Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agata Młynarska zwolniona z TVP! W "Świat się kręci" zostanie tylko Popek...

1143
Podziel się:

"Wiele razy byłam dumna, że pracuję w TVP. Jeśli ktoś tu ma władzę - to publiczność a nie prezesi" - napisała kilka dni temu.

Agata Młynarska zwolniona z TVP! W "Świat się kręci" zostanie tylko Popek...

"Dobra zmiana" Jacka Kurskiego spowodowała, że z serwisów informacyjnych telewizji publicznej zniknęły prawie wszystkie znane twarze. Ostatnio coraz więcej mówiło się o pogarszającej się sytuacji zawodowej Agaty Młynarskiej.

Najpierw do zespołu dziennikarki w programie Świat się kręci dołączono ulubienicę Kurskiego, Annę Popek. Potem przesunięto program na gorszą godzinę. Pojawiły się głosy, że spadająca oglądalność będzie pretekstem do cięć budżetowych i zwolnienia Młynarskiej.

Młynarska nie zaczęła jednak zabiegać o względy prezesa, żeby chronić swoje stanowisko. Podobno od dawna nie powstrzymywała się od krytycznych komentarzy na temat zmian w stacji. Najwyraźniej to był błąd, gdyż, jak podaje Wirtualna Polska, Młynarska otrzymała dzisiaj wypowiedzenie z pracy w TVP.

Dziennikarka i TVP na razie nie udzielili żadnego komentarza na ten temat. Prawdopodobnie Młynarska i tak przeczuwała, że jej kariera w telewizji publicznej dobiega końca, gdyż ostatnio opublikowała na Facebooku swoje zdjęcie z marszu KOD-u, gdzie, jak dodała, była "całkiem prywatnie". Wcześniej zwolniono dwie dziennikarki za samą chęć relacjonowania działań organizacji.

Młynarska opublikowała wtedy krytyczny wpis na temat władz swojej stacji i ich decyzji:

TVP zawsze była bardziej lub mniej polityczna, ma swoją długą listę grzechów, ale nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek budziła takie emocje jak teraz. Wielka szkoda, że tak się dzieje... Tym, którzy myślą, że media są władzą przypominam o tym, że widzowie mają piloty! I jeśli ktoś tu ma władzę - to publiczność a nie prezesi. Warto o tym pamiętać. Jeszcze przecież nikt nie wymyślił telewizji bez widza ale jak widać wszystko przed nami:) Polak potrafi!

Czy możemy już gratulować Ani Popek awansu?

Co ciekawe, w najnowszym wpisie na Facebooku Agata Młynarska stwierdziła, że informacje o zwolnieniu jej z TVP są plotkami, ale jednocześnie... nie zaprzeczyła, że dostała wymówienie. Napisała zagadkowo, że w tym miesiącu spotka się z widzami "jeszcze jutro, 19, 20 i 24 maja".

Media obiegła wieść, że jestem zwolniona z TVP. Źródłem dla WSZYSTKICH artykułów był tekst w portalu party.pl. Wszystkie kolejne były powtarzaniem informacji u nikogo nie sprawdzonej. Zastanawia mnie dlaczego żaden z kolegów dziennikarzy nie zadzwonił do mnie przed publikacją swojego tekstu, żeby dowiedzieć się jak jest naprawdę. Niestety doczekaliśmy czasów, kiedy plotka jest mylona z faktem, opinia z informacją, a rzetelność dziennikarska już dawno przestała być w cenie. A szkoda, bo jest nam teraz bardzo potrzebna - napisała.

Zainteresowanych zapraszam do ogladania mojego programu, który wprawdzie stracił wielu widzów ale zyskał na zainteresowaniu plotkarskich mediów:) Mam przyjemność w tym miesiącu spotkać się z Państwem jeszcze jutro,19, 20 i 24 maja. Jeśli coś się zmieni, dam znać. Dobrej nocy.

KOMENTARZE
(1143)
Gość
6 lat temu
Rób tak dalej jacuś to oglądalność twojej telewizji będzie bliska zeru
chiker
6 lat temu
rotacja jak w macu
Gość
6 lat temu
Co sie dzieje z ta telewizja! Za chwile nikt juz nie włączy tv! Jak takie manipulacje bedą sie ciagnąć ...
gość
6 lat temu
to się porobiło :D
Gość
6 lat temu
Wyjechałem do Holandii za lepszym życiem ale wcale tu nie jest kolorowo.. Proszę trzymajcie za mnie kciuki na chwilę obecną nawet nie mam za co do domu wrócić te agencje to masakra płakać mi się chce!
Najnowsze komentarze (1143)
gość
6 lat temu
Już nawet nie włączam publicznych stacji. Wielu moich znajomych też nie ogląda tych programów. Jeszcze trochę i tylko Kurski wraz z PIS-em, będą jedynymi oglądającymi swoje pisowsko-religijne programy!
Gość
6 lat temu
Ja nie oglądam TVP bo ta telewizja zeszła na psy. W PIS-du z taką telewizją. Za chwilę Pan Kurski będzie głównym prowadzącym wszystkich programów.
Gość
6 lat temu
Ciekawe czy prezes kosztował już "lodów" popkowych.
gość
6 lat temu
Czego można się spodziewać po świni w garniturze :-/
Gość
6 lat temu
Popek to intrygantka! Przez Kurskiego do programu "Swiat sie kreci"! Ta kobieta idzie po trupach!!!! Niestety wiedza i klasa nie dorowna Mlynarskiej. Nikt tego nie zapomni w jaki sposob i dzieki komu wchodxi do nie swoich programow i niszczy ludzi!!!!! Monstrum
Esz
6 lat temu
Popek ogolić
Gość
6 lat temu
Anna Czopek...
Maya
6 lat temu
Zrobiła to z klasą, a ostatnim zdaniem cytatem z piosenki jej ojca, pozamiatała i Kurskiego i Popek.
gość
6 lat temu
Wielu zdolnych i młodych pracuje za 2k.....I mają o wiele lepsze wykształcenie...Najwyższy czas dać im szansę.Pani A.M może już iść na emeryturę,w końcu ma swoje lata...Tu tatuś już nie pomoże:)))
Krakowianin
6 lat temu
To niesprawiedliwe,aby brać taką kasę. jak Agata M...Skończyła się dojna krowa.W KOŃCU KTOŚ ZROBIŁ PORZĄDEK!!!!BRAWO PANIE JACKU!!!!
ixi
6 lat temu
tylko że im nie sa potrzebni widzowie, tylko kasa. Kasę sobie załatwili narzucając haracz na cały naród a ludzi mają w du..e - niech oglądają klakierów od Rydzyka, i gównia.e produkcje, bo po co robić coś z sensem, jak i tak nikt nie obejrzy? Ważne że kasa misie będzie :D
gość
6 lat temu
Ja już pisze pismo do ORANGE dawne TPSA, aby montowali dwukierunkowe budki telefoniczne. Aby można było dzwonić i odbierać połączenia bez rejestracji telefonów na kartę tak jak chce to PIS, wprowadzając ustawę która ma nałożyć obowiązek rejestracji nowych numerów i tych które działają w ciągu 6 miesięcy. Osoby które nie podadzą danych numery zostaną zablokowane! Totalna inwigilacja obywatela i wyłudzanie danych! Może ustawą wprowadzicie aby w każdym domu montować mikrofon i kamerę ????? Nikt nas nie kupi za 500 zł. Dobrego Dnia!
bella
6 lat temu
Zastanawiam sie jak mozna CELOWO zniszczyc fajny program zmieniajac godzine i wpuszczajac taka "miauczacą" gadułe z pytania na snadanie/wyjatkowo infantylna ta pani/.Potem żadac harzczu od ludzi ktorym zabrano serial STULECIE po roku przyzwyczjen.życze żyby zmziany zmiotyl "szkodnikow"...
gość
6 lat temu
no nareszcie panie jacku, tego pustaka to intelektualne kowadlo mlynare nalezalo wyppirddolic w pierwszym rzucie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie