Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Kaczyńska jeździ na hulajnodze (ZDJĘCIA)

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
248
Podziel się:

Odżyła, od kiedy jej mąż trafił do aresztu?

Marta Kaczyńska jeździ na hulajnodze (ZDJĘCIA)

Marta Kaczyńska zgodnie z prawem wciąż pozostaje żoną osadzonego w areszcie pod zarzutem prania pieniędzy i wyłudzenia 13 milionów złotych Marcina Dubienieciego. Rozwód był ponoć przekładany ze względów wizerunkowych - stryj Marty, Jarosław Kaczyński, nie chciał zbędnego zamieszania wokół rodziny w trakcie kampanii wyborczych. Skończyło się znacznie większym skandalem. Zobacz: Teść Kaczyńskiej apeluje w tabloidzie: "Niech przywiezie córki do więzienia!"

Najwyraźniej jednak Marcie brak rozwodu nie przeszkadza - spotyka się z biznesmenem, Piotrem Zynerem. Jej nowy "chłopak" chyba przypadł stryjowi do gustu, bo Kaczyńska pojawiła się w jego towarzystwie na rozdaniu nagród tygodnika Wprost. Zobacz: Jarosław Kaczyński został Człowiekiem Roku "Wprost"! Na galę przyszedł z Martą i jej facetem (ZDJĘCIA).

Marta i Marcin mają dwie córki: 13-letnią Ewę i 9-letnią Martynę. Chociaż coraz częściej spotkać ją można w Łodzi, gdzie mieszka i pracuje jej nowy partner, wciąż mieszka w rodzinnym trójmieście. Nasz czytelnik spotkał ją wczoraj - w towarzystwie córek i z hulajnogą, na której nawet jeździła.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(248)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
wyglada jak siostra swoich córek. i spoko.
Gość
10 lat temu
A ktoz z nas by na hulajnodze sobie nie pojezdzil.Przyznajcie szczerze.Smak dziecinstwa.
Gość
10 lat temu
O je!!! Mają kundla-bez rodowodu tez można kochać?! 😍
gość
10 lat temu
jak kazda matka ja tez jeżdze na hulajnodze i scigam się z córką
gość
10 lat temu
Niech jezdzi nawet na deskorolce,a co wam do tego?Dajcie zyc.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (248)
gość
10 lat temu
gdyby musiała sama zapracować na to co wydaje to by dawno padła z głodu i spała pod mostem gówniara
gość
10 lat temu
Wow. Ale news. Marta Kaczyńska puściła bąka
gość
10 lat temu
Dużo lepiej wygląda ostatnio, twarz jej się zaokrągliła i ma ładniejsze rysy. Wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną.
gość
10 lat temu
kiedyś takie panie miały nazwę, ona nie ma za gros zmoralności
gość
10 lat temu
Wiadomośc dnia.
gość
10 lat temu
Z boku widac jaka "piękna".
gość
10 lat temu
Pani Marta jest wyluzowana wspaniała matka
gość
10 lat temu
zjawiskowo "pienkna" nie pokazujcie jej bo tracę apetyt na cały dzień !
gość
10 lat temu
Dzieci słuchajcie rodziców!
gość
10 lat temu
Ja myślę że od kiedy zaczęła pobierać 500 zł na drugie dziecko
gość
10 lat temu
Ale córy już duże panny .
gość
10 lat temu
a ja jeżdzę na rowerze i to będzie temat następnego ,,artykułu" ?
hostia
10 lat temu
R****K POZWALA a SPI Z KTORYM
gość
10 lat temu
k*rwa macie sensacje do pisania pismaki j3bane
...
Następna strona