Rozenek gratuluje Szulim-Woźniak-Starak: "Cieszę się, że jej ślub wyglądał tak pięknie"

100
Podziel się

Małgorzata wyznała w "Dzień Dobry TVN", że "projektanci zasypali mnie propozycjami". "Radek widział wszystkie suknie. Nie jesteśmy przesądni".

Rozenek gratuluje Szulim-Woźniak-Starak: "Cieszę się, że jej ślub wyglądał tak pięknie"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan czekali równo rok aż Agnieszka Szulim poślubi wreszcie Piotra Woźniaka-Staraka. Ponieważ daty obu uroczystości do ostatniej chwili były trzymane w tajemnicy zachodziło poważne niebezpieczeństwo, że nowożeńcy wejdą sobie w paradę, wyznaczając datę ceremonii na ten sam dzień. A wtedy wielu bogatych i wpływowych gości, jak na przykład dyrektor TVN-u Edward Miszczak, wybrałoby pewnie ślub miliardera.

Na szczęście Małgorzata może już odetchnąć z ulgą. Szulim i Woźniak-Starak powiedzieli sobie "tak" w zeszłą sobotę w Wenecji, w dawnym domu Ryszarda Wagnera. Teraz pozostaje jej tylko zaplanować uroczystość, która dorówna ślubowi Agnieszki. A także nakłonić Edwarda Miszczaka, który z reguły unika ślubów swoich pracowników, by dla niej, tak jak dla Agi, uczynił wyjątek.

Nasze wesele jeszcze przed nami, cieszę się, że ślub Agnieszki wypadł tak pięknie - skomentowała Rozenek w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z Dzień Dobry TVN. Nie ukrywam, że śledziliśmy, obserwowaliśmy.

Nowa pani Woźniak-Starak zaprezentowała podczas ślubu i wesela trzy kreacje, czwartą zaś na poprawinach. Rozenek zapewnia skromnie, że raczej jej pod tym względem nie przebije.

Suknie są trzy. Gotowych jest pięć, ale założę pewnie dwie. Biorąc pod uwagę, ile czasu potrzebuję, żeby się przebrać, szkoda mi będzie czasu. Radek widział wszystkie suknie. Nie jesteśmy przesądni.

Małgosia wygląda pięknie we wszystkich - wtrącił taktownie Majdan.

To prawda, wyglądam pięknie - zgodziła się Małgorzata. To są polscy projektanci, oczywiście Ewa Minge, ale nie tylko. Mam też kilka innych propozycji, bo nie ukrywam, że projektanci zasypali mnie propozycjami. Każdej pannie młodej życzę takich przygotowań do ślubu i takich emocji.

Jak ujawnił wczoraj tygodnik Twoje Imperium, wybraną kreację Małgorzata zaprezentuje w sesji ślubnej dla kolorowego magazynu. Podobno postanowili z Radkiem sprzedać swój ślub, a pozyskane w ten sposób pieniądze przekazać na leczenie sparaliżowanego piłkarza Rafała Kośca.

KOMENTARZE
(100)
Gość
4 lata temu
Cóż za skromność :-)
Gość
4 lata temu
Po cholerę ona się tak uzewnętrznia. Gada o tym ślubie non stop. Ludzie mają gdzies, ze wychodzi za tego wyliniałego byłego bramkarzynę. Może to jest powód tego, ze ona ciągle o tym gada. Znikome zainteresowanie. Sorry Gośka. Nadal Cie nie lubimy imamy w doopach, Twoje za mąż pójście
Gość
4 lata temu
Ile wam zapłaciła ze kilka artykułów dziennie o niej musicie wstawić
gość
4 lata temu
Trzeba mieć tupet. Prawie 50-latka mówi o sobie "panna młoda" :)))) Młoda to była 30 lat temu
gość
4 lata temu
i to jest ten moment kiedy przestajesz żałować ze nie masz tyle kasy...
Najnowsze komentarze (100)
gość
4 lata temu
znowu jakiś biskup wziął kasę za unieważnienie ślubu ... a jak ja bym chciał to te wszystkie zboczone pytania zadają księża
vicki
4 lata temu
Ty Rodzynek to , niemłoda panna młoda będziesz . Ślub się bierze tylko raz ! Poza tym nie pasujesz do Majdana , z Doda wyglądali super !
Gość
4 lata temu
Zazdrosc was zzera. Samo to ze przekazuja pieniadze na. Sparalizowanego chlopaka nic wam nie daje do myslenia. RADZIU JUZ NIERAZ BEZINTERESOWNIE UDZIELAL SIE NA CHARYTATYWNYCH MECZACH i innych imprezach A WCALE NIE MUSIAL. SZANUJE I JA I JEGO A GOSIA MOZE MIEC NAWET I 60 LAT WYGLADA JAK 30-tka. Charakterna kobieta bardzo ha lubie. Wypchajcie sie z ta swoja zawiscia i zazdroscia typowy Polski narod!
ona
4 lata temu
jaka ona niby panna , i jeszcze młoda???? no i zaj....e skromna!!!!!
marta
4 lata temu
a ja uwazam ze Rozenkowa bedzie miała ładniejsze suknie
marta
4 lata temu
a ja uwazam ze Rozenkowa bedzie miała ładniejsze suknie
gość
4 lata temu
dwie wymiękłe c**y z tefaenu
Ambasador mar...
4 lata temu
Na imprezie warto mieć telefon z dobrym aparatem, aby uwiecznić wszystkie ciekawe momenty. W nowym Samsungu Galaxy S7 (2016) jeszcze bardziej obniżono wartość światła, dzięki czemu zdjęcia wychodzą bardzo dobrze w każdych warunkach oświetleniowych.
gość
4 lata temu
Szulim to juz calkiem na haju caly czas? Geba otwarta na osciez, oczy jak w amoku... lo matko bosko...
gość
4 lata temu
przepraszam,a co ma Radek do sukienki?
gość
4 lata temu
Wyjście za mąż za Majdana to raczej powod do wstydu, wyraźnie to było widac na balu TVN ,on jest nikim.
gość
4 lata temu
Mężczyzna, który zdoła słowem wzbudzić namiętność i pożądanie - potrafi zawładnąć i duszą kobiety. Dotyk i pocałunek może być tylko dopełnieniem ...
Gość
4 lata temu
"Pannie młodej" kobito ty masz prawie 50 lat
gość
4 lata temu
Trzeba mieć tupet. Prawie 50-latka mówi o sobie "panna młoda" :)))) Młoda to była 30 lat temu Obie siebie warte............
...
Następna strona