Gość
8 lat temu
Juz widze naszych brzuchatych panow Polakow w takich strojach. Ja pierdziele ale wioska bedzie.
gość
8 lat temu
szkoda tylko że przystojni hetero książeta tylko w bajkach a w rzeczywistości homo.
gość
8 lat temu
Jon Kortajarena
gość
8 lat temu
Przebierańcy. Zero prawdziwego męskiego uroku.
Olga
8 lat temu
Jak się nazywa koleś po prawej?
gość
8 lat temu
i nawet krzysiu antkowiak sie pojawil...
gość
8 lat temu
na ksieciunia
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani pozują na charytatywnej gali: Katarzyna Sokołowska, Joanna Racewicz, Adam Bodnar z żoną (ZDJĘCIA)

Sobotnia gala "Cała Polska czyta dzieciom" przyciągnęła kilkoro znanych gości. Na wydarzeniu pojawili się m.in. senator Adam Bodnar z żoną, Katarzyna Sokołowska, Ewa Minge czy Joanna Racewicz. Zobaczcie, kto jeszcze przybył na charytatywną galę.
9.

Aleksandra Wiśniewska posyła uśmiechy ze ścianki niczym rasowa salonowa lwica. Posłanka postawiła na ODWAŻNĄ suknię (ZDJĘCIA)

Aleksandra Wiśniewska, posłanka KO, a prywatnie córka milionera, jest jedną z osób, które zaszczyciły swoją obecnością galę akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Na ściance zaprezentowała się w koronkowej sukni z efektownym rozcięciem.
8.

Szarmancki Maciej Kurzajewski otwiera roześmianej od ucha do ucha Katarzynie Cichopek drzwi do auta, po czym odjeżdżają spod TVP. Fajna parka? (ZDJĘCIA)

Romantycznych scen z udziałem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ciąg dalszy. Tym razem rozgrywały się one w miejscu ich pierwszego spotkania. Zakochani nie szczędzili sobie miłych i uprzejmych gestów.
7.

Zachwycająca Naomi Campbell bryluje na gwiazdorskim evencie w Arabii Saudyjskiej. Ikona? (ZDJĘCIA)

Naomi Campbell pojawiła się na gali "Women In Cinema" organizowanej w ramach festiwalu filmowego Red Sea w Arabii Saudyjskiej. 53-letnia gwiazda wkroczyła na czarny dywan w biało-srebrnej sukni z prześwitami. Szał?
6.

Agnieszka Włodarczyk odsłania kulisy WESELA na dubajskiej PUSTYNI! Tak wyglądał luksusowy apartament nowożeńców (ZDJĘCIA)

Agnieszka Włodarczyk krok po kroku odsłania przed fanami kulisy swego "tajemniczego" wesela na pustyni w Dubaju. Tym razem fani mogli podejrzeć, jak zakochani spędzili noc poślubną. Mają rozmach?
5.

Macaulay Culkin i Catherine O'Hara spotkali się po ponad 30 LATACH od premiery kultowej komedii. W Alei Sław odsłonięto gwiazdę aktora (ZDJĘCIA)

Gwiazdor legendarnego filmu "Kevin sam w domu" odsłonił swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. Macaulay Culkin mógł liczyć na obecność żony i synów, a także filmowej mamy, Carherine O'Hary. Relacje z wydarzenia chwytają za serce.
4.

INTERESUJĄCA noc Maffashion: niebotycznie wysokie obcasy, przystojny brunet i SERDECZNE pożegnanie (ZDJĘCIA)

Maffashion otarła łzy po "Blu3aby" i ruszyła ponownie w miasto. Tym razem wieczór spędziła w towarzystwie przystojnego bruneta i - jak sama poinformowała na Instagramie - "z grupą około 100 osób" na evencie popularnej marki. Fajny wieczór?
3.

Małgorzata Rozenek i Martyna Wojciechowska maszerują do "Dzień dobry TVN" w bliźniaczych stylizacjach. Do twarzy im w czerwieni? (ZDJĘCIA)

Widzowie "Dzień dobry TVN" mieli okazję zobaczyć w sobotni poranek na ekranie m.in. Małgorzatę Rozenek oraz Martynę Wojciechowską. Co ciekawe, panie przybyły do studia w niemal identycznych, czerwonych kreacjach. Ikony stylu?
2.

Wersow znów zaprezentowała NOWĄ FRYZURĘ. Ścięła się "na chłopaka"?! (ZDJĘCIA)

Wersow doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie. Influencerka przybyła na premierę debiutanckiego albumu w odmienionej fryzurze. Fani celebrytki zastanawiają się, czy ultrakrótkie włosy to tylko peruka... Jak sądzicie?
1.

Jennifer Lopez BEZ GRAMA MAKIJAŻU prezentuje wysportowaną sylwetkę w błyszczących leginsach (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez ma wiele talentów i pasji. Jedną z nich jest sport. Dzięki regularnym treningom gwiazda ma nie tylko imponującą kondycję na scenie, ale też wyrzeźbioną sylwetkę. Zobaczcie, jak wygląda świeżo po zajęciach fitness. Stylowa?