Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mama Pikeja "ODGANIAŁA NATALIĘ OD OJCA"!

492
Podziel się

"Monika Borys pilnie strzegła, by Natalia nie spędzała z ojcem za dużo czasu. Przekonywała Kukulskiego, by piosenki, które napisał dla Natalii, dawał jej, że ona je lepiej zaśpiewa."

Mama Pikeja "ODGANIAŁA NATALIĘ OD OJCA"!
bCHRvrhN

Jak już pisaliśmy, Piotr Kukulski i wychowująca go "bezstresowo" mama, Monika Borys, mają aktualnie spore problemy finansowe. Wszystko przez to, że agencja towarzyska, mieszcząca się w segmencie odziedziczonym przez "Pikeja" po ojcu, zaniepokojona medialnym zamieszaniem, postanowiła przenieść działalność gdzieś indziej. Kukulski musi więc zwrócić zaliczkę w wysokości 700 tysięcy złotych. Problem w tym, że zdążył już wszystko wydać. Jego mama musiała zadłużyć się po rodzinie, żeby zdobyć pieniądze. Teraz obydwoje trzymają kciuki za szybką sprzedaż domu i mają nadzieję, że może skusi się na niego... Natalia.

Piosenkarka jednak niespecjalnie dobrze wspomina swój pobyt w domu, w którym zajmowała pokój na strychu i nie wolno jej było ruszać jedzenia przygotowanego przez mamę dla Piotrka. Zobacz: Kukulska NIE CHCE DOMU PO OJCU! "To rudera!"

To nie wszystko. Jak przypomina tabloid, powołując się na znajomych rodziny Kukulskich, macocha pilnowała także, by Natalia nie miała zbyt częstych kontaktów z ojcem, a zwłaszcza by nie pisał on dla niej piosenek.

bCHRvrhP

Monika Borys pilnie strzegła, by Natalia nie spędzała z ojcem za dużo czasu, odganiała ją od niego, twierdząc, że przeszkadza ojcu w pracy - wspomina dawny znajomy rodziny. Był nawet czas, że przekonywała Kukulskiego, by piosenki, które napisał dla Natalii, dawał jej, że ona je lepiej zaśpiewa.

Jak wiadomo, ta historia ma swój happy end. Kariera Borys, znanej tylko z jednej piosenki, napisanej zresztą przez Kukulskiego, szybko zgasła. Kariera niekochanej przez nią pasierbicy trwa od przeszło 20 lat. Obecnie Natalia jest jedyną osobą, która mogłaby w jednej chwili rozwiązać problemy finansowe macochy i jej syna. Ale raczej wątpliwe, by miała na to ochotę.

bCHRvrhV
bCHRvriq
KOMENTARZE
(492)
gość
6 lat temu
i całe zło do niej wróciło po latach
gość
6 lat temu
Ale na szczęście na 'Puszku-Okruszku' nie udało jej się położyć pazernej łapy !
gość
6 lat temu
KRUL
bCHRvrir
gość
6 lat temu
Kobieta bez serca
gość
6 lat temu
Natalia jest jedyna normalna!!
Najnowsze komentarze (492)
gość
3 lata temu
Gryzłbym ją
Gość
4 lata temu
Natalka Jesteś wspaniała Oczy wyplakiwalam za twoją mama Nie mogłam pogodzić się z jej śmiercią Tawerna rodzinkę po prostu olej
Gość
4 lata temu
Pasierbice to niewdziecznice! !!
gość
4 lata temu
A winą ojca jest to, że pozwalał tak traktować córkę, która i tak już przeżyła traumę związaną ze śmiercią matki. Gdyby Kukulski się postawił drugiej żonie, ona nie mogła by tak traktować Natalii.
Debile idioci...
4 lata temu
W Natalii normalność to ja nie widzę, i*****a się za śpiew bierze a śpiewać nie umie! Moniu! Wróć do nas i zaśpiewaj Słodką Lady, ciarki przechodzą, Cudo jesteś piękna Trzymaj się
Mag
6 lat temu
Ma plakat jay-z na scianie to tak jak z "chlopaki nie placza" gangsterka ha ha ha chyba sie posikam
gość
6 lat temu
a dlaczego ten pikej ma być gorszy to syn i brat,najlepiej nie miec dzieci z drugą zona,bo pózniej niezgoda zło ,ale chociaz maja kase
gość
6 lat temu
brudasy wywlekają stare brudy,aby zaistniec natala i tak wygrana,a ojciec nie chciał zle dla nikogo
bCHRvrij
gość
6 lat temu
To są bzdury , Natalia była oczkiem w głowie ojca i zawsze była faworyzowana . To babcia zbuntowała wnuczke bo miała pretensje do ojca o zdrady i to przez niego Anna wyjechała . Prawda troche inna była, bo jej córka też kogoś miała i wolała zostawić córke
gość
6 lat temu
jak się będzie tak szczerzyła to jej tak zostanie
gość
6 lat temu
Przeciez ś.p. Kukulski był normalnym człowiekiem, to czemu zadał się z taką łajzą i zrobił syna debila?A maze ten przygłup nie jest jego?
gość
6 lat temu
Ja pracuję na kopalni 600 metrów pod ziemią za 2500 zł. Taki dług trzeba spłacać 23 lata Więc PIKEJ do roboty a rapować na emeryturce hehe . Tylko jest problem taka p***a nie wytrzymała by miesiąca na przodku . Mam nadzieje że życie cie w końcu dojedzie gwiazdo rapu :)
gość
6 lat temu
wszyscy tam są porąbani
gość
6 lat temu
oni oboje-tzn.Monika z synkiem-są tak puści że Boże widzisz to i nie grzmisz...
...
Następna strona
bCHRvriL