Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|
aktualizacja

Aryna Sabalenka pokazała serię prywatnych kadrów z ukochanym. "Uczy się, jak być instagramowym chłopakiem" (ZDJĘCIA)

244
Podziel się:
244
Podziel się:

Aryna Sabalenka przyzwyczaiła fanów do zdjęć z kortu. Jednak tym razem gwiazda sportu zaprezentowała się w prywatnej odsłonie. 26-latka opublikowała w mediach społecznościowych serię kadrów z nowym ukochanym. Para jak z obrazka?

1
 / 8
Aryna Sabalenka opublikowała serię prywatnych kadrów
Aryna Sabalenka wrzuciła serię prywatnych kadrów z ukochanym
Aryna Sabalenka wrzuciła serię prywatnych kadrów z ukochanym (Instagram)
0
0

Aryna Sabalenka zasila grono najlepszych tenisistek na świecie. Pasmo sukcesów 26-latki przerwała kilka miesięcy temu informacja o tragicznej śmierć jej partnera, Konstantina Kołcowa. Pod koniec marca mężczyzna odebrał sobie życie, skacząc z wieżowca w Miami. Wkrótce Sabalenka wyjawiła, że krótko przed tragedią zakończyła związek. Zawodniczka przyznała również, że to druzgocące wydarzenie miało na nią ogromny wpływ.

Kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się pierwsze dowody na to, że serce Aryny znów jest zajęte. Internetowi detektywi szybko wychwycili, że nowym wybrankiem tenisistki jest Georgios Frangulis, brazylijski biznesmen i właściciel marki modowej Oakberry, z którym Białorusinka współpracuje od stycznia tego roku. Dziś zakochani nie ukrywają już swojej miłosnej relacji, a 26-letnia gwiazda sportu chętnie dzieli się zdjęciami, na których pozuje u boku partnera.

W środowe popołudnie na instagramowym profilu Sabalenki pojawił się post z serią prywatnych kadrów. Tenisistka zaprezentowała m.in., jak pręży swoje wysportowane ciało w bikini, podziwia zachód słońca i podróżuje prywatnym odrzutowcem. Nie zabrakło też kilku fotek z nowym ukochanym, który zgodnie z opisem Aryny, "uczy się, jak być instagramowym chłopakiem".

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Aryny Sabalenki i Georgiosa Frangulisa. Pasują do siebie?

2
 / 8
Aryna Sabalenka prywatnie
3
 / 8
Aryna Sabalenka z ukochanym
4
 / 8
Aryna Sabalenka z ukochanym
5
 / 8
Aryna Sabalenka prywatnie
6
 / 8
Aryna Sabalenka prywatnie
7
 / 8
Aryna Sabalenka z ukochanym
8
 / 8
Aryna Sabalenka z ukochanym
KOMENTARZE
(244)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Idk
rok temu
Ma coś wrednego w twarzy 🤷‍♀️
xyz
rok temu
Aryna widać lubi żonatych. Jej poprzedni partner miał żonę i dwójkę dzieci i ten też jeszcze nie rozwiedziony. Żona podobno nic nie wiedziała, myślała że to relacja biznesowa i dowiedziała się z instagrama. Życzę jej jak najlepiej ale rozbijanie małżeństw jest słabe.
Zofia
rok temu
Szybko się pocieszyła po poprzednim partnerze Aryna
Nieee
rok temu
Stanik za mały, klapki za małe, facet za mały.
Natychmiast!!...
rok temu
Natychmiast uwolnić polskich więźniów politycznych
NAJNOWSZE KOMENTARZE (244)
Gyu
rok temu
Białoruski zgred Łukaszenki na twarzy niestety jest widoczny 😂
Iza
rok temu
Do planowania dzieci warto używać testu owulacyjnego na ślinę Afrodyta.
maria
rok temu
jest piękną kobietą i osiągnęła swoją pracą sukces
jola
rok temu
Która to już z kolei jedyna wielka miłość ?. Będzie ich jeszcze kilka i każda okaże się niewypałem.
Magda
rok temu
Nie można jej odmówić, że jest dobrą tenisistką. Wole jej styl niż Świątek. A na tych zdjęciach wygląda na bardzo szczęśliwą i zakochaną. Powodzenia w najbliższych turniejach dla niej i dla Igi powrotu na korty.
karol
rok temu
totalna beznadzieja
poeta
rok temu
Mnie w życiu brakuje tylko kobiet. Byłem ok 20 razy z kobietami, ale nie za darmo. Ale to pomaga na dwa dni, a potem znowu robię się agresywny i pobudzony. Kobiety nie rozumieją, że mężczyźni mają 70razy większy popęd i muszą. Nie mam szans na żadną, bo jestem niski i mam nadwagę, baby face i bardzo małe wiecie co. Do tego nie mam prawa jazdy i stałej pracy. Wyżywam się na kobietach w komentarzach, podpisuje się jako ewa, ania, ola, za każdym razem zmieniam nick. Mącę i szpące, żeby pokazać jakie kobiety są złe. Na forum dla inceli zakładam codziennie kilka tematów np: kobiety nie chcą przeciętnych mężczyzn tylko 5% top przystojniaków
MMM
rok temu
Ciekawe jak długo pożyje 🫣
Mmm
rok temu
Twarz ma trochę chłopaka
Kat
rok temu
produkt białoruskiego reżimu ;)
Ilga
rok temu
To napewno jest kobieta?
Bambosz
rok temu
Niby Brazylijczyk a nieciekawy bardzo, taki wschodni Czesiek😂
maxa
rok temu
Tych ust jest już za dużo.
ewa
rok temu
Traktor łukaszki.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Dominika Serowska i Marcin Hakiel pokazali KULISY 1. urodzin Romea. Było z rozmachem? (ZDJĘCIA)

Tydzień temu Dominika Serowska i Marcin Hakiel wyprawili imprezę z okazji pierwszych urodzin synka - Romea. Oczywiście rodzice solenizanta do dziś ochoczo chwalą się relacjami z uroczystości w social mediach.
9.

Skwaszona Monika Olejnik "przyłapana" na parkowaniu na zakazie. Nie była zadowolona z towarzystwa paparazzi... (ZDJĘCIA)

Celebryci nie mają lekko - bardzo często towarzyszą im paparazzi, co sprawia, że nie mogą sobie pozwolić nawet na najmniejszy błąd, a każde ich wykroczenie jest skrzętnie udokumentowane. Przekonała się o tym Monika Olejnik, którą paparazzi przyłapali na parkowaniu na zakazie. Gdy dziennikarka zorientowała się, że ma towarzystwo, nie było jej do śmiechu.
8.

Coraz szczuplejsza Oprah Winfrey nie daje za wygraną i forsuje się na joggingu (ZDJĘCIA)

Oprah Winfrey schudła w ostatnim czasie ponad 20 kilogramów, ale należy do grona gwiazd, które nie ukrywają, że w zgubieniu kilogramów pomógł jej popularny lek na cukrzycę. 71-letnia dziennikarka pracuje też nad formą w tradycyjny sposób - ostatnio paparazzi przyłapali ją podczas joggingu. Wygląda na to, że w kwestii chudnięcia Oprah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa…
7.

Rzeźniczaki świętowali Mikołajki na rajskich wakacjach. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie świętowali niedawno 3. rocznicę ślubu w luksusowym hotelu w Londynie. Teraz przyszedł czas na kolejną część celebracji - wyjazd na słoneczne wakacje. Celebryci pochwalili się zdjęciami z rajskiego wyjazdu i pokazali, jak z córką spędzili Mikołajki.
6.

Celebrytki na gali "Cała Polska czyta dzieciom": Brodzik w koronce, dawno niewidziana Jungowska i odsztafirowana Racewicz (ZDJĘCIA)

W sobotni wieczór odbyła się gala charytatywna "Cała Polska czyta dzieciom". Na eleganckim wydarzeniu pojawiło się sporo celebrytek wspierających tę szlachetną inicjatywę - na czerwonym dywanie pozowały m.in. Joanna Brodzik, Małgorzata Tomaszewska, Joanna Racewicz i dawno niewidziana Edyta Jungowska. Kto jeszcze pojawił się na imprezie?
5.

"Dojrzała" Roksana Węgiel pozuje w cekinowej kreacji na świątecznym koncercie. Wygląda na 20 lat? (ZDJĘCIA)

Roksana Węgiel już jakiś czas temu wzięła sobie za punkt honoru, by udowodnić wszystkim niedowiarkom, że nie jest już podlotkiem, a dorosłą kobietą. Znajduje to odzwierciedlenie także w jej stylizacjach. Jak Wam się podoba elegancka suknia, w której zaprezentowała się na sobotnim koncercie świątecznym we Wrocławiu?
4.

Klaudia El Dursi prezentuje kadry z rodzinnych wakacji w Dubaju: wodne wojaże z 4-miesięczną córką, romantyczna sesja z ukochanym (ZDJĘCIA)

Całkiem niedawno Klaudia El Dursi zameldowała się z najbliższymi w Dubaju, a teraz zaprezentowała fanom fotorelację z podróży. Dla czteromiesięcznej córeczki prezenterki była to pierwsza tak odległa wyprawa.
3.

Rozśpiewane gwiazdy lansują się na świątecznym koncercie Polsatu: elegancka Roksana Węgiel, Kayah, Doda w błyszczącej czerwieni... (ZDJĘCIA)

Telewizja Polsat z okazji Mikołajek przygotowała dla swoich widzów koncert "Christmas Party - świąteczna lista przebojów". Na placu w centrum Wrocławia pojawiła się plejada polskich artystów. Jak zaprezentowały się w zimowym wydaniu?
2.

Wyposażona w dizajnerskie laczki i torebkę za 50 tys. zł Joanna Przetakiewicz przemierza z pieskiem stołeczne uliczki (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz skorzystała z chwili wytchnienia od obowiązków i wybrała się na słodkie zakupy. W cukierni Gesslerów towarzyszył jej jeden z piesków. Taka to pożyje?
1.

Małgorzata Rozenek nadaje z kurortu na Malediwach. Cena za noc zwala z nóg (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zafundowali sobie kolejny urlop w tym roku. Obecnie przebywają na Malediwach, skąd celebrytka dzieli się obszerną fotorelacją. Pochwaliła się willą, w której się zatrzymali.