Trwa ładowanie...
Przejdź na

Juliette Binoche poparła Czarny Protest! "To nie jest demokracja, to jest dyktatura" (ZDJĘCIA)

174
Podziel się:

Aktorka przyleciała do Polski na Film Spring Open. W trakcie spotkania z dziennikarzami jasno wyraziła swoje zdanie na temat planów wprowadzenia całkowitego zakazu przerywania ciąży.

Juliette Binoche poparła Czarny Protest! "To nie jest demokracja, to jest dyktatura" (ZDJĘCIA)
bESNVJKJ

Francuska aktorka, Juliette Binoche, laureatka dwóch Oskarów za role w filmach Angielski Pacjent i Czekolada przyleciała do Polski na 11. edycję Plenerów Film Spring Open. Wczoraj w Krakowie odbyła się konferencja prasowa, w trakcie której gwiazda poruszyła temat obecnej sytuacji kobiet w Polsce.

Moja mama i babcia żyły w czasach, w których aborcja była zakazana. Słyszałam wiele tragicznych historii kobiet - mówiła aktorka. Kiedy kobieta nie chce rodzić, to zawsze znajdzie sposób na przerwanie ciąży. Tylko że to może być dla niej bardzo niebezpieczne. Kobieta powinna mieć wybór. To co stara się teraz dokonać w Polsce, to nie jest demokracja, to jest dyktatura i to jest wielki, podkreślam wielki błąd.

W trakcie konferencji Binoche jeszcze kilkukrotnie powracała do kwestii dyskryminacji kobiet.

bESNVJKL

Myślę, że świat jest chory, bo nie ma w nim miejsca na więcej kobiecości. Historia pokazuje, że kobiety nigdy nie miały władzy. Mężczyznom trudno byłoby ją oddać.

Po spotkaniu aktorka wraz z reżyserką Małgorzatą Szumowską sfotografowała się z planszą Czarny protest.

Tymczasem kobiety w całej Polsce szykują się do jutrzejszego strajku. Akcję poparło wiele znanych osób, m.in. Krystyna Janda oraz Jerzy Owsiak.

bESNVJKR
bESNVJKS
bESNVJKT
bESNVJKU
bESNVJLm
KOMENTARZE
(174)
Gość
5 lata temu
A kim ona jest żeby się wypowiadać ? Niech pilnuje własnego kraju.
gość
5 lata temu
Egoistyczne morderczynie!!! Gdybyście na prawdę kochały swoje dzieci nawet chore to byście urodziły, tylko wygodne życie wam w głowie!!!! Te które protestują to ie powinny być matkami
Asia
5 lata temu
Pudel jaki hipokryta, broni czarnego protestu i prawa kobeit o decydowaniu o sobie, a zgrywa wielkie oburzenie w artykule o Jim Carrey kiedy to on niby chcial zeby jego dziewczyna wziela tabletke 'dzien po'. Hahah ale hipokryta z ciebie pudlu
bESNVJLn
gość
5 lata temu
Nie znam żadnej Dżulietty Brochy
gość
5 lata temu
Jedni obywatele Polski zgłosili projekt znoszacy prawo do aborcji, inni obywatele Polski zgłosili projekt pozwalający na aborcję w każdym przypadku na życzenie. Teraz ktoś ma puszcza jednych na drugich. A wy się dajecie jak stado bez mózgich owieczek.
Najnowsze komentarze (174)
gość
5 lata temu
ona najwięcej wie co sie u nas dzieje :-))) lol
gość
5 lata temu
Przeczytaj sobie ten projekt, jest zupełnie inny niż przedstawiany na marszu, znów nas oszukują, tak samo jak KOD
gość
5 lata temu
Binoch niech się zajmie swoim krajem, swoimi sprawami i burkami, a nie wtrąca w sprawy Polski.
gość
5 lata temu
A co ona ma do gadania.. Gó..no ją to obchodzi. Niech jedzie do Francji protestować przeciwko ciapatym którzy zawłaszczają jej kraj
gość
5 lata temu
Droga Juliette! To ani demokracja, ani dyktatura, tylko INKWIZYCJA. Średniowiecze w XXI wieku.
gość
5 lata temu
Dlaczego, kiedy chcę ocenić komentarze wyświetla się komunikat: GŁOS JUŻ ODDANY? Raczej nie przeze mnie... oszuści
gość
5 lata temu
Juliette Binoche nie zdobyła dwóch Oscarów!
Gość
5 lata temu
Głosowała na tych ciemniakow ciemnota ze wschodu zacofanie katole wierzący w księża pedofili
bESNVJLf
gość
5 lata temu
Kto zapłaci mi za wychowanie dziecka z poważnymi wadami ? Jeśli sama nie będę milionerka to rząd ma to gdzieś, ważne żebym urodziła, a potem mam prosić ludzi o wsparcie bo inaczej dziecko i tak umrze
Gość
5 lata temu
A jak będziesz miała ciążę poza maciczna!? Bo takiej ciąży nie da się uratować!! Jak dojdzie do krwotok wewnętrznego to już koniec dla Ciebie i dla dziecka!!! Aborcja powinna być w szczególnych przypadkach a nie na życzenie!!!!
Gość
5 lata temu
Wg kosciola katolickiego to kobieta nadaje sie tylko do plodzenia dzieci i siedzenia cicho, albo do sprzatania kosciolai sponsorowania sekciarzy typu r****k. Wstyd nalezec do kosciola. Moze zostane protestantka - pastorzy maja zony, kobiety moga byc pastorami. A u nas sredniowiecze katofaszysci i 1% dochodu narodowego przekazywany rocznie kosciolowi
Gość
5 lata temu
Bingo!!!!
Gość
5 lata temu
Glupim i skloconym narodem najlepiej sie rządzi!
Gość
5 lata temu
Podpisz petycje online przeciw CETA i TTIP! stop-ttip.org/pl/?noredirect=pl_PL . PIS podpisal te zdradziecka ustawe wstepnie 30 wrzesnia! Zaleje nas przez to fala gmo po ktorym bedziemy chorowac oraz wykoncza nas zachodnie koncerny! Protest podpisalo juz 3,5 miliona Europejczykow. Aborcja to zaslona dymna! Je***e pisowsie bydlaki.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESNVJLY
bESNVJLZ
bESNVJMa
bESNVJMb
bESNVJMc
bESNVJLH