Wtorek 27.06.2006 00:00

Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska: znów razem!

Rafał Mroczek Aneta Piotrowska

Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska: znów razem!Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek - Agencja ONS

Tak, dałam mu ostatnią szansę. Znów jesteśmy razem – wyznała Faktowi Aneta Piotrowska. Dzieje jej burzliwego romansu z Rafałem Mroczkiem relacjonujemy w Pudelku od początku trzeciej edycji Tańca z gwiazdami. Tym razem wygląda na to, że tych dwoje doszło do porozumienia. I to jakiego! Mroczek, który jeszcze niedawno odżegnywał się od związku z Anetą, mówiąc, że to już przeszłość, a nawet wulgarnie się do niej zwracał (zobacz: Mroczek: „Daj mi k***a spokój!”), teraz tłumaczy:

To prawda, przezywaliśmy ciężkie chwile. Ale tak naprawdę nasza miłość nigdy nie była zagrożona. No cóż, problemy zawsze są, choćby związane ze zmęczeniem, stresem. Zdarza się, że jakieś zwykłe utarczki urastają w naszym przypadku do nie wiadomo jak wielkich rozmiarów. To cena popularności. Jesteśmy przecież cały czas w świetle reflektorów.

Takie wyznanie z jego ust to nowość – do tej pory to Aneta opowiadała o ich uczuciu, a Rafał tylko pozował do zdjęć.

Wiem, że poszedł w tango. Ale jednego jestem pewna, tego, że obdarzyłam Rafała wielkim uczuciem. To słowa, które padły po tym, jak w dniu ogłoszenia wyników programu Mroczek udał się z kolegą do klubu go-go. Teraz, po kolejnych przykrych doświadczeniach, Aneta mówi:

Dałam Rafałowi ostatnią szansę. Tak już jest. My też, jak każdy, mamy swoje upadki i wzloty...

Nie znaczy to jednak, że mamy oczekiwać w najbliższym czasie ślubu. Jak mówi Rafał:

W ogóle nie ma takiej opcji, jesteśmy parą od niedawna i jest dobrze tak, jak jest.

A czy jest dobrze? Raczej tak, biorąc pod uwagę, że - jak donosi Super Express - tych dwoje spędza właśnie urlop nad morzem. Wciąż się tulili i trzymali za ręce. Wyglądali na naprawdę szczęśliwych i bardzo zakochanych - opowiada cytowany przez gazetę obserwator.

Wygląda więc na to, że wszystko już między nimi dobrze. Ciekawe tylko, na jak długo...

Agencja ONSAgencja ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (632)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 632
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 27.06.2006 07:50
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 27.06.2006 09:20
Ja tam lubie ich oboje a to jak sie zachowuja mnie malo obchodzi ich zycie.... a tak wogóle co się przyczepiliście pewnie bysć cie zrobili to samo na jej miejscu -wiec dajcie sobie luzzzzz.....
Odpowiedz
1 3
zgłoś
Fiołek 27.06.2006 09:30
ŻENADA!!!
ANETKO!
Gratuluję dojrzałej postawy ,TYLKO POZAZDROŚCIĆ! Jeszcze się przejedziesz, na jego cwaniackiej postawie i kretyńskim uśmieszku, naprawde, na kogoś lepszego Cię stać!
Odpowiedz
1 3
zgłoś
ansza 27.06.2006 09:31
no no co ci ludzie wyprawiaja; pasuja do siebie; powinni byc prawdziwa para; widac ze aneta wklada serce w ten zwiazek zeby sie udal a rafal olewa ja; zal mi anety; zasluguje na lepszego faceta
Odpowiedz
1 3
zgłoś
YoLaa 27.06.2006 09:32
a i dobrze ;D
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 632