Chłopak Lary Gessler "nie chce być uznawany za utrzymanka"

76
Podziel się

"Chce, by Paweł pracował w zarządzanej przez nią restauracji. Zarabiałby więcej, bo teraz nie ma się czym pochwalić".

Chłopak Lary Gessler "nie chce być uznawany za utrzymanka"

_

_

Kilka tygodni temu Lara Gessler, córka znanej restauratorki i gwiazdy TVN-u poinformowała mamę, że planuje ślub. Już od pół roku jest szczęśliwie zakochana w barmanie o imieniu Paweł, więc uznała, że nie ma na co czekać. W kwietniu tego roku ogłosiła, że zamieszkali już razem. Mam mężczyznę , który mnie kocha i szanuje - wyznała wówczas w magazynie Flesz. I to jest w tym momencie najważniejsze. Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku. Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać.

Jak ujawniły tabloidy, Lara i Paweł znają się od pięciu lat, jednak dopiero pod koniec zeszłego roku zakochali się w sobie. Jak dodaje tabloid, Lara okazuje miłość, odwiedzając swojego chłopaka w pracy i fundując mu drogie wycieczki.

Podobno jednak wybranek Lary nie czuje się z tym zbyt komfortowo. Wolałby, by jego narzeczona nie wtrącała się do jego pracy i finansów.

Lara stara się kontrolować Pawła, który pracuje jako barman w jednym z warszawskich pubów - ujawnia z rozmowie z Faktem znajomy Gesslerówny. Kiedy tylko może, towarzyszy mu w pracy, by przypadkiem inne kobiety go nie kokietowały. Stwierdziła, że byłoby łatwiej, gdyby Paweł pracował w którejś z zarządzanych przez nią restauracji matki. Miałaby go na oku. Ponadto Paweł zarabiałby więcej, bo teraz, jej zdaniem, nie ma się czym pochwalić.

Podobny sposób kontrolowania swoich kochanków praktykowała przez laty mama Lary. Niestety, jej byli mężczyźni: Piotr Adamczyk i Mariusz Diakowski, były pracownik Gessler nie tylko nie wspominają tego miło, to jeszcze wspólnie założyli konkurencyjną restaurację i, jak żali się Magda, kradną jej przepisy.

Podobno narzeczony Lary też nie jest zachwycony jej pomysłem, by kontrolować go na każdym kroku.

Obiecał, że to przemyśli, ale nie chce być uznawany za utrzymanka bogatej dziewczyny - ujawnia informator tabloidu. Wystarczy już, że to ona opłaca ich wojaże czy obiady w drogich restauracjach.

_

_

_

_

KOMENTARZE
(76)
gość
4 lata temu
To dobrze o nim świadczy że nie chce się na niej dorobić a o niej że zamiast szukać jakiegoś akora czy modela jak to dzieci celebrytów mają w zwyczaju umawia się ze zwykłym facetem. Wydaje się być w nią zapatrzony. Może i nie jest piekna ale wiekszość kobiet nie jest tak samo jak większość facetów nie wygląda jak model calvina klaina a jakoś znajdują drógie połówki i jakoś nikt nie komentuje że jak to się stało że ktoś ich zechciał a jak przychodzi do celebrytów to wszyscy wątpią że może ktoś ich pokochać. ludzie trochę życzliwości nie bądzmy jak Terlikowscy, mniej chamstwa więcej szacunku.
gosc
4 lata temu
mądry facet i tyle....
gość
4 lata temu
Przed krytyką popatrzcie na siebie, czy nie ma się do czego przyczepić - chociażby w domowych finansach ;) Miłego weekendu :*
As.
4 lata temu
A planowany ślub to kto będzie finansował? Pytam, bo Pudel pewnie już wie.
gosc
4 lata temu
życzę im szczęścia... fajną parę stanowią ;-)
Najnowsze komentarze (76)
gość
3 lata temu
jaka ona brzydka szok czy ona sie nie widzi kto by ją chciał ??? ale taki skromny barman no cóż ma kase to co bedzie czekal to nie miłość
seo plugin
3 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
4 lata temu
Tak siedzi kobieta z klasą...? Absolutnie nie. Twarz nie zmącona myślą, oczy wypatrujące rozumu. Współczuję temu panu że związał się z kimś kto tak de facto pasożytuje na nazwisku matki. Swoją drogą jego przyszła-niedoszła teściowa też pozostawia wiele do życzenia (jak zauważy coś nieświeżego w lodówce to mu pewnie wszystkie talerze porozbija używając przy tym języka niczym degustatorka tanich alkoholi spod monopolowego). Ja, osobiście za związek z kimś takim bym podziękował. Wolałbym już gejem zostać.
gość
4 lata temu
corka siwni
gość
4 lata temu
kochana ,,broszki się nie wietrzy tylko m y j e
Gość
4 lata temu
"Nie tylko wspominają tego miło, to jeszcze założyli konkurencyjną restaurację"? Co to za składnia? Albo: "Nie dość, że..., to...", albo: "Nie tylko..., ale...".
kola
4 lata temu
jej jakie to dwie paskudy bleee
cześć
4 lata temu
fotki mega siedzi jak ś****a wielka dama hrum hrum ś****a.
gość
4 lata temu
Z ladnej miski nikt sie ponoc jeszcze nie najadl. Dlatego nie ogladalbym sie na nic tylko bralbym Lare i hejaaa...
gość
4 lata temu
Frytki raz, raz, dwa proszę
gość
4 lata temu
Chlopie wiej póki czas jaka matka taka córka ...dno
super gość
4 lata temu
Super majhom wtycch knajpach!!
Gość
4 lata temu
A ja lubię żydów ., Powodzenia Lara i mama też
Gość
4 lata temu
Przecinek po 'i'. Serio?!
...
Następna strona