Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO U NAS: Maciej Musiał dostał się do dwóch szkół teatralnych!

146
Podziel się

Którą z nich wybierze? Rok temu mówił, że nie ma czasu na studia.

TYLKO U NAS: Maciej Musiał dostał się do dwóch szkół teatralnych!
bCynBJFN

Dokładnie dwa lata temu cała Polska ekscytowała się maturą Macieja Musiała. Pojawiały się nawet plotki, że gwiazdor serialu Rodzinka.pl oblał egzamin dojrzałości. Żeby udowodnić, że to nieprawda, udostępnił na swoim Facebooku świadectwo maturalne. Wkrótce potem media obiegła informacja, że aktor nie dostał się do szkoły teatralnej.

W odpowiedzi Musiał opublikował na swoim profilu sprostowanie: Nie składałem dokumentów do Akademii Teatralnej i nie zdawałem tam egzaminów. Więc nie mogłem nie zdać.

bCynBJFP

Wyznał też, że wcale nie marzy o zawodowym aktorstwie i myśli o zupełnie innym kierunku studiów, mianowicie o filozofii. Podkreślił natomiast, że w najbliższym czasie nie planuje składać papierów na żadną uczelnię, bo nie ma na to czasu.

Najwyraźniej, w tym roku, w jego grafiku zrobiło się nieco luźniej, gdyż 21-latek zdecydował się wreszcie podejść do egzaminów. Co więcej - jak donosi nasz informator, spróbował swoich sił aż na dwóch uczelniach i... do obu został przyjęty. Na dowód otrzymaliśmy listy przyjęć, na których widnieje jego nazwisko.

Źródło twierdzi, że Musiał dostał się zarówno na Akademię Teatralną w Krakowie, jak i w Warszawie, ale zdecydował się wybrać Kraków ze względu na korzystniejsze warunki.

bCynBJFV

Jest tylko jeden problem - regulamin studiów aktorskich zabrania uczniom czynnego uprawiania zawodu aktora na czas nauki. Czy dla studiów zrezygnuje ze wszystkich swoich planów zawodowych i na cztery lata zniknie z ekranu? A może zrobią dla niego wyjątek?

bCynBJFW
bCynBJFX
bCynBJGq
KOMENTARZE
(146)
Gość
4 lata temu
Moze to tylko zbieznosc imion i nazwisk :D
gość
4 lata temu
Wydaje się mieć w miarę dobrze poukładane w głowie, powodzenia
gość
4 lata temu
No i słusznie, że idzie do szkoły. Mądry gość
bCynBJGr
Bywa
4 lata temu
Sa wakacje a ja pracuje 6 dni w tygodniu i chyba mam depresje
gość
4 lata temu
Oczywiście, że się dostał. Kto by nie przyjął rozpoznawalnego aktora, żeby robił reklamę?
Najnowsze komentarze (146)
gość
4 lata temu
przystojny
gość
4 lata temu
Grał w Teatrze Syrena a dyrektorem Teatru jest rektor Akademii Teatralnej w dodatku rektor siedzi w glownej komisji... wiadomo ze sie dostał
gość
4 lata temu
co to za imię Oryna ?
Tycio
4 lata temu
Aktor TVP-2 Kochom Cie Kochom Cię Polsko brakuje tej ha ha Koroniewskiej z jej cudownym śmiechem. Super kicha Musioł nie musioł, ale sęe zesrać musioł
Janek
4 lata temu
Kochani Układy , Znajomości to się w Polsce liczy nawet ,mała kurka jak ma znajomości może zostać aktorem. już jedno studiowała, teraz drugi Kochom Cie Kochom Cie Polsko super miejsce gra, dla kurdupli. Chłop nie lada i aktor tez będzie nie lada . Zesrać się można.
Wisia
4 lata temu
Co z tego, małe niedorośnięte taki nijaki. promowane na siłę przez TVP-2. Co to za akto,
gość
4 lata temu
GŁUPIE TO LANSER BLEEEEEEEEEE
gość
4 lata temu
Tylko na pierwszym roku nie można się pojawiać w tv. W tym sezonie może nie będzie "Kocham cie polsko".
bCynBJGj
gość
4 lata temu
PWST lepsza
Gość
4 lata temu
Ciekawe jak pogodzi studia z telewizja
Gość
4 lata temu
Jak wybrał Kraków to szacun to lepsza szlola niz at
gość
4 lata temu
ciekawe czy już z pędzelka mu cieknie
gość
4 lata temu
Idzie do PWST W KRAKOWIE a nie do Warszawy serio ???
Gość
4 lata temu
Jakim sposobem suę dostał ,jak nie przeszedł nawet do drugiego etapu egzaminu a już tym bardziej do finału,cuda w naszym kraju sie dzieją ,nie przyjęty do dalszych etapów a jest na liście przyjętych.No cóż znajomości robią swoje ,żal.
...
Następna strona
bCynBJGL