Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polityk Nowoczesnej wyznaje: "Jestem gejem"

251
Podziel się:

"Staram się nie eksponować tego i nie mówiłem o tym wcześniej".

Polityk Nowoczesnej wyznaje: "Jestem gejem"
bEEAIXed

Publiczne przyznanie się do bycia homoseksualistą wciąż jest uważane w Polsce za akt odwagi.

Nie jest tajemnicą, że w środowiskach politycznych funkcjonuje wielu ukrytych gejów, którzy nie ujawniają się z obawy o utratę pozycji, wizerunku, a nawet rodzin, które często również nie są świadome ich preferencji.

Niedawno w wywiadzie dla Pudelka Robert Biedroń wyjawił, że sam koleguje się z niektórymi z nich.

bEEAIXef

W obliczu tak daleko idącej hipokryzji w polskim Sejmie, pewnym zaskoczeniem jest wyznanie czołowego polityka Nowoczesnej, który we wczorajszym wywiadzie z Beatą Lubecką z Polsat News dokonał coming out’u.

Paweł Rabiej od lat jest uczestnikiem Parad Równości, a także aktywnie wspiera ruch LGBT. W trakcie wywiadu dziennikarka zapytała jaki jest tego powód. Odpowiedź musiała ją mocno zaskoczyć.

Jestem gejem, jest to element mojej tożsamości. Nie jest to element mojego życia wybijający się na pierwszy plan. Staram się nie eksponować tego i nie mówiłem o tym wcześniej - powiedział.

bEEAIXel

Rabiej, obok Ryszarda Petru jest jednym z liderów partii Nowoczesna, a także członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce i Klubu Polskiej Rady Biznesu. W latach 90. prowadził audycję w radiowej Trójce i publikował teksty m.in. we Wprost.

Myślicie, że wkrótce więcej polityków pójdzie w jego ślady?

BUM! Coming out w Nowoczesnej!

bEEAIXem

— Agata (@1Ragata) 18 września 2016

bEEAIXen
bEEAIXeo
Zobacz także: Osoby LGBT na Światowych Dniach Młodzieży: liczymy, że Kościół przeprosi gejów
Zobacz także: Zobacz też:
bEEAIXeG
KOMENTARZE
(251)
Facet
5 lata temu
No a co w tym dziwnego, że jest gejem? Taki się urodził, wpływu na to nie miał. Nikomu nie musiał się spowiadać ze swojego życia, bo to tylko jego sprawa. Aczkolwiek gratuluję, przynajmniej teraz nic nie musi udawać. Jest XXI wiek, na mnie to nie robi żadnego wrażenia.
gość
5 lata temu
Gratulacje za odwage w naszym zaściankowym kraju!!
Gość
5 lata temu
Ale co mnie to obchodzi! Co to wogóle za afiszowanie się orientacja polityków? Ja chce widzieć efekty ich pracy a nie wywody kto z kim sypia 😤
bEEAIXeH
gość
5 lata temu
mnie to rybka,jak sobie chce
Gość
5 lata temu
Nie mam nic do "normalnych", pracujacych gejów. Gorzej z tymi z parady równości.
Najnowsze komentarze (251)
zxz
2 lata temu
Ilu polityków gejów ma żony ?
seo plugin
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
Gość
5 lata temu
Ma racje hetero nie opowiadaja.ze sa hetero.Moja znajoma zwrociła uwage.że geje zawsze adoptuja chłopcow na dzieci.
gość
5 lata temu
Noi co z tego. mnie to już nawet nie bulwersuje, z punktu widzenia: Duchowego - Sam Bóg to osądzi nie ja, z moralnego - też nie mi oceniać... natomiast z puntu widzenia Wyborcy to jest Istotne... jakość pracy zaangażowanie dla Społeczeństwa aby się Polakom lepiej żyło z pozytywną wizją na przyszłość.... Ja z tego "Oceniać" będą kandydatów na ........
gość
5 lata temu
Szokujący news, whenever to był news 🙄☺️
Gość
5 lata temu
Monika kocham cie
wyszukać
5 lata temu
Nasierowski Rabiej Kaczyński Wałęsa
gość
5 lata temu
Bravo Ty
bEEAIXez
gość
5 lata temu
Ale to naprawdę nikogo nie interesuje , niech pan sobie będzie gejem, dwoma gejami, czy nawet megagejem, NAPRAWDĘ NIKOGO TO NIE INTERESUJE Z KIM PAN ŚPISZ. Bądź sobie kim chcesz.
gość
5 lata temu
do roboty c...y
gość
5 lata temu
no i nowoczesna wp**du poszla p*******o zasrane
rwg
5 lata temu
no to sld jest w czarnej d*p.. juz nawed pederasci nie beda na nich glosowali
gość
5 lata temu
Jak już o tym rozmawiamy, to biernym czy czynnym?
gość
5 lata temu
I co, mamy mu bic brawo czy wspolczuc? Po co takie newsy, kogo to obchdozi?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEAIXfs
bEEAIXft
bEEAIXfu
bEEAIXfv
bEEAIXfw
bEEAIXfb