Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dawid Wildstein został nowym szefem redakcji publicystyki w TVP!

298
Podziel się:

Syn Bronisława będzie pracował w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. "Dobra zmiana" - chwali się Jacek Kurski.

Dawid Wildstein został nowym szefem redakcji publicystyki w TVP!

Dawid Wildstein, syn Bronisława Wildsteina od dawna starał się iść śladami ojca, prawicowego dziennikarza i pisarza. Związał się z Gazetą Polską Codziennie i dzięki kontrowersyjnym wypowiedziom udało mu się zaistnieć także w innych mediach.

Bronisław Wildstein w latach 2006 i 2007 był prezesem zarządu Telewizji Polskiej. Teraz przyszedł czas na Dawida, który został zatrudniony na stanowisko zastępcy dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej oraz szefa redakcji publicystyki. O nominacji prezes TVP Jacek Kurski poinformował na... swoim Twitterze.

Dawid Wildstein nowym szefem redakcji publicystyki TAI - napisał. Dobra zmiana.

Pojawiła się pogłoska, że Wildstein został zatrudniony po odebraniu tego stanowiska Michałowi Rachoniowi. Dziennikarza nie zwolniono jednak z TVP, gdzie nadal będzie prowadził programy. Sam Wildstein zaprzecza i zapewnia, że to Rachoń zaproponował, żeby go zdegradować:

Nie zastąpiłem Michała Rachonia - napisał na profilu społecznościowym. To Michał, będąc szefem publicystyki TVP info, zaproponował i wprowadził mnie na stanowisko kierownika red. publicystyki. Ciężko więc mówić, bym go w jakikolwiek sposób zastępował.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(298)
gość
6 lat temu
W barze szef redakcji opowiada dowcip. Tylko jeden się nie śmieje. Szef pyta, dlaczego się nie śmiejesz? Bo od jutra przechodzę na emeryturę.
zima
6 lat temu
co to za hipster?
gość
6 lat temu
głos już oddany! pudel oszukuje
Gość
6 lat temu
To akurat dobra decyzja.
Gość
6 lat temu
Dobra zmiana Synuś jeszcze bardziej nawiedzony niż Tatuś. Brawo. A poseł Krystyna powinna poprowadzić poranny program o kulturze osobistej. Ale dobra wiadomość to taka że jak przyjdą zmiany w najgorszym wypadku za 4 lata to polecą wszyscy. I to będzie ich medialny koniec na zawsze.
Najnowsze komentarze (298)
gość
5 lata temu
Według relacji zamieszczonej 12 listopada 2014 („Pijany Wildstein zaatakował rannego narodowca”) na portalu Myśl 24, pijany Dawid Wildstein napadł na publicystę i satyryka Jerzego Wasiukiewicza. Świadkiem napadu był znany reżyser Jerzy Zalewski (reżyser „Historii Roja”) i żona poszkodowanego Anna Wasiukiewicz.
gość
5 lata temu
Dwid Wildstein twierdził w swoim tekście, „że Polacy podczas II wojny światowej – czy to z przymusu, czy z inspiracji niemieckiej – mordowali swoich żydowskich sąsiadów (…) w celach rabunkowych bądź z czystego, obudzonego wojną sadyzmu”. Dziać się to miało zdaniem Dawida Wildsteina i w Jedwabnym.
gość
5 lata temu
Kłamstwa o Jedwabnym, finansowane Rosjan i Niemców, rozpowszechniały, zdaniem Dawida Wildsteina, środowiska prawicowe negujące odpowiedzialność Polaków za Jedwabne. Wstrętni prawicowcy, zdaniem Dawida Wildsteina, mieli kurczowo trzymać „się nie do obrony tezy o pełnej niewinności zawsze i wszędzie każdego Polaka” zamiast pokazywać jak Polacy zdziczeli pod Niemiecką okupacją.
gość
5 lata temu
Po swojej pierwszej wypowiedzi, na początku spotkania, Dawid Wildstein opuścił salę, i wrócił jako wielka atrakcja na sam koniec. Podsumowując dyskusję, podczas której był nieobecny, Wildstein stwierdził, że Żydzi są ofiarami oskarżeń o antysemityzm. Publicysta zarzucił też Platformie Obywatelskiej, że chroni antysemityzm w III RP. Zdaniem Dawida Wildsteina zwolennicy PO to antysemici, którzy prześladują Dawida Wildsteina z pobudek rasistowskich. Dowodem na zbrodniczość PO mają być według Dawida Wildsteina powiązania PO z nazistami z Białegostoku. Dodatkowo polscy antysemici są sterowani przez Rosję i Niemcy. Według publicysty Polacy powinni prosić o wybaczenie za zbrodnie na Żydach.
rebe
5 lata temu
cos sie za tym kryje , dla mnie gosc udaje ,, Polaka:...posłuchajcie jak on mówi po polsku ... zwykłe zydłaczenie .w domu jego tatus bronus gadał z nim tylko po hebrajsku , Dawidek zapewne wiecej czasu spedza w ussrraelu na naukach i wyjazdach po wytyczne ...jak on mówi , nie mozna zrozukiec w jakim jezyku sie komunikuje...ten hhh-ebrajski harkot
gość
6 lat temu
szalom
gość
6 lat temu
Jakiś taki odpychający jest
gość
6 lat temu
szczurek z wadą wymowy
gość
6 lat temu
Boże widzisz i nie grzmisz, koniec świata szwoleżerów
Gość
6 lat temu
Resortowe dziecko...
gość
6 lat temu
sepleniący chochoł...
Agga
6 lat temu
A co na to R****k pierwszy antysemitą Rzeczpospolitej !!!!!
mike
6 lat temu
Zydzi razem przecierz, TVP zydowska kasa
gość
6 lat temu
no i co PiSOWCY> Żydokomuna wraca
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie