Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Gwóźdź programu" w "Pytaniu na śniadanie": Iluzjonista przebił rękę Marzeny Rogalskiej!

306
Podziel się

"Bawili się" w rosyjską ruletkę. Niestety, sztuczka nie do końca się udała.

"Gwóźdź programu" w "Pytaniu na śniadanie": Iluzjonista przebił rękę Marzeny Rogalskiej!
bDUfeAHp

Telewizje śniadaniowe z tygodnia na tydzień prześcigają się w osobliwych pomysłach na przyciągnięcie widzów przed telewizory. Niezastąpione pod tym względem jest Dzień Dobry TVN, które promuje dziwny cykl, w którym mężczyźni udają, że są kobietami oraz "Panią Gadżet" w postaci Anny Nowak-Ibisz.

bDUfeAHr

Dzisiejsze wydanie Pytania na śniadanie też miało być zabawne. Niestety, zamiast śmiesznych sztuczek iluzjonisty, widzowie zobaczyli, jak prowadząca program, Marzena Rogalska... przebija sobie rękę gwoździem. Wszystko przez nieudany trick "pana Ząbka".

Iluzjonista Pan Ząbek ustawił na stole kilka papierowych toreb, z których jedna zawierała ostry gwóźdź. Męzczyzna zapowiedział, że to osobliwa forma rosyjskiej ruletki. Zadaniem Rogalskiej było zgniecenie jednej z toreb. Pechowo trafiła na tę z gwoździem i przebiła sobie rękę. Widzowie zobaczyli jej krzyki i grymas bólu.

Kur*a przepraszam! Przebiłem ci rękę. Przepraszam! Dziękujemy serdecznie, schodzimy z kanału - krzyczał iluzjonista. Scenę obserwował zszokowany Tomasz Kammel. Po chwili program przerwano reklamami.

Chociaż pojawiły się opinie, że sytuacja była zaaranżowana, krzyki i grymas bólu Rogalskiej raczej o tym nie świadczą. Cała sytuacja skończyla się interwencją lekarza, o czym poinformował przez Internet Tomasz Kammel. Marzena Rogalska uspokoiła na Facebooku, że czuje się dobrze:

bDUfeAHx

Wróciłam właśnie ze szpitala. Mam opatrzoną rękę. Jest skaleczona, nie przebita. To rana kłuta, nie szyta. Dostałam zatrzyk przeciwko tężcowi, wszystko ma być ok - mówi Rogalska. Wiem, że Internet się rozszalał, a przecież ten człowiek tego nie chciał.

Zobaczcie, jak to wyglądało. Śmieszą Was takie żarty?

bDUfeAHy
bDUfeAHz

Polski David Copperfield. Jego show podziwiają tłumy

bDUfeAHS
KOMENTARZE
(306)
Em
5 lata temu
Dobrze że to nie było to łóżko z gilotyną przecinającą na pół. Może to w drugim odcinku?
gość
5 lata temu
Magik od siedmiu boleści
Gość
5 lata temu
Głupie sztuczki. G***i program...
bDUfeAHT
Gość M
5 lata temu
Hahahaha beka
gość
5 lata temu
TO BYŁ GWÓŹDŹ DO TRUMNY TVP !
Najnowsze komentarze (306)
gość
5 lata temu
Widać, ze to było na pokaz, żeby zrobić szum w okół pnś, widać jak się śmiała jak schowała się pod blat, już nie mogła wytrzymać
gość
5 lata temu
dobra zmiana w TVP
gość
5 lata temu
Gigantyczny idiotyzm
Gratulacje
5 lata temu
'Widzowie zobaczyli jej krzyk..'
gość
5 lata temu
był taki jeden ktory 20000 lat temu dał sobie przebic dłonie i do dzisiaj jest gwiazda
mgmt
5 lata temu
na czym niby miała polegać ta sztuczka? Jeśli koleś wiedział gdzie jest gwóźdź a ona wybrała właśnie tą torbę powinien namówić ją do zmiany decyzji. Masakra jakaś, powinien zapłacić teraz Rogalskiej mega odszkodowanie. Może wreszcie telewizja się nauczy, żeby nie brać byle oszustów na antene, bo jak widać to nie wychodzi.
gość
5 lata temu
sciema, czy nie, niewatpliwie tvp siegnela dna. i pomyslec, ze mamy placic abonament. pytanie - za co?
gość
5 lata temu
sciema, marny trik na podniesienie ogladalnosci, typowe w stylu kurskiego. najpierw dziadek z wermachtu, teraz marny teatrzyk z magikiem. kurski, to taki tani goebbels :P
bDUfeAHL
gość
5 lata temu
Jaka telewizja tacy iluzjoniści. TVPis to już totalne dno. P*****y nawet czarować już nie umieją. Widziałem podobny numer w niemieckiej telewizji pięć prób pod rząd i nikt nikomu ręki nie przebił.
gość
5 lata temu
ustawione
gość
5 lata temu
Najlepszy odcinek. Może teraz Lis by go zaprosił?
gość
5 lata temu
s****e w banie na sniadanie
gość
5 lata temu
dobrze jej
gość
5 lata temu
Co za głupota, głupota, głupota dziennikarska, cyrk.
...
Następna strona
bDUfeAIn