Poniedziałek 17.10.2016 09:25

Margaret ROZBIŁA MAŁŻEŃSTWO brata Adama Sztaby?

Margaret Małgorzata Jamroży Adam Sztaba brat Adama Szaby Łukasz Sztaba Ewelina Sztaba

Margaret ROZBIŁA MAŁŻEŃSTWO brata Adama Sztaby?

Cztery miesiące temu Adam Sztaba wziął ślub z Agnieszką Dranikowską, swoją dotychczasową menedżerką. Wcześniej przez 12 lat był związany z Dorotą Szelągowską. Przypomnijmy: Sztaba ożenił się ze swoją menedżerką! Rzucił dla niej pierwszą żonę

Okazuje się, że kłopoty w życiu osobistym przeżywa też brat Adama Sztaby, Łukasz. Łukasz Sztaba, który też jest muzykiem, od 13 lat żonaty jest z Eweliną. Jak donosi tygodnik Twoje Imperium, i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Winna jest podobno... śpiewająca szafiarka Margaret.

Tygodnik cytuje znajomego Sztaby, który wprost mówi, że Jamroży "rozbiła małżeństwo muzyka". Niestety, celebrytka nie chce komentować sprawy.

Może się wstydzi, że rozbiła jego małżeństwo? - mówi informator tygodnika. Dla niej Łukasz zostawił żonę Ewelinę. Po trzynastu latach małżeństwa! Ewelina bardzo to przeżyła, bo on był pierwszym i jedynym facetem w jej życiu. Poznali się jeszcze w liceum.

Łukasz odszedł od żony latem, ale wrócił pod koniec roku. W święta byli razem u jego rodziców - opowiada informator gazety. Dlaczego? Niedawno rozpadło się małżeństwo jego brata Adama. Łukasz widział, jaki to cios dla rodziców. Przypuszczam, że chciał im oszczędzić kolejnego. Ale szybko odnowił związek z Margaret. Nie powiedział o tym Ewelinie. Dowiedziała się przez przypadek, znalazła coś, czego nie powinna znaleźć. To był koniec, nie mogli już być razem. Ale nie przeprowadzili rozwodu.

Twoje Imperium zapytał o sprawę Margaret, która odmówiła komentarza. Stwierdziła jedynie, że "może i tak się mówi, ale ona nic o tym nie wie".

To śmieszne, bo wszyscy dookoła wiedzą, jaka jest prawda - mówi źródło tygodnika. Przykre jest, że Łukasz nie poznaje Eweliny na ulicy, nie odbiera telefonów od niej. Na urodziny Natalii Kukulskiej przyszli osobno. Nawet "cześć" żonie nie powiedział. Udawał, że jej nie zna.

Powściągliwy komentarz wydała też szwagierka Adama Sztaby, Ewelina:

Ja z założenia nikogo nie krzywdzę i nie chciałabym komentować relacji z Łukaszem - powiedziała.

Łukasz Sztaba z żoną Eweliną:

Margret z "mopem" na głowie pod TVP

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (558)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 558
Odpowiedz
1236 191
zgłoś
Gość 17.10.2016 09:29
N a pewno nie jest to tylko jej wina....
Odpowiedz
51 28
zgłoś
Gość 17.10.2016 09:29
Tóż to d***** !
Odpowiedz
76 10
zgłoś
jesós 17.10.2016 09:31
typical celebrity life
Odpowiedz
83 14
zgłoś
gość 17.10.2016 09:31
Co się dzieje z tymi rozwodami.?
Odpowiedz
140 93
zgłoś
gość 17.10.2016 09:31
Może już miał dosyć swojej kobiety. Po co zaraz dorabiać historię i obarczać Margaret?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 558