Trwa ładowanie...
Przejdź na
Spinner
Spinner
|

Barbara Kurdej-Szatan została WYŚMIANA NA POLICJI. "Czułam się totalnie zlekceważona"

233
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan wiele już przeżyła w swojej karierze. Jedna sytuacja była wyjątkowo niebezpieczna. Chodziło bowiem o prywatność jej i córki. Niestety spotkała się z nieoczekiwaną reakcją funkcjonariuszy.

Barbara Kurdej-Szatan została WYŚMIANA NA POLICJI. "Czułam się totalnie zlekceważona"
Barbara Kurdej-Szatan (AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan nie raz przekonała się na własnej skórze, jak bolesne i różne formy może przybierać hejt. Gwiazda doświadczyła największej krytyki przy okazji jej wulgarnego wpisu dot. Straży Granicznej. Co prawda wiele razy przepraszała już za post, ale konsekwencje ciągnęły się za nią bardzo długo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Basia Kurdej - Szatan o Zbigniewie Ziobro. "On chciał mnie wsadzić do więzienia"

Barbara Kurdej-Szatan o hejcie

W rozmowie z "Faktem" aktorka raz jeszcze poruszyła temat hejtu. Jak przyznała, jest to nieodłączna część bycia osobą publiczną. Problem w tym, że nie każdy jest na to tak samo odporny. Kurdej-Szatan przyznała, że ją też dotknął hejt, który był "bardzo groźny i przez który się bała".

Myślą, że w internecie można wszystko i że mogą sobie pozwolić na wszystko i że są anonimowi, a nie są anonimowi, tylko że jeżeli ktoś wysyła takie okrutne wiadomości czy nawet groźby śmierci, to ta druga osoba, która je otrzymuje, musiałaby się zawziąć i iść z tym na prokuraturę czy na policję [...] Nie każdemu się chce. Niektórzy to po prostu olewają - komentowała.

Policja wyśmiała Barbarę Kurdej-Szatan

Prawie 10 lat temu Kurdej-Szatan zdecydowała się zgłosić niepokojącą sytuację na policję. Nie był to co prawda typowy hejt, ale jej osobiste granice zostały mocno naruszone. I to przez nieznanego jej internautę.

Pamiętam, jak lata temu powstał jakiś profil na Instagramie, gdzie ktoś podszywał się za mnie i wrzucał zdjęcia mojej córki, która była malutka. Wtedy nigdzie nie było zdjęć mojej córki. Były tylko na moim prywatnym Facebooku i ten ktoś w jakiś sposób się podpiął i jakoś dotarł do tych zdjęć. Zaczął je wrzucać i pisać, że to moja córeczka. Jakaś psychoza totalna! - wspominała.

Niestety aktorka nie wspomina najlepiej zgłoszenia sprawy funkcjonariuszom.

Poszłam na policję i policjanci mnie trochę wyśmiali. Czułam się totalnie zlekceważona i w ogóle nie podeszli do tego poważnie. Myślę, że minęło z 8 czy nawet 9 lat. Teraz to podejście się zmieniło i bardzo się cieszę, że już się poważniej podchodzi do takich rzeczy w internecie - podsumowała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(233)
Gość 27
miesiąc temu
Niech zweryfikuje najpierw swoje wypowiedzi i zachowanie a później ocenia
Nikt
miesiąc temu
Sama sobie na to zapracowala....jak mozna pluc na polski mundur....
Tola
miesiąc temu
uwaza sie za lepsza od innych, wielka celebrytka! policja nie jest od jej osobistej ochrony
🤔🤔🤔
miesiąc temu
A sama głośno hejtowała służbę graniczną
Haha
miesiąc temu
Basia wraca na salony xd
Najnowsze komentarze (233)
Ojojoj
3 dni temu
Oj, celebryci to bardzo biedni ludzie... Oni mogą wszystko. Jak ktoś powie im co myśli to już hejt, wg celebrytów powinno się takich ludzi zamykać w więzieniach...
Julia
miesiąc temu
Ona jest skończona w Polsce.To nie to co kiedyś było.Dopiero niedawno poznaliśmy kim jest ta osoba .Chamska,wulgarna i daleko jej żeby ją nazywać rodaczką.
Gość
miesiąc temu
Policjanci na codzień muszą ogarniać sprawy związane z agresją, gwałtami, morderstwami, samobójstwami, włamaniami, kradzieżą etc. Nic dziwnego, że jej zgłoszenie mogło nie poderwać ich na równe nogi, wręcz rozśmieszyć.
obywatel
miesiąc temu
tej Pani dziękujemy kto lży wojsko polskie sam się wyklucza i nie ma przeproś>. Czy ta Pani coś aktualnie reklamuje!!
Edek
miesiąc temu
prowokuje swoim chamstwem i wulgarnością a potem jest zdziwiona
pamiętamy
miesiąc temu
w Polsce jesteś skończona!!!!!!!!!! wypad na Białoruś!!!!!!!!!
wiesia
miesiąc temu
ta kobieta to chodząca katastrofa!!!!!!!
cfg
miesiąc temu
za późno na ocieplenie wizerunku!!!!!!!!!!
c fsd
miesiąc temu
Jak ja się cieszę ze już nie trzeba jej oglądać w reklamach sieci komórkowej. Teraz mam ten komfort że jak otworzę lodówkę to mi z niej szatan nie wyskakuje
babcia
miesiąc temu
Ta pani jest przegrana drugą Kaczorowska po trupach byle co by o nich było głośno
WIDZ
miesiąc temu
Po co ona znowu.W programie Twoja twarz brzmi znajomo strasznie skrzeczała.Okropnośc.Tam gdzie pojawia się to wyłączamy odbiorniki.Nik nie chce na nią patrzeć.Czy to wreszcie zrozumie.
GOŚĆ
miesiąc temu
Czy ta osoba myśli że jak zmienił się rząd to o niej o jej wulgaryzmach zapomni się??Nigdy twoje miejsce Białoruś
POLACY
miesiąc temu
W internecie nic nie ginie i również twoje wulgarne ochydne wypowiedzi na nasze polskie wojsko które broni naszej Ojczyzny narażając swoje życie.A takie nic zero jak ty śmie obrażać.Kto ci na to pozwolił????? Polacy prawdziwi nie chcą cię znać,widzieć i słyszeć.
Kinia
miesiąc temu
Baśka Twój czas już minął!
...
Następna strona