Trwa ładowanie...

Rusin, Wendzikowska, Kalczyńska i była "Żona Hollywood" na ściance (ZDJĘCIA)

176
Podziel się:
176
Podziel się:

Pojawiły się na gali kończącej festiwal Off Camera w Krakowie.

1
 / 12
Kinga Rusin
Kinga Rusin
0
0

Wczoraj w Krakowie zakończył się festiwal kina niezależnego Off Camera. Główny laur, Krakowską Nagrodę Filmową, zdobył film Bodkin ras Kaweha Modiri. Został nagrodzony także przez Młodzieżowe Jury. W Konkursie Polskich filmów Fabularnych najlepszy okazał się obraz Obce niebo, zaś Nagrodę publiczności otrzymały Moje córki krowy Kingi Dębskiej.

Na gali kończącej imprezę pojawili się nie tylko twórcy wyświetlanych w ramach festiwalu filmów, ale i spore grono celebrytów. Do zdjęć pozowały m.in. Macademian Girl, Anja Rubik, Anna Wendzkikowska, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin oraz Dominika Kulczyk. Biust w skórzanym staniku na ściance wypinała również była "Żona Hollywood", Katarzyna Wołejnio.

Zobaczcie zdjęcia:

Wczoraj w Krakowie zakończył się festiwal kina niezależnego Off Camera. Główny laur, Krakowską Nagrodę Filmową, zdobył film "Bodkin ras" Kaweha Modiri. Został nagrodzony także przez Młodzieżowe Jury. W Konkursie Polskich filmów Fabularnych najlepszy okazał się obraz "Obce niebo", zaś Nagrodę publiczności otrzymały "Moje córki krowy" Kingi Dębskiej.

Na gali kończącej imprezę pojawili się nie tylko twórcy wyświetlanych w ramach festiwalu filmów, ale i spore grono celebrytów. Do zdjęć pozowały m.in. Macademian Girl, Anja Rubik, Anna Wendzkikowska, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin oraz Dominika Kulczyk. Biust w skórzanym staniku na ściance wypinała również była Żona Hollywood, Katarzyna Wołejnio.

Zobaczcie zdjęcia:

2
 / 12
Katarzyna Wołejnio
3
 / 12
Dominika Kulczyk
4
 / 12
Anna Wendzikowska
5
 / 12
Anja Rubik
6
 / 12
Anna Kalczyńska
7
 / 12
Macademian Girl
8
 / 12
Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska
9
 / 12
Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk
10
 / 12
Gabriela Muskała
11
 / 12
Agnieszka Kawiorska
12
 / 12
Dorota Williams
KOMENTARZE
(176)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Gość
9 lat temu
Rusin wyglada jak kobita z targu sprzedająca jajka XD
KIKI
9 lat temu
KINGA WYGLĄDA BIDNIE I TANDETNIE
gość
9 lat temu
wołejnio kiczowato
gosc
9 lat temu
Rusin płaszcz z epoki kamienia łupanego
Gość
9 lat temu
Nie. Chce mi sie tego oglądać w ten sposób
NAJNOWSZE KOMENTARZE (176)
Gość
9 lat temu
Rusin to bezguście totalne
Gość
9 lat temu
Kasia Wolejno wyglada ciagle wyglada na zapłakana I te włoski takie jak z zupy
Malwina
9 lat temu
Ja byłam u nich bo mam bielactwo i nie mieli Powiedzieli zebym zadzwoniła w przyszłym tygodniu
Gość
9 lat temu
Tak Ta Kulczykowa najlepiej Klasa , elegancja , madra dziewczyna A dermotan ! Czemu tak piszesz ? Dermotan u nas mozna kupic w klinice leczenia bielactwa w Warszawie Nie musisz nawet tam jechac Zamówisz esemesem lub mailem i ci wyślą . Ja tak robie i dostaje za pobraniem Picztowym a bielactwa nie mam
Gość
9 lat temu
Nie no Rusin z Oświęcimia A ta kiecka pod tym pasiastym płaszczem Co za bezguście Ta Kasia Wolejno ona kiedys była fajna Wyjechała do USA Tam nie założyła rodziny i pi tylu latach chce złapać faceta w PLu ?!? Dziwna Na co liczy Ładnych majetnych i nade wszystko młodych juz w Polsce jest duzo Na co ona liczy Umawiała sie z facetami by miec dziecko Nue wyszło Teraz ona i arusin podstarzałe chca znalezc facia ?!? Eeeeeeeehhhhh
Gość
9 lat temu
Ale nogi ta Kulczykowa ma jak słupy telegraficzne Dlatego zawsze w długich spódnicach a tu długa frakiwa marynara Tym dermotanem ona moze sobie wystylizowac nogi na zgrabniejsze tylko teraz w Polsce nikt jej tego nie doradzi
Gość
9 lat temu
Ale nogi ta Kulczykowa ma jak słupy telegraficzne Dlatego zawsze w długich spódnicach a tu długa frakiwa marynara Tym dermotanem ona moze sobie wystylizowac nogi na zgrabniejsze tylko teraz w Polsce nikt jej tego nie doradzi
Młynarska
9 lat temu
No juz nawet Dominika Kulczyk wzięła sie za dermotan Ona mjaka brzydka cere Ale dermotan moze znac bo jej brachu leczył buelactwo a wiadomo ze dermotan NAJPIERW był używany przez tych co maja bielactwo Dopiero pozniej wykorzystano go dla celów upiększających Jego dziadek Henryk tez miał problem z bielactwem U nich wszyscy maja problemy z cera Choc tu Dominika ładnie wygładzili tym dermotanem skore Nie tezeba awet przy tym dermotanie stosować wiecej makijazu Ten podkład w toniku wystarczy Ale tu widze ze Dominika dodała tusz do rzęs szminka i chyba jakis róż na policzki Calosc bardzo bardzo ładnie Nareszcie bo przeciez przy jej kasie to naprawde ubierała sie tak sobie a cere miała ciagle byle jaka
gość
9 lat temu
PAtryk - ktoz zabroni biednemu zyc bogato ?
gość
9 lat temu
Rubik i Rusin z dwoch swiatow. Rubik super Rusin bleeeeeeeeeee
gość
9 lat temu
Stara baba Rusin udaje nastolatke
gość
9 lat temu
W towarzystwie Rubik nalezy w przypadku Rusin wszystko zakryc zeby dysproporcje ukryc.
gość
9 lat temu
Infantylna Rusin ponizej krytyki, patrzy & nie mysli
gość
9 lat temu
Do takiego subtelnego gestu reka trzeba miec Kingo subtelne dlonie, a nie grabie
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
9.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
8.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
7.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
6.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
5.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
4.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
3.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
2.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
1.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?