Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek będzie gwiazdą "Azja Express"? "Gośka była najbarwniejszą postacią. Wszyscy patrzyli na nią i nie wierzyli"

129
Podziel się

Nie wierzyła zwłaszcza Agnieszka Szulim. "Aga z zazdrością patrzyła jak inni reagują na Rozenek, bo chyba czuje, że przy niej wypada blado".

Rozenek będzie gwiazdą "Azja Express"? "Gośka była najbarwniejszą postacią. Wszyscy patrzyli na nią i nie wierzyli"
bDgXMKdN

W show TVN-u Azja Express wielu celebrytów dostrzegło szansę na rozkręcenie podupadających karier. Nic dziwnego, że program przyciągnął między innymi wyrzuconą z TVP Hannę Lis, Agnieszkę Włodarczyk i Izę Miko, które od lat nie zagrały żadnej roli w polskim filmie, zwolnionego z kampanii reklamowej Lidla Pascala Brodnickiego, aspirującą do roli celebrytki dziewczynę Kuby Wojewódzkiego i walczącą o utrzymanie się w TVN-ie Małgorzatę Rozenek.

Wprawdzie jej desperacja okazała się zupełnie niepotrzebna, bo wyniki programu Projekt Lady okazały się lepsze niż ktokolwiek przypuszczał, ale to wyszło na jaw dopiero po powrocie.

W każdym razie wszyscy celebryci zapewniają, że przeżyli przygodę swojego życia, zaś Hanna Lis przeżyła nawet przemianę duchową. Do tego stopnia, że kupiła buty za 60 złotych. Przypomnijmy: Hania Lis zwierza się w "Vivie": "Wyjazd do Azji bardzo mnie zmienił. Kupiłam buty za 60 ZŁOTYCH"

bDgXMKdP

Prowadząca Agnieszka Szulim ma więc powody do obaw. Miała być niekwestionowaną gwiazdą programu, jednak okazuje się, że każdy z celebrytów chciał ukraść jej show.

Zwłaszcza Rozenek, która od dawna rywalizuje z Agnieszką na śluby. Konkurencja jest tym ciekawsza, że żaden z nich jeszcze się nie odbył. Jednak każdej z gwiazd TVN-u zależy na tym, by właśnie jej ślub był wydarzeniem towarzyskim roku.

Jak ujawniają osoby z produkcji programu, rywalizacja celebrytek przeniosła się także na plan show.

Gośka była najbarwniejsza postacią, wreszcie mogła być sobą. Śmiała się i wygłupiała. Po perfekcyjnej i sztywnej pani domu nie było śladu - zdradza pracownik produkcji. Obstawiamy, że to ona będzie największą gwiazdą show. Aga z zazdrością patrzyła jak inni reagują na Rozenek, bo chyba czuje, że przy niej wypada blado. Gośka prywatnie jest szalona, bezpośrednia, a nawet ostra, pikantne żarty to u niej norma. Właśnie za to pokochał ją Radek.

bDgXMKdV

Najwidoczniej także za to pokochał ją Edward Miszczak. Niestety, nie można już tego powiedzieć o Kindze Rusin: Rusin boi się o swoją pozycję w TVN. Rozenek i Lisica sprzymierzą się przeciw niej?

bDgXMKdW

Szulim o "Azja Express": "Zazdrościliśmy Rozenek i Majdanowi"

bDgXMKdX

Zobacz też:

bDgXMKeq
KOMENTARZE
(129)
gość
4 lata temu
patrzcie jaka wrzechstronnie uzdolniona,sprzata gotuje survival a do tego dama.a i nie dochodzi jej lat :D
Gość
4 lata temu
Wy też macie już dość naszych celebrytów? Jeśli tak łapka w górę😀
Gość
4 lata temu
Najbarwniejsza 50latka programu chciała udowodnić zapewne że ma 35 latek haha
bDgXMKer
Gość
4 lata temu
Oj radoslaw radoslaw, co Ty z tą lejdi masz
gość
4 lata temu
jezu, jaka ta Szulim jest sztuczna... wydaje jej się, że jest taka z*******a, najlepsza, a w rzeczywistości każdy ma z niej polewkę... kolejne botoksy i młody kochaś tylko pogłębiają to rozbawienie... nie wiem co bardziej żałosne, jej próby odmładzania, czy dzieciak z kasą rodziców bawiący się w producenta filmowego
Najnowsze komentarze (129)
gość
4 lata temu
już nie macie co pisać,Rodzenek na urlopie,rodzenek z wałkami..a kiedy będzie w kiblu..dajcie spokój...bierzcie się do pracy..a ścianke wysadzić..niech się te wszystkie glonojady nauczą uczciwie zarabiać
Gość
4 lata temu
Nie oglądamy tego ludzie tam naprawdę żyją za dolara dziennie a oni sobie jaja robia
gość
4 lata temu
Miszczak kocha takie puszalskie ,a wiec zamiast przyjmowac mlode celebrystki bierze stare buby!!!WSTYD !!!!!!!Taki stary facet !!!!!!!!!!!dbaj facet j o ogladalnosc a nie swoje igraszki!!!!!
gość
4 lata temu
Dno w obu przypadkach
Gość
4 lata temu
Kto to będzie oglądał.? Zdeserowane 50-łatki same stare torby po przerobce
Stulejman Wsp...
4 lata temu
Celebryci w TVN-u żyją w jakimś kmiotriksie - nie mają pojęcia o prawdziwym życiu.
gość
4 lata temu
ojej przy rozenek wypoada na sztywna pinde hehe
gość
4 lata temu
Szulin chociaż nie udaje ile ma lat a Rozenek jest brzydka. Szulin jest ładną kobietą i pomimo upiększania nie wygląda komicznie jak Rozenek, która cycki juz powiększyła do granic możliwości.
bDgXMKej
Piotr
4 lata temu
Przechodzone z wyra do wyra, brakuje tylko Dody - obrzydlistwo !
gość
4 lata temu
Szulim z tym dzióbkiem i chomikami jest straaaaaszna.
Jan
4 lata temu
Obydwie mocno przechodzone baby z rąk do rąk - nie świeże, a może i chore
gość
4 lata temu
Fajna babka ta Gosia !
Gość
4 lata temu
Jedna warta drugiej !
Gość
4 lata temu
Pan Miszczak jak widac lubi wulgarne kobiety.....
...
Następna strona
bDgXMKeL