Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kajetan P. ZAATAKOWAŁ OSTRYM NARZĘDZIEM strażnika więziennego! Chciał udusić psycholożkę!

255
Podziel się:

27-letniemu mordercy zależy na tym, by zostać uznanym za niepoczytalnego...

Kajetan P. ZAATAKOWAŁ OSTRYM NARZĘDZIEM strażnika więziennego! Chciał udusić psycholożkę!
bEEymkRN

Kajetan P., oskarżony o brutalne morderstwo tłumaczki języka włoskiego, decyzją sądu trafił pod koniec marca na obserwację psychiatryczną. Wcześniej 27-latek przyznał się do zabójstwa Katarzyny J., której ciało pozbawił później głowy i próbował podpalić.

Dziś Radio RMF FM poinformowało, że w trakcie rozmowy odbywającej się w ramach zasądzonej obserwacji, P. zaatakował i próbował udusić psycholożkę. Ostrym narzędziem ranił też strażnika więziennego, który przyszedł jej na ratunek. Później okazało się, że był to... fragment słoika po dżemie.

bEEymkRP

Informacje te potwierdziła Służba Więzienna i Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Dopiero po tym zdarzeniu Kajetan P. otrzymał status "osoby skrajnie niebezpiecznej dla otoczenia". Wcześniej traktowany był jak zwykły osadzony. Mógł na przykład zaopatrywać się w więziennej kantynie.

Przypomnijmy, że P. został zatrzymany w połowie lutego na Malcie, skąd miał udać się prawdopodobnie na Bliski Wschód. Podczas transportowania go do Polski doszło już do podobnego incydentu - rzucił się wtedy na konwojujących go policjantów, których chciał pogryźć... Zobacz: Kajetan P. RZUCIŁ SIĘ NA POLICJANTÓW! Próbował ich... pogryźć!

Kajetanowi P. za brutalne morderstwo grozi nawet dożywocie. Jeżeli oczywiście zostanie uznany za poczytalnego - w przeciwnym razie skierowany zostanie na leczenie psychiatryczne.

Matka zabójcy, Anna, jest prokuratorem.

bEEymkRV
bEEymkSq
KOMENTARZE
(255)
domka
5 lata temu
o to mu chodzi zeby wzielu go za swira. będzie miał lżej
mysza
5 lata temu
Mama prokurator... To wiele wyjaśnia.
vera
5 lata temu
on juz dawno powinnien siedzieć w p*****u. Przecież zamordował z premedytacją.
bEEymkSr
Gość
5 lata temu
Na szubiennce z nim
koko
5 lata temu
Powinni go zamknąć w izolatce pod stałą ochroną
Najnowsze komentarze (255)
gość
5 lata temu
na leczenie psychiatryczne i po 10 latach go wypuszczą bo lekarze uznają że jest podleczony i skierują wniosek do Sądu o zdjęcie detencji śmieszne
gość
5 lata temu
psycholozka zostala ukarana za co ? bo wykonywala obowiazki sluzbowe sprawca oczywiscie nie-obłęd
Breivik
5 lata temu
Zamknac go w celi z brevikiem I zrobic reality show!
gość
5 lata temu
skończcie z tą mama prokurator
mag
5 lata temu
KARA ŚMIERCI A NIE MATURA Z RELIGI !!!!
gość
5 lata temu
Ciekawostka... to najpierw sprowadzali go wojskowa kasa, jak vipa , zakneblowali, w kajdankach na rekach i nogach.Teraz dowiaduje sie, ze ten z****l rzuca sie z kawalkiem szkla na klawisza i psycholog. Co to za patologia i kto tym steruje, sie pytam????To on nie mogl byc przesluchiwany w kajdankach????
gość
5 lata temu
Czemu seryjny samobojca go jeszcze nie odwiedzil?
Karolina
5 lata temu
Skad on mial przy sobie kawakek sloika to jest wiezienie ?! Kur#@$ powinien nawet pokazac co ma w gaciach a nie nosic przy sobie ostre szklo.
bEEymkSj
gość
5 lata temu
Cos z prawem jest nie tak
gość
5 lata temu
to naprawdę tragedia z tym człowiekiem dla wszystkich i dla rodziny.
gość
5 lata temu
Normalnie Milczenie Owiec za trzy gorsze, hahaha. Powinni go zamknąć i skończyć tą szopkę z obserwacją sądowo-psychiatryczną. Czysty narcyz psychopata.
gość
5 lata temu
Ten Poznański czy inny Wojewódzki powinien dostać bilet do kraju przodków i po sprawie.
Pani psycholo...
5 lata temu
Co wy macie z tymi nazwami - psycholożka, pedagożka, ginekolożka itd - NIE MA CZEGOS TAKIEGO !!!!. jest pani psycholog, pani pedagog i pani ginekolog. ja jestem psychologiem i nie znoszę, zeby sie do mnie mówilo psycholozka. dbajmy o język polski.
abcder
5 lata temu
No wiadomo uda sie zostac wariatem a reszte załatwi mamusia i o to chodzi ,gnoja kroic i solic i niech umiera powoli i w meczarniach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEymkTc
bEEymkTd
bEEymkTe
bEEymkTf
bEEymkTg
bEEymkSL