Trwa ładowanie...
Przejdź na
Neta
|

Barbara Kurdej-Szatan wróciła do TVP. Po aferze ze strażą graniczną zaczęła być "tą, która WYZYWAŁA wszystkich"

258
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan po kilkuletniej nieobecności w mediach publicznych pojawiła się w "Pytaniu na Śniadanie". Aktorka wróciła pamięcią do odsunięcia z TVP i medialnej afery. W jej życiu wiele się zmieniło.

Barbara Kurdej-Szatan wróciła do TVP. Po aferze ze strażą graniczną zaczęła być "tą, która WYZYWAŁA wszystkich"
Barbara Kurdej-Szatan wróciła do "Pytania na Śniadanie". Po aferze ze strażą graniczną zaczęto ją postrzegać jako "tę, która wyzwała wszystkich" (AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą trudny okres jeśli chodzi o karierę. W 2021 roku opublikowała w sieci niepochlebny wpis o straży granicznej, w którym pojawiły się wulgaryzmy. TVP natychmiast podjęła decyzję o zerwaniu współpracy z aktorką.

Koniec kontraktów w "The Voice Kids", "The Voice of Poland" czy "Kocham Cię Polsko" był jedynie wierzchołkiem góry lodowej. Barbara Kurdej-Szatan ze stresem wyczekiwała prawomocnego wyroku ws. wpisu w mediach społecznościowych. Ostatecznie została uniewinniona. W sobotnim wydaniu "Pytania na Śniadanie" wróciła do tamtych chwil.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o konsekwencjach swoich wypowiedzi

Barbara Kurdej-Szatan znów w "Pytaniu na Śniadanie"

Barbara Kurdej-Szatan według medialnych doniesień jako pierwsza miała dostać propozycję współprowadzenia nowego "Pytania na Śniadanie", jednak nie przyjęła oferty. Teraz po trzech latach nieobecności w mediach publicznych wróciła do śniadaniówki.

Witam widzów "Pytania na śniadanie" po kilkuletniej przerwie, bo rzeczywiście dawno mnie u was nie było. Muszę przełamać lody - zaczęła Barbara Kurdej-Szatan.

Po chwili aktorka została zapytana o aferę z 2021 roku. Wyznała, że tamte wydarzenia wiele zmieniły w jej życiu. Mimo to nie żałuje.

Cieszę się, że chociażby więcej ludzi zwróciło uwagę na to, co dzieje się na granicy, niestety tam cały czas dzieje się źle. Mnóstwo ludzi apeluje do rządu, aby zaprzestać push-backów. Trzeba reagować na zło, tak czy siak. A czy to w jakimś innym kontekście było po coś? Nie wiem, na pewno we mnie trochę to zmieniło, zmniejszyło moją spontaniczność. Mam wrażenie, że widzowie TVP przestali mnie postrzegać jako tę, która prowadziła tyle programów, grała w serialu i tę, którą lubili, tylko tę, która wyzwała wszystkich, a to nie była prawda - wyznała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(258)
XczsC
2 miesiące temu
W TVP jedynie jeszcze został Pan Sznuk godny szacunku i uwagi reszta to popłuczyny. A to, że ją zatrudnią było do przewidzenia bo oni teraz w tej TV wszystko robią na odwrót aby tylko przeciwko tamtym. Nie da się niczego oglądać na tej stacji dosłownie NICZEGO zniszczyli polską telewizję w ramach odwetu.
Stan
2 miesiące temu
oglądalność słaba. A będzie jeszcze gorzej.
Ania
2 miesiące temu
Za błędy się płaci. Tyle.
Rita
2 miesiące temu
Słodka Basia z reklamy Playa, która dzięki Wojewódzkiemu pokochała całą Polska. I to była jej ostatnia dobra rola. A propozycje z powodu popularności szybko się posypały i tak Basia okazała się nudną Barbarą, bez dystansu, lotności umysłu, z pretensjami, nadętą jak balon. Pokrzyczała, bo temat głośny akurat był, więc jej ignorancja zapewniała ją, że tylko poklask uzyska. A Polacy to naród mądry i świadomy co się dzieje. I niech się Basia cieszy, że Kuba dalej wspiera, bo już by Pani w solarium pracowała.
gość
2 miesiące temu
kobieto, troszkę honoru by się przydało
Najnowsze komentarze (258)
Henry
2 miesiące temu
To było do przewidzenia....
pipi
2 miesiące temu
Odkąd zmieniła się władza przestałam oglądać tv. Myślę, że jest nas tysiące
Xxx
2 miesiące temu
Kobieta porażka bez honoru bez wartości
miłygość
2 miesiące temu
Jakby to powiedział Franc M. "Bo to zła kobieta była" a ta jest.
Zakłamańcy
2 miesiące temu
Kiedy tylko pojawia się na wizji ,wyłączam. Neo tvp przejętej siłą nie oglądam. Ona tam doskonale pasuje.
Danuta
2 miesiące temu
Jaki rząd takie aktorki, ale trzeźwa chociaż wystąpiła.
Ada
2 miesiące temu
Niestety żyjemy w czasach gdzie słowo honor jest dla niektórych nieznane. ....Teraz robi z siebie pokrzywdzoną.....trzeba się zastanowić co się mówi.Ja za nią nie tęsknìę i pamiętam o haniebnych wypowiedziach.
Zenek
2 miesiące temu
Trochę pokory, ośmieszyłaś się po pijaku, a potem płaczesz, szkoda, że ten mąż jeszcze z tobą siedzi, fajny, miałby powodzenie, a ciebie do garów, bo juz jesteś przegrana.
Rylpe
2 miesiące temu
Zniszczyli telewizję,drugie TVN,oglądalność spadła i to dużo,na tą mądra inaczej nie mam zamiaru patrzeć,
Ann
2 miesiące temu
Nie zamierzam NIC oglądać z tą panią!!!!!!
Kiepski
2 miesiące temu
Gardze pania.
USUNIĘTE 3x
2 miesiące temu
Pilnujący polsko-białoruskiej granicy nasi żołnierze, pogranicznicy, policjanci określani byli przez Ochojską, Frasyniuka, Kurdej-Szatan, Sadkowską, Jachirę, Stuhra, Thun, Ostaszewską, Rozenek, Sikorskiego, Warnke, Kwaśniewską, Scheuring-Wielgus, Jandę itp. słowami „MORDERCA”, „NAJEŹDŹCA”, „jak z Holocaustu”, „NAJEMNIK”, „hańbiący mundur”, „ludobójstwo”, „ŚMIEĆ”. Teraz doczekaliście się powrotu swoich ulubieńców z Platformy Obywatelskiej. Niewątpliwie zostaniecie wynagrodzeni za waszą pogardę, nienawiść, ojkofobię. Pieniądze, posady, kontrakty, reklamy, praca w TVP czekają na was...
USUNIĘTE 3x
2 miesiące temu
Tatuś tej kobiety Stanisław Kurdej (ur. 1947) jest w aktach IPN, Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Katalog Funkcjonariuszy Aparatu Bezpieczeństwa PRL (sygnatura Wr 0126/a1915). Komenda Wojewódzka MO (Milicji Obywatelskiej) Opole, Wydział „T”, Sekcja I „A”. Stanowisko: Oficer. Stopień: Porucznik. Absolwent ASW (Akademii Spraw Wewnętrznych).
Strzyga
2 miesiące temu
Nie lubię,nie oglądam i olewam
...
Następna strona