Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Barbara Kurdej-Szatan przerywa milczenie po umorzeniu postępowania w swojej sprawie! Ma nową teorię

278
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w obliczu doniesień o umorzeniu śledztwa w sprawie wpisu o Straży Granicznej. Celebrytka ujawniła, że decyzja sądu zapadła już jakiś czas temu, jednak media dopiero teraz zainteresowały się sprawą.

Barbara Kurdej-Szatan przerywa milczenie po umorzeniu postępowania w swojej sprawie! Ma nową teorię
Sprawa Barbary Kurdej-Szatan umorzona. Celebrytka przerywa milczenie (Instagram)

Ostatnio w rodzimych mediach ponownie głośno zrobiło się o niesławnym wpisie Barbary Kurdej-Szatan na temat Straży Granicznej. Choć pod koniec ubiegłego roku Sąd Rejonowy w Pruszkowie umorzył postępowanie w sprawie domniemanego zniesławienia, którego miała dopuścić się aktorka, prokuratura zaskarżyła jednak wspomnianą decyzję. W efekcie sprawa trafiła do Sądu Okręgowego w Warszawie. Ostatecznie sąd drugiej instancji utrzymał jednak w mocy poprzednie orzeczenie. Tym samym decyzja o umorzeniu postępowania w sprawie Kurdej-Szatan stała się prawomocna.

Sprawa Barbary Kurdej-Szatan oficjalnie umorzona. Aktorka komentuje decyzję sądu

Barbara Kurdej-Szatan zdążyła już zabrać głos w obliczu najnowszych medialnych doniesień. We wtorek celebrytka opublikowała na InstaStories serię nagrań, w których odniosła się do informacji o umorzeniu postępowania w sprawie wpisu na temat Straży Granicznej. Co ciekawe, aktorka stwierdziła, że decyzja w tej kwestii zapadła już jakiś czas temu. Jak wyznała, nie informowała jednak o tym fakcie swoich fanów, gdyż cała sprawa wiele ją kosztowała.

Pewnie niektórzy oczekują jakiegoś komentarza ode mnie à propos tego, że wczoraj nagle ujawniła się moja sprawa. Zakończenie właściwie tej sprawy, natomiast posiedzenie sądu odbyło się 3 lutego. 10 dni temu. Ja nie miałam w sobie siły, aby o tym na nowo mówić, aby was informować. Po prostu przeżyłam to ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Dużo mnie to kosztowało. Po prostu cały ten rok mnie dużo kosztował. Tak naprawdę zbierałam się do tego, żeby napisać obszerny post i już nigdy więcej w wywiadzie, czy w mediach do tego nie wracać, aby się z tym rozliczyć, również i z wami, ale nie zebrałam jeszcze sił do tego - rozpoczęła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o konsekwencjach swoich wypowiedzi

Barbara Kurdej-Szatan przerywa milczenie po umorzeniu śledztwa

W dalszej części swojej wypowiedzi Kurdej-Szatan zaczęła zastanawiać się, dlaczego media dopiero teraz obiegła informacja o umorzeniu postępowania w jej sprawie. Zdaniem celebrytki może mieć to związek z ostatnimi tragicznymi doniesieniami z polskiej granicy. W okolicy Hajnówki odnaleziono bowiem ciało młodej kobiety.

Natomiast sprawa została przedstawiona w mediach wczoraj. Zastanawiam się, dlaczego akurat wczoraj. Może dlatego, że wczoraj dowiedzieliśmy się o śmierci 28-letniej dziewczyny z Etiopii, która zmarła w męczarniach u nas na granicy. Błagano, aby ktoś jej pomógł. Nikt do niej nie poszedł. Nikt jej nie pomógł. Mimo że wiedzieli mniej więcej, w jakim miejscu leży. Straż graniczna jej dwóch towarzyszy, którzy szukali dla niej pomocy, wywiozła na Białoruś, a do niej nikt nie przyszedł. Ciało dziewczyny martwe zostało znalezione. I zastanawiam się, czy to była próba odwrócenia uwagi od tego, co dzieje się tam koszmarnego - rozprawiała.

A dzisiaj są Walentynki i z okazji Walentynek życzyłabym wszystkim, aby nie byli obojętni. I życzyłabym sobie, żeby wszyscy mieli więcej empatii w sobie i miłości - dodała celebrytka.

Na zakończenie instagramowego wywodu Barbara Kurdej-Szatan gorzko stwierdziła, że gdy wcześniej stawiano jej zarzut, informacja o tym fakcie błyskawicznie przedostała się do mediów. Jej sądowy triumf jednak przemilczano.

A jeszcze wam tak powiem dla porównania czasowego. Kiedy zwołano mnie do prokuratury, aby przedstawić mi oskarżenie i zarzut. 15 minut po wyjściu od prokuratury już wiedziała o wszystkim o tym Polska Agencja Prasowa. Po godzinie wszystkie media już o tym trąbiły. Natomiast teraz, kiedy okazało się, że ja wygrałam, kiedy zostałam uniewinniona, nagle jakoś nikt nie informował. I jak ja się nie odezwałam, nikt nie informował. Dopiero po 10 dniach, kiedy działy się straszne rzeczy na granicy - zakończyła.

Współczujecie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(278)
adwokat diabł...
rok temu
jak tą sprawę można było umorzyć postępowanie? przecież znieważenie było jawne i publiczne. a na o są konkretne paragrafy.
Gość
rok temu
Droga Basiu po alkoholu nie wypisuje się takich głupot. Musiałaś ponieść konsekwencje aby to zrozumieć.
Alaaa
rok temu
Powinni jej wytoczyć proces cywilny, w końcu ona nazwała ich morderstwami….
Jfdjd
rok temu
Ona twierdzi ze wygrała … Masakra! Ta kobieta nie ma za grosz kultury
Wiadomo
rok temu
„Wolne” sądy.
Najnowsze komentarze (278)
Nastka1111
rok temu
Umorzona to nie wygraną niech Pani przeczyta definicje słów I dalej swoje !!!!?
Alish
rok temu
Czyli jak napisze ze ona jest morderczynia Putina to żadnego znieważenia nie ma 😊
AntyFan
rok temu
Czy ona mogła by już się zamknąć? NIE KU... NIE MA POZWOLENIA NA PLUCIE NA POLSKI MUNDUR!
Edek
rok temu
Nie mogę już na nią patrzeć !!!
Yutfg
rok temu
Gdyby nie wolne sądy, Asia by siedziala
Polka
rok temu
Jestem oburzona decyzją sądu, proszę spróbować przekroczyć granicę w niedozwolonym miejscu w jakimkolwiek kraju. Pani o małym rozumu , i jej podobni Pamiętam podróże do naszych zachodnich sąsiadów uwłaczajace godności kontrole na granicy zwłaszcza Polaków ,nie było żadnych interwencji państwa w tamtych czasach
kasiamacia
rok temu
nie lubię jej
Ola
rok temu
A ta dalej swoje
igrzyska śmie...
rok temu
Po polsku: istoty takie jak Szatan i jej obrońcy DLA SWOICH CELÓW zachęcają ludzi by ryzykowali swoim życiem obiecując im wizję lekkiego życia na koszt rzennych mieszkańców Europy. Przy tym najniebezpieczniesze teleturnieje to niewinną igraszką.
Wim
rok temu
Z tego kraju to trzeba uciekać
Iza
rok temu
Dla tych, którym nie chciało się czytać artykułu: "sprawa została przedstawiona w mediach wczoraj. Zastanawiam się, dlaczego akurat wczoraj. Może dlatego, że wczoraj dowiedzieliśmy się o śmierci 28-letniej dziewczyny z Etiopii, która zmarła w męczarniach u nas na granicy".
Zdzich
rok temu
Niczego nie zrozumiała, brak kary. Wspaniałe sądy.
Nick
rok temu
Już trochę ciebie za dużo, daj ludziom odpocząć, albo jesteś aktorka albo bawisz się w politykę, otwieramy lodówkę a tam ona .....
GOŚĆ
rok temu
Znowu nachlala się i co nie ma pieniędzy.Duzo musiała wydać na umorzenie sprawy.To nic jednak nie dało ,bo Polacy pamiętają i nigdy nie zapomną.Kieruj się na wschód do swoich ulubionych przyjaciół tam szukaj domu.
...
Następna strona