Żmuda Trzebiatowska pogodziła się z ojcem. "Przełomem okazały się święta"

49
Podziel się

"Marta szczerze porozmawiała z tatą. Zrozumiał, że skandale szkodzą jej wizerunkowi".

Żmuda Trzebiatowska pogodziła się z ojcem. "Przełomem okazały się święta"

Marta Żmuda Trzebiatowska była bardzo dumna ze swojego taty, wieloletniego wójta jej rodzinnego Przechlewa. Do czasu, gdy na jaw zaczęły wychodzić wywołane przez niego alkoholowe skandale.

Dwa lata temu Andrzej Żmuda Trzebiatowski, prowadząc auto po pijaku, ruszył na czołowe zderzenie z innym samochodem, którego kierowca musiał się ratować skrętem do rowu. Wójt próbował przekupić poszkodowanego, a w końcu schował się przed policją... w krzakach. Badanie wykazało, że miał 1,8 promila alkoholu we krwi.

Okazało się, że to nie jedyny wybryk ojca Marty. Jak ujawnili mieszkańcy Przechlewa, wielokrotnie przychodził nietrzeźwy do pracy. W 2012 roku mieszkańcy gminy próbowali go za to odwołać w drodze referendum, niestety zawiodła frekwencja. Żmuda-Trzebiatowski w dziwnym stanie pojawił się nawet na rozprawie sądowej. Jak poinformował świadek zdarzenia, wójt mrugał porozumiewawczo do dziennikarzy, bawił się telefonem komórkowym, chichotał w trakcie odsłuchiwania nagrań policyjnych, a na koniec wnioskował o uniewinnienie.

Tabloidy opublikowały także zeznanie jednego z mieszkańców Przechlewa, którego pijany wójt napadł na festynie i zabrał mu telefon. Zaś na początku tego roku Żmuda Trzebiatowski przywłaszczył sobie zabytkowe auto, należące do obywatela Belgii.

To wszystko sprawiło, że Marta zaczęła wstydzić się za ojca. Zaprosiła go wprawdzie na swój ślub z Kamilem Kulą, ale podobno bez przekonania. Pogodzili się dopiero podczas tegorocznych świąt wielkanocnych. Roli mediatora podjął się mąż aktorki.

Jeszcze na ślubie Marty we wrześniu atmosfera była dość napięta - ujawnia z rozmowie z Faktem znajoma Marty. Przełomowe okazały się święta wielkanocne. Marta szczerze porozmawiała z tatą. Obiecał jej, że już więcej nic nie przeskrobie. Nie tylko dlatego, że mu nie wypada, ale też z uwagi na jej dobro. Zrozumiał, że skandale szkodzą jej wizerunkowi.

KOMENTARZE
(49)
Vb
4 lata temu
Marta jest bardzo ładną kobietą!
gość
4 lata temu
do czasu następnego wyskoku tatusia..
gość
4 lata temu
ja z moim tzw.tatusiem dawno nie utrzymuje żadnych kontaktów,może i istnieje przebaczenie ale niektórzy ludzie nigdy się nie zmienią,rozwalił wszystko co mógł,małżeństwo,rodzine,przez jego pijaństwo,poniżanie mamy,mnie,rodzeństwa wpadłam w depresje,to na pewno mu zawdzięczam i na pewno nie zamierzam nigdy więcej wpuszczac go do swojego życia,najbardziej cenie sobie spokój.
Gość
4 lata temu
To nie jej wina se ma ojca pijaka...
Chlup
4 lata temu
Pijak zawsze będzie pił.Polecam AA
Najnowsze komentarze (49)
gość
4 lata temu
oj pudlu co za bzdety
gość
4 lata temu
wykolejone 2 kórwiarze
gość
4 lata temu
To zapewne mąż Marty ma tak pozytywny wpływ na jej pozytywne zachowania.
Gość
4 lata temu
Typowy pijak samorządowiec:) masa takich.
gość
4 lata temu
rozumiem ze ta rozmowa byla przy flaszcze ktora obalili ... i tatus ruszyl potem by ja odwiezc do domu...
gość
4 lata temu
nie jest wazna milosc w rodzinie...najwazniejszy wizerunek :( badna debili...a z niej taka aktorka jak z krowy...choc laska super :)
gość
4 lata temu
Wręcz nie Rawfopodobne to jakiś żart noe widzisz i nie grzmisz przeciez PiS to banda matolow na czele z Kacxorem i Rudzykiem to jest niedopuszczalne chore dzieci potrzebują pieniędzy a oni dają Rydzykowi na czytanie co aktorzy robią od dawna i zadarmo
gość
4 lata temu
Kto jeszcze w dzisiejszych czasach patrzy na rodziców partnera, nie przesadzajmy. Jej ojciec jest dorosły i Marta nie moze ponosić za niego konsekwencji. Mam wrażenie, że nowinki na Pudelku pisze siedemdziesieciolatek
gość
4 lata temu
Marta bardzo podobna jest do ojca
Gość
4 lata temu
Niech mu córka odwyk załatwi
Gośćhihi
4 lata temu
A o pobiciu sie z ksiedzem o kochanke juz pudelek nie napisal;)
Gość
4 lata temu
..nie przepadam za nią..ale szkoda dziewczyny..no cóż rodziców się nie wybiera..
gość
4 lata temu
na leczenie niech go zapisze a nie przeprosinki co święta, jest alkoholikiem z tego wynika i kropka..
gość
4 lata temu
a wcześniej nie rozumiał, że skandale szkodzą, musiała mu wytłumaczyć? acha...