Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za wspieranie Strajku Kobiet i ŚPIEWANIE KOLĘD! "Celebrytka wysokich lotów"

382
Podziel się:

Dotknięta słowami internautów Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała, przy okazji uderzając w partię rządzącą. "Kościół i wiara to nie jest PiS!".

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za wspieranie Strajku Kobiet i ŚPIEWANIE KOLĘD! "Celebrytka wysokich lotów"
Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana na śpiewanie kolęd i wspieranie Strajku Kobiet (akpa)
bELlbrFh

W zeszłym tygodniu było głośno o artykule TVP, który uderzał bezpośrednio w Annę Wyszkoni. Wokalistce dostało się za wspieranie Strajku Kobiet, co - według jednego z dziennikarzy telewizji publicznej - nie powinno być łączone ze śpiewaniem kolęd.

Nagrywała kolędy, teraz jest za aborcją. Internauci w szoku - brzmiał nagłówek, pod którym znajdował się tweet jednego z internautów. Wynikało z niego, że artystka, która pozuje z symbolem błyskawicy, "nie jest godna" wykonywania bożonarodzeniowych pieśni.

bELlbrFj

Okazuje się, że Wyszkoni nie jest jedyna. Pod instagramowym wpisem Polsatu, informującym o wigilijnym kolędowaniu rodziny Szatanów, pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy wycelowanych w stronę Basi, która także wspiera Strajk Kobiet.

Widzę celebrytka wysokich lotów... Najpierw "śmieszny" filmik o przemocy domowej, teraz zwolenniczka przerywania ciąży będzie śpiewać katolickie kolędy "Lulaj, że Jezuniu". Chociaż dla niej idealna będzie kolęda "Nie było dla Ciebie miejsca" Hipokryzja przebiła sufit. I jeszcze to bredzenie o wolności i zdrowiu kobiet... Widać, że szanowna Pani albo nie ma pojęcia, o co walczy Strajk Kobiet, albo nie chciało jej się przeczytać, co dokładnie oznacza wyrok TK. Smutne czasy nastały, że takie osoby mogą być przez kogoś uznawane za autorytet,

Ja po prostu nie wierzę, że można utożsamiać się z patologią, agresją, wulgarnością i fałszem. A później udając pełną miłości matkę i żonę, śpiewając kolędy! Jakie to zakłamanie, Pani Kurdej-Szatan szła w strajku, który rzucał jajami w kościoły i zakłócał msze święte, na których czczono Boga i Maryję. Teraz będzie śpiewać "Bóg się rodzi"? Cóż za ogromna hipokryzja - czytamy w komentarzach pod zdjęciem uśmiechniętej Barbary Kurdej-Szatan pozującą z mężem i córką.

bELlbrFp

Ten ostatni komentarz wybitnie zabolał Barbarę Kurdej-Szatan, więc postanowiła na niego odpowiedzieć.

Szłam w strajku, który bronił kobiet, naszej wolnej woli i naszego zdrowia. Szłam w strajku, w którym ludzie się do siebie potrafią uśmiechać i wspierać, nie są zawistni i chcą żyć w szacunku do innych - tłumaczy na wstępie i dodaje:

Nie identyfikuję się z tymi, którzy rzucali jajami czy mazali sprayem po zabytkach i kościołach. Sama idąc starówką warszawską, byłam bardzo zniesmaczona i smutna, widząc pomazane mury kościoła... Niestety w każdym kraju, w każdej grupie znajdą się różni ludzie - kontynuuje obszerny komentarz.

Wierzę, że Bóg - niezależnie od tego kto jak go widzi i kim dla każdego jest - to jest tylko i wyłącznie DOBRO. Kobiety na strajku nie były przeciw Bogu, tylko w walce o siebie przeciw innym ludziom, którzy wysługują się Bogiem i traktują wiarę i kościół jako argumenty do tego, aby rządzić innymi i mówić każdemu, jak ma żyć - rozpisuje się celebrytka, na koniec uderzając w rządzących:

bELlbrFq

Poza tym, czy ktoś jest wierzący, czy niewierzący - kościół i wiara to nie jest PiS! I wkurza mnie to zawłaszczanie kościoła przez partię. A w tej chwili w naszym kraju tak to wygląda. I mnóstwo ludzi szczerze wierzących ma tego dość, bo wcale się z PiS-em nie identyfikują - kwituje.

Trafna odpowiedź?

bELlbrFr
bELlbrFs
bELlbrFK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(382)
Gość
11 miesięcy temu
Ale wspierasz aborcje z dzieckiem na rękach wiec czemu się dziwisz że dla ludzi jesteś hipokrytką j nie chcą słuchać jak śpiewasz kolędy?
Zzz
11 miesięcy temu
Ta Baska jest koszmarna
Znowu ona
11 miesięcy temu
A siedziała cicho już człowiek sądził ze zmądrzała że dziećmi się zajęła no niestety a jednak... 🙄😒
bELlbrFL
Abc
11 miesięcy temu
Irytująca jest
Aros
11 miesięcy temu
Co to w ogóle za tekst "zwolenniczka przerywania ciąży"? Przecież to brzmi tak absurdalnie, że ludzie którzy go stosują muszą być dosłownie niespełna rozumu. Te osoby są tak szokująco głupiutkie, że nawet nie wiedzą iż celem aborcji jest świadome planowanie macierzyństwa, czyli żeby nie rodzić dzieci tylko dlatego, że zdarzy się wpadka, ale wtedy gdy kobieta jest na to gotowa fizycznie i psychicznie.
Najnowsze komentarze (382)
Myślę
10 miesięcy temu
Typowy szatan. Byle kłamać i nakłaniać ludzi do tego,co złe. Jak ją widzę, rzygać mi się chce więc wszystkie reklamy ściszam i nie oglądam tej żałosnej celebrytki
Polka
10 miesięcy temu
Naprawdę w strajku kobiet szły kobiety które nie są zawistne i chcą szacunku dla innych ? Dla tych które nie popierają aborcji, chcą aby ich dzieci uczęszczały na religię w szkole, a pary homoseksualne nie miały prawa do adopcji dzieci itd. itd. też chcą szacunku dla tych osób? skoro nie są w stanie nawet do tolerancji osób wierzących w Boga i tego co głosi nauka Chrystusa, jakże płytkie, relatywistyczne jest pani podejście do wiary katolickiej skoro nie widzi pani sprzeczności w swojej postawie
Perla
10 miesięcy temu
Ta pani jest wewnętrznie sprzeczna. Nie rozumiem popierać aborcję czyli zabójstwo drugiej osoby i jednoczesne rozczulanie się nad "malutkim Jezuskiem w żłóbeczku". To jest sprzeczne ze sobą. W realiach jakich żyjemy Matce Bożej doradzano by aborcję bo Pan Jezus nie począł się z jej Męża Józefa ani nie był planowany... Ile wspaniałych ludzi o których nie wiemy mogło się urodzić gdyby nie aborcja...
ola
10 miesięcy temu
Kolejna gwiazdunia,z kasty "zbytecznych ",ważna tylko sama dla siebie.
Gosc
10 miesięcy temu
Aborcja jest złamaniem piątego z przykazań boskich, nie przystoi więc osobie wierzącej stawać ramię w ramię z jej zwolennikami. Nikt nikomu nie broni oczywiście posiadania takich nie innych pogladów, ale jak się powiedziało a to powinno się powiedziec tez b. Jak pani Szatan jest za aborcją, to niech moze zamiast brać udział w śpiewaniu kolęd spiewa jakieś pieśni bardziej swieckie? Miedzynarodowka bylaby w sam raz.
jkjk
10 miesięcy temu
Pani Basiu, trochę pani POgubiła w tych wywodach. Bóg dał nam życie i tylko On je zabiera. Jak można wierzyć w Boga i mieć odmienne zdanie od Niego.
babcia
10 miesięcy temu
BASIU ! KOCHAM CIĘ .TO CO POWIEDZIAŁAŚ, POWIEDZIAŁABY KAŻDA ROZSĄDNA KOBIETA W TYM KRAJU .
Realista
10 miesięcy temu
Brawo Basia.
bELlbrFD
Dodo
10 miesięcy temu
Nagle taka wierząca.......Jej Bóg to pieniądz :(
Tomek
10 miesięcy temu
Jak czytam te komentarze to nie chce mi się wierzyć, że takich wyznawców ma Kościół Katolicki w Polsce.
Monwes
10 miesięcy temu
Niestety kolejna Pani co ma niewiele pod kopułą
A 1
10 miesięcy temu
Antykoncepcja polecam się zapoznać z tematem. A z panią Barbarą jest tak, że jest fałszywa chodzi po szpitalach z chorymi dziećmi i robi sobie zdjęcia z nimi, by w mediach zabłysnąć jaka ona jest naj, ale 500 + i inne zapomogi to już jej nie smak, że ludzie dostali pięniadze, że im się sytuacja poprawiła. A ten strajk to pić na wodę tak naprawdę jest skierowany w PiS, by ich obalić. Tylko, że to jest chore bo później PO to władzy dochodzi i też ludzie marudzą i znowu wybierają wiadomo kogo i to kółko nie może się zamknąć i kto by nie rządził ludziom źle.
Ono
10 miesięcy temu
Tylko sekta pisosko - katolicka w tym kraju może śpiewać kolędy.
Kinga
10 miesięcy temu
Jeżeli tak wszyscy wierzą w Boga niech przestaną oceniać kogoś!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlbrGw
bELlbrGx
bELlbrGy
bELlbrGz
bELlbrGA
bELlbrGf