Trwa ładowanie...
Przejdź na

Amanda Bynes oskarża Johna Travoltę: "To seksualny potwór i zboczeniec!"

131
Podziel się

"To taki sam kryminalista jak Bill Cosby! Jakim cudem pozostaje bezkarny?" - pyta aktorka, która twierdzi, że Travolta... od lat seksualnie wykorzystuje chłopców i mężczyzn ze swojego otoczenia.

Amanda Bynes oskarża Johna Travoltę: "To seksualny potwór i zboczeniec!"
bCyVWDPF

Oskarżenia pod adresem Johna Travolty, jakoby posiadał drugą, mroczną naturę pojawiają się już od kilku lat. Do tej pory jednak skutecznie udawało mu się wyciszać kolejne afery.

Co jakiś czas pojawiają się jednak "świadkowie", które twierdzą, że Travolta nie jest tym, na kogo kreuje się w mediach.

Tym razem aktorka Amanda Bynes na swoim drugim koncie na Twitterze, pod nazwiskiem Ashley Banks zamieściła post o niepokojącej treści. Twierdzi w nim, że Travolta od lat bezkarnie wykorzystuje chłopców i mężczyzn ze swojego otoczenia. W swoich tweetach nazywa go "zboczeńcem i seksualnym potworem", który "notorycznie dopuszcza się gwałtów".

bCyVWDPH

Jako dowód przedstawia zeznanie swojego przyjaciela, który przeżył "spotkanie" z Johnem.

Bynes twierdzi jednak, że z powodu wpływów Travolty, zwłaszcza w środowisku scjentologicznym, media celowo od lat zamiatają sprawę pod dywan i nie chcą publikować prawdy, z obawy przed sektą.

Nurtuje mnie, dlaczego Travolta nie jest traktowany tak jak Bill Cosby. On jest zboczeńcem! Wiem to! Jak mogło do tego dojść? - pyta Amanda/Ashley.

30-latka twierdzi również, że w trakcie pracy nad musicalem Hairspray w 2007 roku, osobiście przyłapała Travoltę w przyczepie z masażystą. Ponoć John zagroził wówczas zwolnieniem jej, jeśli powie, co widziała.

bCyVWDPN

Przypomnijmy, że oskarżenia o seks z mężczyznami pojawiały się wobec Travolty już wcześniej: Travolta uwodził mężczyzn w saunie!

W 2012 roku dwóch masażystów oskarżyło aktora o molestowane. Obaj zgodnie twierdzili, że w trakcie masażu, John próbował zmusić ich do odbycia z nim stosunku. Okazało się jednak, że jeden z mężczyzn kłamał: udowodniono, że Travolty nie było w tamtym czasie w Nowym Jorku.

Sama Bynes podzieliła się na Twitterze obawą, że i tak nikt jej nie uwierzy, a scjentolodzy znowu sprawią, że sekrety Travolty nie ujrzą światła dziennego.

Nie zdziwię się, jeśli moje konto zaraz zniknie. Scjentolodzy mają siłę! - napisała.

bCyVWDPO

Myślicie, że to prawda? Nie od dziś wiadomo, że sekta scjentologów potrafi zadbać o swoich członków: Scjentolodzy SZANTAŻUJĄ Toma Cruise'a i Johna Travoltę?...

bCyVWDPP
bCyVWDPQ
bCyVWDQi
KOMENTARZE
(131)
Gość
4 lata temu
Wygląda na takiego
gość
4 lata temu
Cały SZOŁBIZNES to spaczeni zoczeńcy
Asienka
4 lata temu
Ja go nigdy nie lubiłam -ma cos złego w oczach ...
bCyVWDQj
Gość
4 lata temu
Miałam gdzieś iść i zażyć ruchu, a ja leżę z miska płatków na pudelku
Gość
4 lata temu
Wygląda na scjentologicznego zwyrola.
Najnowsze komentarze (131)
julia.r
3 miesiące temu
W takich środowiskach jak, aktorskie, polityczne i celebryckie na całym świecie jest cała masa kryptozboczeńców wszelkiej maści. Każdego dnia przecież wychodzą na ten temat kolejne informacje jak ta dzisiejsza. Im więcej kasy tym większa przewrotność. Z nadmiaru bogactwa kolejni ludzie dokonują rewolucyjnego przewrotu norm społecznych, schodzą na drogę zła i nie ważne jest dla nich, że kogoś krzywdzą. Poza tym im starsi tym bardziej obleśni są i mają coraz słabsze hamulce, a co raz większe parcie na seks, jakby się bali, że zbliża się do starość i śmierć. Obrzydliwe ludzkie kreatury wykorzystują swoje majątki, pozycje i media, które mają do dyspozycji na wyciągnięcie ręki do promocji zboczeń jako norm społecznych. Doprowadzają właśnie do powstania nowożytnej Sodomy i Gomory.. Travolta wygląda na zboka i ma zło w oczach. Ashley może być teraz w niebezpieczeństwie, mimo że uważana jest za chorą psychicznie, a więc mało wiarygodną.
gość
4 lata temu
Zło w oczach!!!
kob
4 lata temu
obrzydliwy typ,prowadzący podwójne życie
gość
4 lata temu
pierdoły
Gość
4 lata temu
Toz to widac ze to zboczeniec.
gość
4 lata temu
Wszyscy wiedzą, od dawna a ci bezkarni nadal.. Co robi kasa, ubaw po pachy z tzw równości wobec prawa..
gość
4 lata temu
Jego sprawa
gość
4 lata temu
Odważna, że zdecydowała się wypowiedzieć na ten temat. Brawa dla niej. Nie brońmy wpływowych facetów z Hollywood
bCyVWDQb
gość
4 lata temu
A u nas znikaja komentarze albo wcale sie nie pokazują.
gość
4 lata temu
"Oskarżenia o seks z mężczyznami"?! A seks z mężczyznami to zbrodnia? Walnij sie w głowę Pudlu i nie propaguj homofobii!!!
bleeee
4 lata temu
ten facet jest tak obleśny, że nie jestem w stanie obejrzeć żadnego filmu z jego udziałem.
gość
4 lata temu
p***ł ,a do tego chyba ten świr-scentiolog, który uśmiercił swojego syna przez niepodawanie leków - zgodnie z ta durną religią. To czemu jeszcze nie siedzi za pedofilię??
Gość
4 lata temu
A czy ona nie była w zakładzie psychiatrycznym?
gość
4 lata temu
to gdzie mam się zgłosić?
...
Następna strona
bCyVWDQD