Magdalena Ogórek je ogórka (ZDJĘCIA)
Poszła na obiad do warszawskiej restauracji. Niestety, bez Pana Ogórka.
Od czasów nieudanej kampanii przed wyborami prezydenckimi Magdalenie Ogórek chyba już znudziła się polityka. Niedoszła pani prezydent próbowała swoich sił jako felietonistka w Rzeczpospolitej, prowadzonej wówczas przez swojego chłopaka, Bartka Węglarczyka. Ostatecznie dziennikarz otrzymał posadę w Grupie Onet, co poskutkowało konfliktem nie tylko w gazecie, ale także w Dzień Dobry TVN. Przypomnijmy: Tylko u nas: Węglarczyk ZOSTAŁ ZWOLNIONY z TVN-u!
Ostatnio Ogórek i Węglarczyk unikają wspólnego pokazywania się publicznie. Skutecznie nadrabia to za to Magdalena, która ostatnio pokazała się w jednej z warszawskich restauracji, w której kusząco jadła potrawę z ogórkiem. Niestety, nie towarzyszył jej "Pan Ogórek".
Zobaczcie zdjęcia.