Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były wspólnik odpowiada Kindze: "Pani Rusin-Lis nie posiada jakichkolwiek praw do receptur kosmetyków!"

163
Podziel się:

"Nieprawdą są wszelkie twierdzenia Pani Kingi Rusin-Lis o "żerowaniu". Pani Kinga Rusin-Lis nie posiada żadnych praw do domeny internetowej, ani do profili na portalach społecznościowych".

Były wspólnik odpowiada Kindze: "Pani Rusin-Lis nie posiada jakichkolwiek praw do receptur kosmetyków!"

_

_

Kinga Rusin rozstała się z dotychczasowym partnerem handlowym, który pomagał jej w prowadzeniu firmy kosmetycznej. W oficjalnym piśmie celebrytka informowała swoich klientów, że zakończyła z nim współpracę w trybie natychmiastowym z powodu zaległych płatności. Twierdziła także, że sąd zabezpieczył jej roszczenia poprzez zajęcie konta firmy i jej wierzytelności, a także oskarżyła firmę o to, że nadal używa oficjalnego Facebooka oraz logotypu marki Pat&Rub.

Z pisma wysłanego do nas przez firmę Aromeda wynika, że zajmowali się nie tylko dystrybucją kosmetyków, jak twierdzi celebrytka. Dotychczasowy partner handlowy Kingi utrzymuje, że to oni są właścicielami receptur na balsamy do ciała, peelingi i kremy:

Nie prawda, że Kinga Rusin-Lis jest twórcą receptur kosmetyków oznaczonych znakiem towarowym Pat&Rub. W rzeczywistości ani Pani Kinga Rusin-Lis, ani jakiejkolwiek należąca do niej firma, nie posiada, ani nigdy nie posiadała jakichkolwiek praw do receptur kosmetyków. Receptury te zostały stworzone przez Panią Magdę Hajduk, właścicielkę Aromeda Sp. z o. o. oraz współpracujących z nią technologów i kosmetologów.”

W wystosowanym do mediów piśmie czytamy także:

Umowa współpracy pomiędzy Aromeda Sp. z. o. o. a Panią Kinga Rusin-Lis została wypowiedziana przez obie strony, przy czym Aromeda wypowiedziała tę umowę jako pierwsza. Skutkiem wygaśnięcia umowy będzie zaprzestanie korzystania przez Aromeda Sp. z. o .o ze znaku towarowego "Pat&Rub", przy zachowaniu przez Aromeda Sp. z .o o. pełni praw do kosmetyków oraz ich receptur.

Aromeda SP. z. o o. jest nadal uprawniona do korzystania ze znaku towarowego „Pat&Rub” dla celów wyprzedania posiadanych zapasów wyprodukowanych już kosmetyków. Nieprawdą są wszelkie twierdzenia Pani Kingi Rusin-Lis o "żerowaniu" na tym znaku.

Pani Kinga Rusin-Lis nie posiada żadnych praw do domeny internetowej, ani do profili na portalach społecznościowych, prowadzonych dotychczas pod nazwą "Pat&Rub". Profile te należa do Aromeda Sp. z o. o. i będą wykorzystywane dla celów wyprzedania posiadanych zapasów wyprodukowanych już kosmetyków.

Kwestia rozliczeń między Panią Kingą Rusin-Lis a Aromeda Sp. z o. o. są przedmiotem toczącego się sporu. Spółka kwestionuje wysokość kwot żądanych przez Pania Kingę Rusin-Lis oraz podnosi fakt niewywiązywania się przez Panią Kingę Rusin-Lis ze zobowiązan wynikających z umowy.

_

_

__

__

_

_

Zobacz także: Kraśko i Rusin gonieni przez fanów pod TVN-em
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(163)
Gość
8 lat temu
Sama zaczęła prać brudy publicznie to teraz ma
gość
8 lat temu
Wiecie co właśnie ma w głowie Kinia po przeczytaniu tego listu: "Siedzę & myślę!":)
gość
8 lat temu
Z tym Rusin Lis to pojechali
Gość
8 lat temu
Kinia schapana bo wciąż jej za mało pieniędzy. Specjalistka od wszystkiego, czyli w rzeczywistości od niczego.
Gość
8 lat temu
Oj Kinia. Ale cyrk.
Najnowsze komentarze (163)
gość
8 lat temu
Chyba wierzę tej firmie
gość
8 lat temu
Rusin, Sza, Janda - przegrane "gwiazdy" garażowej kosmetologii
gość
8 lat temu
a ja szerokim łukiem omijałam te kosmetyki.. jak również biżuterię firmy Kruk która wypuściła "autorską" kolekcję Kini..... własnie ze względu na to że reklamowała to ona
gość
8 lat temu
rusin-lis......to nie smaczne jest kinga rusin a nie lis:-(
gość
8 lat temu
Kupiła krem pod oczy Put & Rub mojej ciotce w ubiełym roku (mieszka w USA) I powiedziała, ze nigdy nie miała lepszego. Poprosiła o kolejny. Jak się teraz będą nazywać te kosmetyki?
gość
8 lat temu
myślę,że ta firma ma rację i nie piszcie pierdół,że ona ją przejeła i została prezesem ,bo jak na razie to się toczy spór w sądzie i nie wiadomo na czyją korzyść się zakończy
gość
8 lat temu
przeciez ona tylko byla twarza tej firmy
tata
8 lat temu
bez honoru się zachowują teraz wobec niej
gość
8 lat temu
Bardziej wierze spółce Aromeda niż tej osobie... Pazerne, wredne b****o robiące wszystko na pokaz... Zero talentu, wyglądu i kultury! Zasłynęła będąc żoną Lisa i nic poza tym...
gość
8 lat temu
Tak to bywa jak się nie odróżnia spółki z o.o. od spółkowania, a chce się za wszelką cenę być biznesmenką.
Gość
8 lat temu
Lisy to pa erne klamliwe s***e
gość
8 lat temu
chemiczka się znalazła !
gość
8 lat temu
Jszcze jej malo ?
Gość
8 lat temu
Moze właśnie dzieki jej promocji marka miała fatalny wynik....wiec to żona musi zapłacić.....a nie jej....
...
Następna strona