RUBIK CHCE INTERCYZY!

451
Podziel się

To będzie zimny prysznic wprost na głowę Agatki.

RUBIK CHCE INTERCYZY!

To będzie zimny prysznic wprost na głowę Agatki. Super Express podaje, że Piotr Rubik przymierza się do sporządzenia intercyzy, która zablokuje Agatce możliwość przejęcia jego milionów.

Praca to praca, a rodzina to rodzina i nie należy tych dwóch spraw łączyć - powiedział Rubik. Czyli Paskudzka straci dostęp do pieniędzy i samochodów Piotra, gdy ten postanowi się z nią rozstać.

Z całą pewnością biorę z Agatą ślub w czerwcu we Wrocławiu - zapowiada kompozytor. Jesteśmy w trakcie przygotowań. To widac choćby na zamieszczonym prze tabloid zdjęciu - Rubik już parkuje
na miejscu przeznaczonym dla nowożeńców. Lub konduktów pogrzebowych. Oby nie okazało się, że intercyza uśmierci ten związek.

Uważam, że intercyza może być traktowana racjonalnie - uważa prawnik, senator Krzysztof Piesiewicz . Jeśli ktos prowadzi ryzykowne interesy, zawiera intercyzę, bo nie chce, by partner też ryzykował. Wtedy taka intercyza jest dobra dla obu stron. Jeśli nie ma takiego uzasadnienia, intercyza może być "bakterią", która rozsadza psychologicznie związek. Obydwie strony nie powiedzą sobie tego wprost, ale będą uważały to za brak zaufania. Od początku będą zakładać, że nastąpi pęknięcie w tym związku albo poczucie dominacji finansowej jednej ze stron nad drugą.

Czy Rubik słusznie robi, zabezpieczając się na wypadek, gdyby Paskudzka była z nim tylko dla pieniędzy?

KOMENTARZE
(451)
gość
12 lat temu
DZIWNY JEST
gość
12 lat temu
g***o prawda jak sie ocha intercyza jest smieciem .. czyli on jej nie kocha korzysta z jej urody mlodosci i czego tam jeszcze milosc to calkowite polaczenie we wszystkim...czyli to uklad agatko uwazaj...
gracee
12 lat temu
Cholerny rubik;/
gość
12 lat temu
hehe,widać,że w domu starców przepustki na weekend dawali...
gość
12 lat temu
no jasne...kasa zawsze bardziej sie liczy niż miłosc...zwłaszcza dla ludzi interesu;)) on pokazuje że tak jest...
Najnowsze komentarze (451)
14
12 lat temu
TO NIE JEST jest wiarygodny portal. Czy w wypowiedziach np. Rubika zauważyliście żeby mówił o jakiejś intercyzie? To ,że autorzy tego "artykułu" mają jakąś swoją interpretację (jeśli tak można nazwać chęć podeptania każdego komu się uda bez względu na wszystko). Albo te donosy na pudelka, plotki, śledzenie ludzi - Uważacie ,że to jest w porządku znajdować na kogoś jakieś naprawdę beznadziejne haki i podkładać wszystkim kłody pod nogi? Czy aż tak bolesne jest to ,że się komuś udało?! Nie mówię tylko o tym przypadku! Nie wiem czemu w Polsce wszystkich kuje w oczy sukces innych! Wiem coś o tym bo ostatnio też doświadczam tego na sobie. Moim zdaniem jest to naprawdę obrzydliwe. Weszłam na ten portal bo moja przyjaciółka mówiła ,że nie widziała czegoś podobnie fałszywego i obłudnego ... miała rację. Z resztą ... popatrzmy na te wszystkie plotkarskie strony! Moim zdaniem jest to po prostu złe. Szkoda ,że mało osób ma podobne zdanie.
yeaster
12 lat temu
popieram, popieram!!!
yeaster
12 lat temu
podoba mi się takie myślenie... sama na to bym nie wpadła... genialne!!!
gość
12 lat temu
wycieraj dziadziowi usta wycieraj, niedlugo dziadzio bedzie sie slinil :))))
gość
12 lat temu
jak to bym go nie chciała nawet kijem dotknąć!!!!
gość
12 lat temu
W Polsce intercyza to umowa wprowadzająca np. ustrój rozdzielności majątkowej pomiędzy przyszłymi małżonkami. Jej zawarcie nie wyłącza roszczeń alimentacyjnych w przypadku rozwodu.. W Polsce intercyza nie jest zawierana na wypadek rozstania, ona reguluje ustrój majątkowy w trakcie trwania małżeństwa.
Dlaczeo ? Zar...
12 lat temu
Brak zaufania , duża różnica wieku , problemy z własnym "EGO" , maybe ... chęć ochrony drugiej osoby , wątpię... poprostu brak zaufania . Tak to jest jak odpocządku w związku jest namiętność a nie ma ZDROWEGO ROZSĄDKU .
gość
12 lat temu
Popieram!Od razu widać że facet myśli też głową!!!Dziwnym zbiegiem okoliczności w komentarzach oburzone są głównie kobiety !Ciekawe prawda?Kobietom chodzi TYLKO O SłAWE I PIENIąDZE!Tak są ukształtowane genetycznie
hr.Radwan
12 lat temu
Intercyza tylko w Polsce jest czymś niestosownym, bo jakoby a priori zakładała rozwód pary. Wszędzie jest czymś normalnym i naturalnym, bowiem po jej sporządzeniu Ona wie na czym stoi, a On wie na czym ...spoczywa Jego przyszłość , także finansowa - ma foi!!!
gość
12 lat temu
Ma gość rację - takie laseczki szukają frajerów i tyle...
gość
12 lat temu
Słusznie czyni. Za parę lat ich związek może być przeszłością ( czego im nie zyczę ) i dlaczego dorobek życia ma być dzielony.
gość
12 lat temu
Popieram gościa z babami nigdy nic nie wiadomo!!!!
gość
12 lat temu
ha ha ha, tak trzymac Panie Rubik...biedna agatka, chytry plan sie nie powiedzie;P
gość
12 lat temu
Ma rację.
...
Następna strona