Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Audycja Agnieszki Woźniak-Starak zawieszona! "Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w innej rzeczywistości"

182
Podziel się

"Na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę" - zapowiedziała dziennikarka.

Audycja Agnieszki Woźniak-Starak zawieszona! "Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w innej rzeczywistości"
Agnieszka Woźniak-Starak (Instagram, East News)
bDBimBSJ

Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak na dłuższy czas ograniczyła publiczne wyjścia i starała się unikać ciekawskich spojrzeń. Niedawno prezenterka postanowiła jednak wrócić do zawodowych obowiązków. Na początku marca Agnieszka poprowadziła uroczystą premierę najnowszego filmu Jana Komasy. Od niedawna możemy ją za to usłyszeć w autorskiej audycji radiowej.

Okazuje się jednak, że Agnieszka w najbliższym czasie nie spotka się ze swoimi słuchaczami. Ze względu na szerzącą się pandemię koronawirusa jej audycja "Life Balance" została czasowo zawieszona.

bDBimBSL

Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance@newonce_radio 🙏 - poinformowała na swoim Instagramie Woźniak-Starak.

Prezenterka ogłosiła, że ze względu na rosnące ryzyko zakażenia wirusem na czas kwarantanny jej program nieco zmieni swoją formułę. Agnieszka nie spotka się w studiu z gośćmi - zapowiedziała jednak, że zamierza przedstawić na antenie historie osób, które czynnie angażują się w walkę z wirusem.

Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w "Life Balance" o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali - zdradziła.

bDBimBSR

Na zakończenie dziennikarka zaapelowała również do swoich obserwatorów o pomoc w odnalezieniu bohaterów jej kolejnych radiowych rozmów.

Codziennie słyszymy tyle złych informacji, że zwłaszcza teraz warto mówić o dobrej energii, której też nie brakuje. I pomyślałam, że możecie mi w tym pomóc. Na pewno ktoś z Was zna kogoś, kto zna kogoś... 🙏🙃 Na to liczę! Podrzucajcie pomysły na moim stories i do usłyszenia za tydzień o 16:00 w @newonce_radio - zakończyła wpis.

bDBimBSS
bDBimBST
bDBimBTm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(182)
CHRISTOPHER
10 miesięcy temu
Z niej taka ,, dziennikarka ,, jak ze mnie amerykanski astronauta .
serek
10 miesięcy temu
swietna wiadomosc i mam nadzieje ze juz nigdy jej nie zobacze ani o niej nie uslysze
Gość
10 miesięcy temu
I dobrze !
bDBimBTn
słuchaczka
10 miesięcy temu
Bardzo WARTOŚCIOWA, WZRUSZAJĄCA AUDYCJA!!!. Najpierw posłuchajcie, a potem się wypowiadajcie. A co do tego czy jest lubiana, nie wszyscy są przez wszystkich lubiani, ale to nie znaczy, że można kogoś OBRAŻAĆ.No tak , ale to trzeba mieć trochę PRZYZWOITOŚCI. Pani Agnieszka jest osobą, która ma własne zdanie, nie boi się go wypowiedzieć, nie słodzi wszystkim, jest PRAWDZIWA, a nie ZAKŁAMANA i za to ja ją właśnie LUBIĘ !!!
Mimi
10 miesięcy temu
Nudna jest i nijaka
Najnowsze komentarze (182)
wiesia
10 miesięcy temu
Nie pokazywać śmieci, psiej mamy . Przyroda eliminuje pustaki z rozrodu !
galski
10 miesięcy temu
Pusta kukła!! Może burżuje Staraki uwłaszczone na z zwolnionych z pracy Polakach kupią maski kombinezony i sprzęt potrzebny w czasie epidemii . Dość pychy dumy i głupoty naciągane ryje!!
ola
10 miesięcy temu
Zle zrobiony nos na świat patrzy dziurkami nosa i po co było się ciąć
ola
10 miesięcy temu
Ale sobie ucięłą nosa, niech lepiej nie bawi się w dziennikarkę i siedzi w domu
Alex
10 miesięcy temu
Niech szuka sama !!!
spryciula
10 miesięcy temu
zniknęła i nowe operacje twarzy , już nie podobna do siebie żałoba i czas wykorzystany
monika
10 miesięcy temu
Powinna sobie dać spokój z mediami i zająć się czymś innym
nie dla hejtu
10 miesięcy temu
OCZYWIŚCIE PORTAL PUDELEK NIE REAGUJĘ NA TAK OBRZYDLIWY HEJT !!!!! PO PROSTU WSTYD !!!!!!
bDBimBTf
Ava
10 miesięcy temu
Puki się nie zaczęła nastrzykiwać to wygladala ładnie teraz nosek robi się jak u Michaelowi Jacksonowi. Bez makijażu sama siebie by nie rozpoznała. Ale jakbym miała tyle kasy to też bym wymyślała.
Ava
10 miesięcy temu
się nie zaczęła nastrzykiwać to wygladala ładnie teraz nosek to i sie jak Michaelowi Jacksonowi. Bez makijażu by się nie rozpoznała. Ale jakbym miała tyle kasy to też bym wymyślała.
Norman
10 miesięcy temu
Co sie dzieje z tymi kobietami- po co tyle operacji!!?? To chyba nasza polska rekordzistka- 4 operację nosa!!! I został f*utek nie nos!
Zbys
10 miesięcy temu
Najwyższa pora
Irena
10 miesięcy temu
Zazdrość , ze ma kasę . Takie slowa _ skąd w ludziach tyle jadu ,skad tyle nienawisci Uwazam ze ma " klasę " nie lansowala się na "smierci" męża i tragedii ,ktorą przezyla jako zona i jako kobieta. Jest z wyksztalcenia dziennikarką ,wraca do pracy wraca do zycia .Dajcie dziewczynie spokój .I jeszcze jedno PIENIĄDZE To NIE WSZYSTKO Pani Agnieszko trzymam Kciuki za Panią i niech Pani ol....je (przepraszam za słowo) tych zawistnych ludzi. Ktoś powiedział .....milczenie jest zlotem bo trzeba sobie zdać sprawę ,że można komuś wyrządzić wielką krzywdę.
Irena.sz..
10 miesięcy temu
Agnieszko nie oszukasz wrażliwych ludzi _ nadal z Twoich można wyczytać ogromny smutek. Trzymaj się ciepło .Pozdrawiam i trzymam kciuki , bo wierzę ,ze jeszcze będziesz szczęśliwa 😘
...
Następna strona
bDBimBTH