Sobota 23.07.2016 09:35

Kukulska zabroniła bratu chodzić do telewizji. "Dała do zrozumienia organizatorom, żeby go nie wpuszczali"

Natalia Kukulska Piotr Kukulski Pikej Pekay

Kukulska zabroniła bratu chodzić do telewizji. "Dała do zrozumienia organizatorom, żeby go nie wpuszczali"

Przyrodni brat Natalii Kukulskiej po serii kompromitacji, gdy próbując zostać raperem, nagrywał teledyski w ferrari i szpanował apartamentem kupionym za pieniądze ojca, nie przebił się jednak w show biznesie. Piotr Kukulski upatruje w tym winy Natalii, która, jego zdaniem, mogła mu bardziej pomóc w karierze. Choćby nagrywając z nim duet lub wkręcając do Tańca z gwiazdami. Piosenkarka jednak ma za złe bratu, że trwoni majątek ojca na głupoty, a poza tym nie ma zbyt dobrych wspomnień związanych z tą rodziną.

Do tej pory pamięta jak druga żona ojca, Monika Borys faworyzowała Piotrka. Zobacz: Mama Pikeja "ODGANIAŁA NATALIĘ OD OJCA"!

Ostatnio macocha Natalii wpadła na pomysł, by syn spróbował się z nią pogodzić, to może piosenkarka wreszcie mu pomoże.

Pikej postanowił jednak zrobić to po swojemu, czyli publicznie. Wymyślił sobie, że wpadnie na przesłuchanie w ciemno do jesiennej edycji The Voice of Poland i zachwyci przyrodnią siostrę swoim głosem. Nawet jego matka uznała to za kiepski pomysł.

Podobno Natalia, gdy o tym usłyszała, naprawdę się przeraziła. Znając Piotrka wie, że jest zdolny do tego, by zrobić z siebie i jej pośmiewisko i zdominować program praniem rodzinnych brudów.

Natalia zupełnie sobie tego nie wyobraża - ujawnia w Fakcie znajomy piosenkarki. Nie chce skupiać na sobie uwagi, bo w tym programie chodzi o uczestników, dla których trenerzy powinni być tłem. Ponoć dała jasno do zrozumienia organizatorom programu, by nie wpuszczali Pikeja na przesłuchanie. Jeśli chce się z nią pogodzić, może zgłosić się do niej prywatnie, bez kamer.

Wyobrażacie sobie ten występ?

Pikej o negatywnych komentarzach w sieci

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (98)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 98
Odpowiedz
289 68
zgłoś
Gość 23.07.2016 09:54
Kukulska jest bardzo ładną kobietą.
Odpowiedz
4 28
zgłoś
gość 23.07.2016 09:54
NIE GARDŹ PROŚBĄ MOJĄ - jeśli dasz to w neta i wjedziesz na pierwszą stornę to uzyskasz niezwykłą pomoc w swoich trudnościach
Odpowiedz
16 47
zgłoś
gość 23.07.2016 09:54
no i super bedzie nastepna gwiazda, natalka nie podstawiaj mu nogi, ludzie go pokochaja !!!!
Odpowiedz
21 40
zgłoś
Gość 23.07.2016 09:55
Pikej,najlepszy raper na swiecie. To nasz skarb narodowy,powinien byc na rekach noszony! Do tego skromny I przystojny,Natalia dalaby mu spokoj.
Odpowiedz
433 83
zgłoś
FER 23.07.2016 09:55
I słusznie! siary by jej narobił obciachowiec jeden :D
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 98