Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kupicha o byłej żonie: "Agata wie, że może na mnie liczyć"

465
Podziel się

"Potrafimy przez 10 minut rozmawiać o pierdołach" - chwali się w tabloidzie. "Teraz, kiedy nie mieszkam z nimi na stałe, spędzam z nimi czas lepiej".

Kupicha o byłej żonie: "Agata wie, że może na mnie liczyć"
bCxJyidh

Piotr i Agata Kupicha rozwiedli się w sierpniu 2013 roku. Pięć miesięcy później nowa partnerka muzyka, druga vice Miss Polonia 2007, urodziła mu córkę, a cała Polska zorientowała się, że ten romans zaczął się na długo przed rozwodem.

Mimo to Kupicha wierzył, że Agata... zaprzyjaźni się z jego nową partnerką. Zobacz: Kupicha chce, żeby porzucona żona... "polubiła Ewelinę"!

Namówił nawet Ewelinę na przeprowadzkę do Katowic, gdzie mieszka jego była żona i synowie. W rozmowie z tygodnikiem Na żywo Kupicha zapewnia, że to wcale nie zdrada była powodem rozwodu z Agatą. Twierdzi, że żona... nie udźwignęła ciężaru jego sławy.

bCxJyidj

Ten proces psucia się związku trwał latami. Takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. To wyglądało tak, że po dwóch tygodniach nieobecności gwiazda wraca do domu - wyjaśnia skromnie w tabloidzie. Ale tylko ciałem, bo myślami jest już w kolejnych miastach, do których się wybiera. Ile razy przyjeżdżało do mnie pogotowie na scenę, miałem gorączkę, dostawałem zastrzyk, który stawiał mnie na nogi na kilka godzin i graliśmy. Absolutnie nie dziwię się Agacie, że tego nie wytrzymała.

Tabloid chwali wokalistę za to, że "po męsku wziął winę na siebie".

Kiedy nasi rodzice się wiązali, były inne czasy. Kiedyś, kiedy coś się popsuło, to ludzie to naprawiali, nie wyrzucali - narzeka muzyk. Teraz zmieniła się ekonomia, kobiety są niezależne finansowo, często podejmują autonomiczne decyzje.

Na szczęście wszystko w końcu ułożyło się po myśli Kupichy. Chwali się, że aktualnie jest z Agatą i dziećmi w świetnych relacjach.

bCxJyidp

Mam wrażenie, że teraz, kiedy nie mieszkam z nimi na stałe, spędzam z nimi czas lepiej i pełniej - wyznaje. Potrafimy przez 10 minut rozmawiać o pierdołach albo przez godzinę o rzeczach ważnych. Mamy dobry kontakt. Agata wie, że tak zwyczajnie, po ludzku, zawsze może na mnie liczyć.

bCxJyidq
bCxJyidK
KOMENTARZE
(465)
gość
4 lata temu
to trzeba było naprawiać, nie wyrzucać b**u
Gość
4 lata temu
Burak
gość
4 lata temu
Skrajny egoista
bCxJyidL
gość
4 lata temu
no w ogóle super, extra i mega :D lepiej niz przed rozwodem, nie? żal pisać.
Gość
4 lata temu
Ojciec roku
Najnowsze komentarze (465)
Dobre sobie
3 lata temu
"Tabloid chwali wokalistę za to, że "po męsku wziął winę na siebie"." HAHAHA. Po męsku to stukał po każdym koncercie.
Le
4 lata temu
Jeżeli uważasz, że żona nie jst ładniejsza od nowej lafiryndy to pokaż maszkaronie swoje zdjecie, chetnie skonrontujemy. Sorry za trudne słowo...
Goscghhj
4 lata temu
Kobiety zawierające związki z cudzymi mężami nie mają źadnej wartości to tak jak gdyby lizały talerz po żonie która zjadła pyszny obiad Pan Piotr mały szczupły prawie nie widoczny od ziemi próbuje dowartoscioac się nic nie wartą kobietą
Goschal
4 lata temu
Kobieta która zabiera ojca dzieciom zadaje im takie cierpienie jak śmierć ...jestem dzieckiem rozwiedzionych rodziców ...wiem że jest TO rsns nie DO zagojenis
gość
4 lata temu
p****t
gość
4 lata temu
Rzeczywiście liczyła i liczyła i doliczyła się kochanki.
gość
4 lata temu
wyglada teraz jak bardzo stary dziad "brunek z pierdziszewa dolnego"z tymi nowymi zębami :)
gość
4 lata temu
wybory miss... no masa ladnie opowiedział jak to wygląda.domyslalam się ale ze az tak? beka z panienek :D rownie dobrze mogą jechać do Dubaju ;] bo chociaż hajs a nie nedzna szarfa. zresztą na miss raczej nie ida te piękne madre kobiety tylko te siskuy z parciem na szklo. bo gptowe tylka dac i lache zrobić . może nie wszystkie Krupinska wydaje się być ok.ale na bankl wiele tych ukoronowanych dam damami raczej nie sa :D zwłaszcza jakies miss województwa miss ziemniaka itd.no beka
bCxJyidD
gość
4 lata temu
haha mega asexualny facet. ta cala niby miss musi niezle mu po rogach dawac na boku. zenada. tylko tej agaty szkoda
gość
4 lata temu
OMG co trzeba mieć w glowie żeby isc do wyra z takim wymoczkiem? nawet slawa bibera by mu nie pomogla jak dla mnie.zenada. pewnie jak dochodzil wyl jak w anioła glos....... przecież on jest obleśny... miss na hajs poleciała i fejm to pewnie na braci z golec uorkiestra -bez obrazy-tez by poleciała i na każdego starego pierdziela z sianem. no super material na zone/dziewczyne :D pewnie ten nibyu tytul zdobyla tylkiem tak jak masa opisuje w książce.
gość
4 lata temu
co za k****n. pewnioe odczul spadek sympatii po tej akcji i stara się ocieplić wizerunek. dla mnie to t**a pipka w dodatku bez talentu za to z ogromnym ego. haha i usmialam si eze jak pisal ze kiedyś się naprawial;o a nie wyrzucalo od razu sugerowal ze to kobiety teraz zostawiają bo mogą sobie na to pozwolić finansowo. no tak taki c**l jak on pewnie by wolal żeby kobieta musiala wybaczyć zdrade i żeby nie miala nic do gadania. noe beka z ciebie. ta twoja miss tez bez szalu wiec pasujecie wizualnie. fajna ta twoja agata była na bank jej lepiej bez ciebie. strasznie mnie gościu wnerwiasz jesteś nieodpwoiedzialnym i zalosnym doopkiem. na dodatek usiłujesz si etlumaczyc. miej chociaż jaja i przyznaj ze dales ciala. co to k****n i o****h swoja droga.gwiazda..wez ten twój glos dzial amio na nerwy.jakby się koty marcowaly!
Gość
4 lata temu
Tez bym palcem nie tknal tej bylej zony fuu
gość
4 lata temu
co za d**ek a jaki brzydki masakra a przepraszam bo twój głos kojarzy mi się głosem geja wyjącego gnido jeden
Gość
4 lata temu
Katastrofa i to jest mężczyzna? Dla mnie życiowy i****a
...
Następna strona
bCxJyief