Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Amber Heard przekaże pieniądze od Deppa na walkę z przemocą wobec kobiet!

222
Podziel się:

Aktorka postanowiła przekazać całą sumę z ugody na cele charytatywne. "Nie walczyłam o pieniądze dla siebie".

Amber Heard przekaże pieniądze od Deppa na walkę z przemocą wobec kobiet!

Zakończony we wtorek ugodą jeden najgłośniejszych rozwodów w Hollywood wzbudzał ogromne emocje przez ostatnich kilka miesiący. Przypomnijmy, że trwające nieco ponad rok małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard rozpadło się nagle pod koniec maja. Aktorka oskarżyła starszego o 23 lata gwiazdora o fizyczną i psychiczną przemoc, zdradzając przy okazji szereg wstydliwych szczegółów z ich burzliwego pożycia.

Ostatecznie Depp, którego linia obrony polegać miała na udowodnieniu rozrzutności powodowanej rzekomo chęcią zysku Amber Heard, postanowił pójść na ugodę i przekazać jej ostatecznie 10 milionów dolarów. W zamian za to ona wycofała zarzuty dotyczące krzywdy fizycznej i psychicznej. Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI: Depp i Heard oficjalnie się rozwiedli! Amber dostanie… 10 MILIONÓW!

W wydanym na mocy ugody oświadczeniu aktorka zobowiązała się jednocześnie do przekazania części wpływów finansowych na cele charytatywne. Szczegóły umowy zawartej między byłymi już małżonkami są utajnione, a dokładna kwota zadośćuczynienia dla Heard pozostaje nieoficjalna. Dziś media za oceanem donoszą, że jest to nie 10, ale 7 milionów dolarów. 30-letnia aktorka zapewnia jednak, że całość odda dwóm podmiotom: American Civil Liberties Union, organizacji zajmującej się ochroną praw obywatelskich gwarantowanych przez konstytucję oraz jednemu ze szpitali dziecięcych w Los Angeles.

Darowizna zostanie przekazana w dwóch równych częściach: ACLU, z dokładnym celem przeciwdziałania przemocy wobec kobiet oraz szpitalowi dziecięcemu w Los Angeles, w którym przez ostatnich 10 lat udzielałam się jako wolontariuszka - powiedziała prasie aktorka.

Przy okazji Heard powtórzyła też swoje wcześniejsze deklaracje: Nie walczyłam o pieniądze dla siebie. Chodziło o to, by móc je przekazać tym, którzy nie mają żadnych szans by się bronić.

Władze szpitala, który otrzymał darowiznę podziękowały Heard za jej gest: Dzięki szczodrości Amber Heard będziemy mogli sfinansować ratujące życie terapie bardzo ciężko chorych dzieci.

Ciekawe, co na to Johnny.

Zobacz także: Wendzikowska o Deppie: "To, że nie bił Vanessy nie znaczy, że później tego nie robił!"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(222)
gość
8 lat temu
manipuluje nasza opinia, ale przynajmniej skorzystają na tym potrzebujący :)
Gość
8 lat temu
Wszyscy bronia deppa, bo jest znany. A moglo byc tak, ze byl agresywny.
Gość
8 lat temu
dobra zagrywka pr' owa
gość
8 lat temu
No ładnie go załatwiła, psy na niej wieszali, a tu wyszła z tego z klasą... Tego się nikt z komentujących wcześniej nie spodziewał ;)
gość
8 lat temu
No i super
Najnowsze komentarze (222)
gość
8 lat temu
miliony odda, zdobedzie sympatię ludzi a i tak dziabnie go na niebotyczne alimenty
Gość
8 lat temu
Raczej mówiła prawdę. A na kasie jej tak bardzo nie zależało, bo mogła wywalczyć więcej niż głupie 10 mln. Przecież intercyzy nie mieli podpisanej.
gość
8 lat temu
Ale w ugodzie było napisane,ze przekaże cześć peniędzy, nie całość... pewnie da marny procent, by utrzymać pozory, za resztę będzie balować.
gość
8 lat temu
Ludzie nie myślą. Gdyby wzięła wszystko to byłaby skończona w Hollywood. Prawdopodobnie dostała dużo więcej ( umowa była tajna) oficjalnie przekazała kasę i ma jeszcze dokąd wracać. Myślicie, że byłaby tak zadowolona z tych groszy gdy mogłaby dostać połowę jego majątku??????
gość
8 lat temu
Teraz "związała" się z miliarderem to te pieniądze od Deppa to nic. A potajemnie pewnie spotyka się z kobietami.
gość
8 lat temu
I co lyso wam? Tak plulyscie na nia, a deepa, kazda z was bronila, glupie c**y z was!
gość
8 lat temu
ciekawe, czy przekazała całą kwotę na pół do tych dwóch miejsc, poza tym, ciekawe, czy rzeczywiście była wolontariuszką, jakoś w podaniu o rozwód o wydatkach nie napisała, że tam jeździ i że na to wydaje benzynę
Gość
8 lat temu
ona dobrze gra swoją rolę gdyby zeczywiscie ja bił to by się tak łatwo nie zgodziła...pozatym oprucz tych 7 milionów dostanie tez alimenty! to ewidentnie był skok na kasę i jego kariere...
gość
8 lat temu
W ich wspólnym oświadczeniu jest takie zdanie, że żadne z nich nie skrzywdziło drugiego fizycznie (nie pamiętam jak to było sformułowane). A teraz ona sugeruje, że on ją jednak bił. Masakra co za wstrętna baba. Gdyby ją bił, nie zadowoliłaby się 7 milionami, to więcej niż pewne.
gość
8 lat temu
Gdyby rzeczywiście ją bił, to zebrane dowody wideo i zdjęcia, które podobno posiada, złożyłaby w prokuraturze razem z zawiadomieniem o przemocy. A ona zajęła się szantażowaniem, pokazywaniem w prasie filmików i zdjęć, na których nie widać, aby Depp ją bił. Domagała się alimentów i połowy majątku. Depp się nie poddał, bo wiedział, że ona nic na niego nie ma. Zaproponował ugodę, aby zakończyć medialne pranie brudów, na którym nie korzystało żadne z nich.
Gość
8 lat temu
Nie cala sume tylko bodajze 20%. Mowili w bbc
gość
8 lat temu
"dziś" media podają inną kwotę? zagraniczne media od początku mówiły o 7 milionach, nie wiem skąd wy wytrzasnęliście 10
gość
8 lat temu
no i zakasowala wszystkich:)
Grazia
8 lat temu
Wspaniala dziewczyna!
...
Następna strona