Potocka przekłada piąty ślub. "Chce, żeby Iwo ją stale adorował"

84
Podziel się

"Jej zdaniem wszystko pryśnie, gdy tylko się pobiorą". Jej narzeczony... sam jest żonaty i ma dwójkę dzieci.

Potocka przekłada piąty ślub. "Chce, żeby Iwo ją stale adorował"

Małgorzata Potocka rok temu przyjęła oświadczyny śpiewaka Iwo Orłowskiego na deskach swojego Teatru Sabat. Była jeszcze wtedy oficjalnie żoną Jana Nowickiego. Rozwiedli się dwa dni po oświadczynach Orłowskiego. Wszystkie te wzruszenia odbiły się na zdrowiu aktorki. Kilka dni po zaręczynach i rozwodzie trafiła do szpitala z groźnym bólem w klatce piersiowej. Lekarze uznali, że jedynym ratunkiem jest operacja na otwartym sercu.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a aktorka szybko wróciła do zdrowia. Żeby to uczcić, zabrała narzeczonego na urlop do Juraty. Pracownicy Teatru Sabat podejrzewają, że bawiła się nad morzem za ich pieniądze. Przypomnijmy: Potocka NIE PŁACI PRACOWNIKOM? "Zostałam na wakacje bez grosza!"

Od tamtej pory minął już rok, jednak Potocka do tej pory nie rozpoczęła przygotowań do piątego w swoim życiu ślubu. Jak ujawniają jej znajomi, obecna sytuacja w zupełności jej odpowiada.

Małgorzata po ostatnich przejściach ma dwa razy większy apetyt na życie - zdradza w Fakcie osoba z jej otoczenia. Chce, żeby Iwo ją adorował, żeby to był taki romans jak z filmu. Jej zdaniem wszystko pryśnie, gdy tylko się pobiorą. Na razie ślubne plany zostały więc wstrzymane. Oczywiście, każdy, kto zna Małgosię, wie, że za chwilę wszystko jej się może odwidzieć. Tymczasem jednak chce być narzeczoną, nie żoną.

Czyli najwyraźniej podziela zdanie Mariusza Trelińskiego, że "najlepszy jest układ partnerski z ciągłą walką i zabieganiem o siebie". Biedna Edyta Herbuś już od siedmiu lat czeka na jego oświadczyny.

W przypadku Potockiej i Orłowskiego sprawa jest jednak ciut bardziej skomplikowana. Potocka może woleć status kochanki niż żony, bo zwyczajnie nie ma innego wyjścia. Orłowski jest bowiem żonaty i ma dwóch synów. Zobacz: Nowy narzeczony Potockiej jest... żonaty!

KOMENTARZE
(84)
Gość
4 lata temu
Okropne b****o
gość
4 lata temu
nie rozumiem jak mozna sie komus oswiadczyc,bedac jeszcze w zwiazku malzenskim z inna
Gośćghjjohghg...
4 lata temu
Stara rozdziawiona ropucha...
gość
4 lata temu
To ile jeszce slubów przed Panią ?
Gość
4 lata temu
Adorować coś takiego?... Fuuuuuuuuuuuuuu!! Współczuję gosciowi
Najnowsze komentarze (84)
Gość
3 lata temu
Widziałam tych Państwa dzisiaj na Krecie. Chcieli wsiąść do kolejki jeżdżącej po Hersonisos. Pan w stanie "wskazującym".....pozdrawiam z Krety!
gość
4 lata temu
Byłam na przedstawieniu w Sabacie. Ten cały Iwo jest tak żenujący, że razem z mężem uznaliśmy jego występy za jakiś żart. Tak jak w cyrku są klauni, tak on jest w Sabacie. Ani on śpiewać nie umie, ani się wypowiedzieć. Pozostali artyści - genialni! O niebo lepsi niż u Józefowicza.
gość
4 lata temu
hym a może najpierw wypłaty dla pracowników. Okradanie ludzi i nie płacenie żeby sobie zapewnić luksusy...
Ewka
4 lata temu
Jest koszmarna ta pani. Zapomniała o uplywie czasu, ale uplyw czasu o niej nie zapomniał i odcisnął swe piętno. W mózgu zapewne również.
gość
4 lata temu
Tyle ślubów i NIC !!!!!!!!! Wieczne rozwody, coś z tą panią nie tak, szok!!!!!!!!!
wujek
4 lata temu
ty dziadu uwolnij żonę . swoim zachowaniem jej ubliżasz ty stawy pierdzielu z tą niewyżytą babą a na stare lata niech dzieci cię kopną w d**ę
Gość
4 lata temu
Ja p******e ci za w******k jak to dobrze byc soba
gość
4 lata temu
Ten Iwo to oszust. Czeka na jej kasę
gość
4 lata temu
Facet co Ty w niej widzisz gruba baba.
pracownik z t...
4 lata temu
Potocka to oszustka z********a jest niewypłacalna . Beata i Halina boja stracić prace bo nie maja wyboru musza co każe Potocka
gość
4 lata temu
Potocka jest nie wypłacalna wstyd babko😱
gość
4 lata temu
a ten chłop jest ślepy ?
bebe
4 lata temu
Ten "zwiazek" to jakis chory jest. Obrzydlliwosc i dewiacja.
gość
4 lata temu
...stare obleśne pudło...
...
Następna strona