Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Azealia Banks planowała POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?! "Jestem gotowa, by odejść. Moja dusza jest zmęczona"

62
Podziel się

Raperka zamieściła na swoim InstaStory serię wpisów, które poważnie zaniepokoiły jej fanów.

Azealia Banks planowała POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?! "Jestem gotowa, by odejść. Moja dusza jest zmęczona"
Azealia Banks planowała popełnić samobójstwo? (Getty Images)
bDUerzHF

W amerykańskim show biznesie nie brakuje kontrowersyjnych postaci. Do tego zaszczytnego grona zdecydowanie można zaliczyć Azealię Banks. Kontrowersyjna raperka regularnie pojawia się w medialnych nagłówkach za sprawą swoich publicznych wypowiedzi czy wpisów w sieci.

Azealia Banks ma na koncie wiele głośnych medialnych sporów, w tym m.in. z Nicky Minaj, Cardi B czy Elonem Muskiem. Raperka publicznie groziła także Lanie del Rey oraz życzyła zbiorowego gwałtu (!) byłej gubernator Alaski, Sarze Palin. W ostatnim czasie głośno było także o jej ataku na Kim Kardashian, której to zarzuciła zbytnie zaangażowanie w wieloletni spór Kanye Westa z Taylor Swift.

bDUerzHH

Chociaż na przestrzeni lat Azealia Banks zdążyła już przyzwyczaić fanów do swoich wybryków, jej ostatnie poczynania dla wielu okazały się szczególnie niepokojące. Mowa o serii wpisów, które raperka zamieściła niedawno na swoim InstaStory. Jej posty sugerowały bowiem, że 29-latka chciała popełnić samobójstwo.

Tak, myślę, że skończyłam. Ta pandemia, skrajny brak interakcji społecznych i intymności, w połączeniu z nieustannym publicznym wyśmiewaniem sprawia, że życie jest trudniejsze niż jest tego warte. Myślę, że wkrótce zakończę swoją kadencję na ziemi. Dołożę wszelkich starań, aby uprzednio zakończyć moje obiecane projekty. Z jakąkolwiek siłą, która mi pozostała - mogliśmy przeczytać na instagramowym profilu Banks.

bDUerzHN

W swoich wpisach Azealia podkreśliła, że nie szuka wśród fanów zainteresowania czy współczucia. Zamiast tego ogłosiła, że pracuje nad filmowym projektem, który ma przybliżyć światu jej perspektywę.

Nie błagam Was o uwagę, nie proszę o współczucie. Po prostu jestem gotowa, by odejść. Oczywiście w spokoju. Udokumentuję moje ostatnie chwile i wypuszczę film, żebyście wszyscy mogli w końcu mnie zrozumieć. Z mojego punktu widzenia. Moja dusza jest zmęczona. Jestem gotowa, by odejść - napisała raperka.

Chociaż niedługo po publikacji wpisów Banks zapewniła fanów, że ma się dobrze, wielu wciąż drży o losy swojej idolki.

To powinno być potraktowane poważnie. Mam nadzieję, że otrzyma pomoc, której potrzebuje, zanim będzie za późno - napisał jeden z internautów.

bDUerzHO

Mogę jej nie słuchać, ale jest istotą ludzką i jej istnienie ma znaczenie. Masz ludzi, którzy cię kochają, proszę, nie rób tego. Może nie rozumiem twojego bólu, ale każdy jest coś wart w życiu - dodał kolejny użytkownik Twittera.

Modlę się za spokój jej umysłu. Niech otaczają ją ludzie, którzy ją ochronią i zapewnią miłość i siłę - napisała raperka, Missy Elliot.

Nie znoszę tego, że Azealia jest postrzegana jako czarny charakter i obwiniana, i wyśmiewana za wszystko, pomimo że kilka razy tłumaczyła swoje dolegliwości psychiczne, a Kanye jest zawsze usprawiedliwiany. Hejt, którego doświadcza czarnoskóra kobieta, jest zatrważający - dodał inny internauta.

bDUerzHP

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

bDUerzHQ
bDUerzIi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(62)
kkk
8 miesięcy temu
od zawsze wiadomo ze osoby które plują jadem i dają ludziom tylko negatywna energię sa bardzo nieszczęśliwi i mocno cierpią w środku
????
8 miesięcy temu
Nie bardzo rozumiem cel publikacji tego typu.
Fan
8 miesięcy temu
Według mnie jedna z najbardziej utalentowanych raperek. Mam nadzieję, że może zrozumie, to jeszcze nie koniec :(
bDUerzIj
Serio
8 miesięcy temu
Bez złośliwości, ale nie znam tej kobiety.
Qwe
8 miesięcy temu
Same jakieś aberracje i niskie wibracje dziś wieczorem na Pudelku.
Najnowsze komentarze (62)
Wera
8 miesięcy temu
Nie zrozumiem,ludzie cierpiący ,złamani chorobą walczą o każdy dzień życia ,a ludzie odbierają sobie życie np.z powodów finansowych
,,.
8 miesięcy temu
Raperka, fajnie. Nie znam, ale nie życzę realizacji zamysłów, a wręcz przeciwnie aby dziewczyna się ogarnęła i udokumentowała coś co chciałaby oglądać wiele razy. Coś dla siebie i dla równowagi ducha.
xxx
8 miesięcy temu
elo
Miki
8 miesięcy temu
No to nara!! Kogo to obchodzi🤮🤮
Aga
8 miesięcy temu
Proszę żyj Możesz zrobić wiele dobrego Jestes wspaniała Proszę ❣❣❣❣❣❣❣❣💜
Aga
8 miesięcy temu
Piekna Żyj Jestes bardzo wartościowa kobieta Od lat mam zmasakrowane obrzydliwe nogi Mam depresje Od prawie 20 lat nie chodze w sukienkach spodniach spodenkach A ty mądra piękna i sławna Żyj kochana Proszę ❣❣❣❣❣❣❣❣
z Polski
8 miesięcy temu
strasznie mnie to nie interesuje. widocznie ona wie lepiej, więc jej nie przeszkadzajcie. nie rozumiem, dlaczego nie pozwala się odejść dorosłej osobie na jej warunkach.
dcdcd
8 miesięcy temu
Pudel jak chcesz pomoc to po prostu przestań wyśmiewać, hejtować!! a nie walisz info o telefonach zaufania
bDUerzIb
Iza
8 miesięcy temu
Ludzie ciężko chorzy walczą o każdy dzień a ona bogata, młoda i nie chce się leczyć. Najgorsze są choroby psychiczne.
Jajajajaj
8 miesięcy temu
Selekcja naturalna ,żegnaj
GPO
8 miesięcy temu
JAK CHCE DROGA WOLNA.
Mmm
8 miesięcy temu
Kurde, mają tyle forsy, dlaczego z tymi chorobami psychicznymi nie zafundują sobie dobrej psychoterapii? Stać ich na najlepszych specjalistów. Po roku już będą widzieć znaczące efekty. Bogaci ludzie o małych rozumkach otoczeni ludźmi o jeszcze mniejszych rozumkach. A nastolatki się na takich ludziach wzorują. Dramat.
aneta
8 miesięcy temu
podpisali pakt z diabłem dusze sprzedali co się dziwić..
oko
8 miesięcy temu
Planowała:to trzeba było zaprosić dziennikarzy,fotografów i to zrobić.
...
Następna strona
bDUerzID