Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Barbara Nowacka i Adrian Zandberg byli kiedyś PARĄ. Zadecydowali o rozstaniu, dziś mijają się w Sejmie: "Serdecznie mnie bawił"

144
Podziel się:

Życiorysy polityków kryją niekiedy zaskakujące anegdoty. Niektórzy mogą nie kojarzyć, że Barbara Nowacka i Adrian Zandberg byli kiedyś razem, jednak rozstali się po trzech latach związku. Kontaktu jednak nie zerwali, a dziś widują się w Sejmie.

Barbara Nowacka i Adrian Zandberg byli kiedyś PARĄ. Zadecydowali o rozstaniu, dziś mijają się w Sejmie: "Serdecznie mnie bawił"
Barbara Nowacka i Adrian Zandberg byli kiedyś parą. Zaskakujące, jak się poznali (AKPA)

Nie od dziś wiadomo, że przeszłość polityków wszelkich opcji potrafi być potężnym zaskoczeniem. Mowa nie tylko o wykształceniu czy pierwszej pracy, lecz także o związkach, które niegdyś tworzyli. Niektórzy mogą nie kojarzyć, że przed laty parą byli na przykład Barbara NowackaAdrian Zandberg, którzy, jako reprezentanci dwóch formacji, współtworzą dziś koalicję rządzącą.

Barbara Nowacka i Adrian Zandberg byli kiedyś parą. Tak się poznali

Aby zgłębić tajemnicę romantycznej relacji Nowackiej i Zandberga, musimy cofnąć się w czasie do ich czasów studenckich, czyli schyłku lat 90. Choć przyszła posłanka jest 4 lata starsza od byłego partnera, to nie przeszkodziło im w stworzeniu zgranej relacji. O tym, że byli razem, napomknął w 2016 roku Przemysław Wipler, dziś poseł z ramienia Konfederacji. Poznali się wcześnie, bo jeszcze za czasów młodzieżówki Unii Pracy.

Z początku zainteresowani nie chcieli komentować sprawy. W końcu głos zabrała sama Nowacka podczas wywiadu dla "Dużego Formatu". Jak twierdziła, Zandberg jawi się w jej oczach jako "porządny, dobry człowiek", a zaimponował jej przede wszystkim wiedzą i intelektem.

Zaciekawił mnie jego intelekt, wiedza, umiejętność jej używania - to mi się w ludziach podoba. Miał 18 lat, był o cztery lata młodszy, taki chłopiec jeszcze. Żywy, wesoły, serdecznie mnie bawił.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowacka nie czekała. Błyskawicznie dała nauczkę PiS-owi

Wiąże się z tym także pewna historia, którą Barbara ujawniła w tej samej rozmowie.

Kiedyś dyskutował zaciekle o cytacie z Marksa, podawał numer strony i datę wydania. Po czym ze śmiechem przyznawał, że takiego wydania nigdy nie było. Ale ludzie się nabierali.

Nowacka wspomina związek z Zandbergiem. Pomogła mu kiedyś znaleźć pracę

Niestety ich relacja ostatecznie nie przetrwała i po trzech latach zdecydowali się rozstać. Długo utrzymywali jednak dobry kontakt, a Nowacka pomogła nawet kiedyś Zandbergowi w znalezieniu pracy. Tak trafił do Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, w której ta była kanclerzem.

Ściągnęliśmy go tu kilka lat temu, bo jest dobrym wykładowcą, a ciężko też z doktoratem z historii znaleźć pracę - przyznała we wspomnianym wywiadzie.

Choć dziś Barbara i Adrian formalnie należą do różnych partii, to jako posłowie współtworzą koalicję większościową w rządzie Donalda Tuska. Wciąż widują się więc na sejmowych korytarzach.

Od czasu rozstania oczywiście ułożyli sobie życie prywatne na nowo - Nowacka od wielu lat jest związana z tym samym mężczyzną, którego poznała pod koniec lat 90. na strajku pielęgniarek. Z kolei Zandberg ożenił się z działaczką społeczną Barbarą Audycką-Zandberg i ma dwójkę dzieci: Olafa i Olgę.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(144)
kiki
3 tyg. temu
pudel napisz co nowacka mówiła wczoraj o emerytach, wstyd
AGA
3 tyg. temu
Pani Nowacka. Za chwilę będziesz też emerytką, chyba, że nie będzie Ci dane. Przykre co ona mówi, bo te mohery o których już mówił inny aktualny emeryt odeszły na cmentarze .Obraża w majestacie swojej i sobie wiadomej "kulturze" ludzi zasłużonych, dobrze wykształconych, którzy pracowali za głodowe pensje ale mają zasługi dla Polski i społeczeństwa. Wychowali dzieci bez żadnych dodatków, za głodowe czasami pensje. Teraz pomiata bo co innego się po nich spodziewać. Nie wie co to ciężka praca, . Nasz żal- społeczności przez Was krzywdzonej latami i na koniec życia obrażanej nie zostanie bez echa.
Nana
3 tyg. temu
Jakie ona ma protekcjonalne podejście do niego. Ta kobieta ma mega ego
Niech
3 tyg. temu
mi ktoś wytłumaczy. Jakim cudem niezadawanie prac domowych ma wyrównać szansę dzieci z rodzin mniej zamożnych do uczniów z pochodzeniem lepszym? To chyba jeszcze bardziej pogłębi tę przepaść, bo rodzice lepiej sytuowani/wykształceni zawsze będą inwestować w edukację swoich dzieci a ci nieświadomi będą się cieszyć ze dzieci nie mają nic zadane. Czy ta " ministra" antyedukacji jest tego świadoma?
Mick
3 tyg. temu
Umiejętnościa posługiwania się wiedzą i inteligencją zachwycił by ją konik polny. Nowacka to na prawdę mocna zawodniczka, sorry ministra, heh. Dlaczego oświata jest tak karana? No tak, bo po co komu wykształceni Polacy.
Najnowsze komentarze (144)
IZA
2 tyg. temu
NOWACKA TO KOBIETA BEZ WIEDZY AZ STRACH JEJ SLUCHAC CO WYGADUJE.
kałop
2 tyg. temu
3 lata ją tylko bawił serdecznie? , coś tu się nie zgadza hahahahahahahaa ha hahaahahahahahhaa ahaahaahah hahahahahah ,
Polkkmm
2 tyg. temu
Pani Barbaro- myslałam ze wyprowadzi pani ta Edukacje na prostą- Głosowałam na pania - Ale teraz b. b. załuje- I jesli pani sama nie odejdzie to napiszemy do Premiera aby pania odsuneła. Znieśc te 1,2,3, klasach te - stopnie krzyzyki kropki- dzieci dochodza do 4 klasy i wtedy jest stres - zresztą niektóre -same sie dopytuja ,,pani to ja umiem , czy nie. Nie pozwolic dzieciom siedziec w świetlcach kiedy rodzic nie pracuje- niech przytuli Go nauczy czegośc Nie wydurniac sie i nauczyciel nie pa prawa decydowac jaki śtopień ma postawic- tylko dziecko ma decydowac czy chce ten stopień czy nie. Jak to mozna nie zadawac zadania domowe- to gdzie one maja nauczyć sie pisac , czytac Jak mozna nie szanowac Nauczycieli i obcinac im godziny- To gdzie maja ONI nadrobic aby pracowali na pełny etap. Pani mysli ze jesli uczeń ma decydowac - kiedy chce aby nauczyciel Go ocenił - To bedzie szanowany????
xxx
2 tyg. temu
ona jest bardzo nie dobra kobieta
frewty
2 tyg. temu
sama już nie jest pierwszej świeżości zapewnie siebie miała na myśli wstyd
Pola obudź si...
2 tyg. temu
Zandberg zatopił lewicę w 2015 r i ośmiornica pisowska dzięki niemu demolowała Polskę.Zanberg jak ulał pasuje do hanukowo wojennej koalicji o której mówił poseł Braun
gość
2 tyg. temu
Nowacka się kompromituje ,gardzi emerytami,będziemy pamiętać przy urnach
aninaj
2 tyg. temu
Dobrym przykładem nie służy to gdzie powierzać wychowanie dzieci
tak
2 tyg. temu
O..jojoj to przez to tak sejm walczy o tabletki dzień po. Kogiel mogiel .
BRE
2 tyg. temu
Czym ją ujął PYTĄ.
She
3 tyg. temu
Ta pani jest zabawna, stała się przystawką Tuska. Lewicowa matka się w grobie przewraca.
Lola
3 tyg. temu
Nie rozumiem co w nim widziała.Jest brzydki o końskiej twarzy
kwiatuszek
3 tyg. temu
marna para
Dodo
3 tyg. temu
Zandberg nie jest w koalicji rządzącej, Partia Razem do niej nie przystąpiła, bo koalicja nie chciała zagwarantować żadnego z punktów wyborczych Razem
...
Następna strona